PDA

View Full Version : Пловдив.



fen7asy
12-18-2011, 19:30
Днес около 1 час сме се въртяли в Пловдив, за да намерим мола (джипиеса само ни бъркаше :д) и накрая го открихме де.. и саааамо си изгубихме времето. Абсолютно нищо интересно няма там, не ходете -.- за Галерията говоря.. не знам дали има други, ама тоя е убийствено тъп.. не си ли е молчето в Стара Загора, дето е такъв мъничък, апък си има всичко.. пф, Кипи, исках да пусна тема от телефона и да те питам откъде мога да си купя хубави дънки и други дрехи от там, както и къде имате Събуей, обаче нещо не можех да се логна -.- и така.. апък Кипи, през цялото време си мислех, че ще те срещна някъде :oops: само дето не знам как изглеждаш.. и ного момчета ми приличаха на ''Кипи'' ама.. нвм, минала работа :д апък иначе бяхме на Хисаря и беше ного яко :oops: само дето утре имам контролно на Датив, а не съм си преговорила.. ама нвм, откога не съм пускала темааа.. кво прайте :д

Wax
12-18-2011, 19:38
Ходи в МОЛ Пловдив...

EinGutesKind
12-18-2011, 19:44
То и аз няколко часа бях в карфура, купувахме подаръци за коледа :D може да сме си разменили погледи ама като не се знаем :D

fen7asy
12-19-2011, 15:17
Ходи в МОЛ Пловдив...

как да го бях намерила :с иначе кажете къде е точно? ии има ли хубави дрехи и бижута там :д

апък Кипи, искам да те видя на снимка, за да знам като дойда другия път :*

Wax
12-19-2011, 15:37
Вътре са Terranova, New Yorker - ако ти харесват...
Намира се в Кв. Смирненски до братската могила.

fen7asy
12-19-2011, 17:42
Някой от вас трябва да си даде телефона.. :д
то така аз откъде да знам къде е тоя квартал :/ GPS-a с ниищо не помага.. ама за сега смятаме да си ходим на Старозагорския мол :д ако отскачаме до Пловдив ще пускам теми да ми помагате :д