PDA

View Full Version : Търся мнения :)



dodi33
12-18-2011, 13:51
Здравейте :). Нормално ли е да ревнувам от време на време най-добрата си приятелка, когато говори за момчето, което харесва :? ? И да споделя почти на 16 години съм, а не мога да си харесам никой, пък камоли да се влюбя. От доста време не съм изпитвала това чувство, не че бързам ама :(. Към 5-6 клас бях такава любовчийка, а сега всичко се промени. Странно!!! Искам мниения :) Моля без обиди :)

Azoria
12-18-2011, 16:14
Ми нормално е. Тя има някого в живота си към когото има чувства ,което си е хубаво усещане... :) Може би просто искаш и ти да се чувстваш така или пък щом ти не се чувстваш така и тя да не се... е не е много нормално де,ама се случва :D Огледай се ,може някой и на теб да ти хареса. :)

LeprikonA
12-19-2011, 12:29
Към 5-6 клас бях такава любовчийка, а сега всичко се промени. Странно!!!

дооооооооооооообре.

SmilezZz
12-24-2011, 15:25
Нормално е. Виждаш , че тя има човек до себе си , с който взаимно се обичат , уважават и са щастливи и искаш ти да се почувстваш по този начин..

Това с любовчийството в 5 - 6 клас - детски лигавщини. Всички сме били такива , но това не означава , че всичко това се повтаря и в по - горните години. Пък и плюс това на тези години надали си знаела какво е любов, какво всъщност е връзка , ала бала.

BornToRaiseTheHell
12-25-2011, 09:00
Ми, нормално е. Приятелка ти е, можеш да се отдалечиш от нея заради въпросния пич или просто искаш и ти да се почувстваш така.
Весела Коледа!

justasmile
12-25-2011, 14:50
Нормалнооо е, споко.. когато ти не можеш да си харесаш накой - ревнуваш, че тя вече си е ;)