PDA

View Full Version : Таттоо



h0us33girl
12-18-2011, 16:23
Скоро.. така де скоро скоро преди 10 дена си направих таттоос .. вмомента се бели, но да питам нормално ли е леко да е избелял.. не е така черен стои бледо някак си .. нормално ли е ? :)

MissHouse
12-18-2011, 19:38
мисля че да

whitebunny
12-18-2011, 20:27
да да да да :)

TheMan9191
12-18-2011, 20:38
За да не отварям нова тема ще питам тук. В момента съм на 14 (януари 15) год. и се чудя дали си струва да си направя татУ, защото ми бяха казали че като порасна татуто ще се развали от моето израстване т.е. кожата ми като разтегне татуто ще се развали. Искам да питам това дали е вярно и изобщо стрували си да си правя ? :))

h0us33girl
12-18-2011, 22:28
Струва си ако знаеш какво искаш и къде го искаш... да не стане така че след някой друга година да съжаляваш, защото това няма махане освен с лазер а е много болезнено и доста по-скъпо... другото което е си намери някой надеждно студио където да не ти лепнат някоя болест :) а най-добре да изчакаш поне още 1 година, но това си е твоя работа и ти приценяваш как да постъпиш с това. знаеш че остава за цял живот :) колкото до разтягането на кожата мисля че зависи къде си правиш :)

h0us33girl
12-19-2011, 08:24
Незнам, н цвета на татуса наистина ме притеснява.Правен е с растителна боя и изглежда доста блед а не черен както изглеждаше в самото начало.... ще потъмнее ли ?

DeSiTo0o
12-19-2011, 10:17
Незнам, н цвета на татуса наистина ме притеснява.Правен е с растителна боя и изглежда доста блед а не черен както изглеждаше в самото начало.... ще потъмнее ли ?

Ми по принцип е нормално малко да избледнее, но пък от друга страна аз си направих татуировката през Юни и си ми седи доста черна още :) Така че може би зависи от боята, защо не попиташ в студиото, където са ти я правили?