PDA

View Full Version : Направих аборт, но ...



PLEYGIRL
12-17-2011, 20:55
Толкова ми е трудно да говоря за това .... Имах приятел ии по невнимание забременях кахах на родителите си и направих аборт много е болезнено и за човек като мен който има ниско кръвно беше още по ужасяващо .... вече мина един месец и още нямам цикъл и се притеснявам моля вии момичета кажете ми нещо какви проблеми може да има след аборта търсих теми ,но намерих само групости .... моля ви помогнете ми много съм уплашена ...

DragonLady
12-17-2011, 21:02
Медицински аборт ( с инжекция и изхвърляне на плода под формата на кръвотечение със съсиреци ) или с вакум ( вкарване на тръба в матката и изсмукване на съдържанието и )?

Biskfitka
12-18-2011, 00:06
След аборта не мисля,че трябва да очакваш редовен цикъл първите месеци...

Rebirthing
12-18-2011, 09:13
Аборта с вакум ли беше ?
Законен аборт ли прави изобщо ?

Red_Hair
12-18-2011, 11:14
Вярно е, след аборт е нужно време организмът да се пребори със среса, защото е отделял много хранителни вещества за да храни ембриона.Първите месеци може да имаш нередовен цикъл, както и да отсъства напълно.Може да се консултираш с лекарят извършил интервенцията или с гинеколог, който ако е нужно да ти предпише някакви медикаменти.

SmilezZz
12-25-2011, 20:25
Наистина е необходимо време , докато ти се регулира , както трябва цикъла. Посъветвай се и със специалист, ние тука не можем да ти кажем и точно какво да правиш , нали знаеш ?

granger
12-26-2011, 15:57
Нормално е след аборт организмът ти да не се е възстановил напълно и цикъла ти да е нередовен.