PDA

View Full Version : Борба със стреса... Помощ!



NightKiller
12-18-2011, 20:25
Здравейте, тийнове! Често се "лутам" из форума, но сега реших да потърся помощта ви персонално, та изнамерих отнякъде този профил. Предполагам, че много от вас са били подлагани на големи дози напрежение, било то вкъщи, в училищи, проблеми с гаджето и т.н. Е, при мен всичко се струпва на куп - 12 клас съм, побърквам се относно матури, кандидат-студентски изпити, отделно нашите ги хваща критическата и вкъщи е война, а на всичкото отгоре се чувствам напълно сама - без хора окола около мен, които да ме подкрепят... Та молбата ми към вас е да ми дадете име на някакво успокоително,до което ако е изпитвал нужда някой от вас е прибягнал и е оказало благоприятен резултат. Е, вие сте на ход! :)

Positive_SouL
12-18-2011, 21:15
Пий различни видове чай за тази цел. Когато ги пиеш редовно ще се чувстваш по добре. Аз съм много притеснителен, понякога съм и много изнервен когато не мога да се справям сам и няма кой да ме подкрепи и когато пия чай всеки ден по една чаша направо съм като непукист и се чуствам добре. И е хубаво да правиш всеки ден нещо любимо за да изпускаш стреса и да си по позитивна. Ако няма какво потните тренировки 3 пъти седмично пак са файда :)

evropeiski
12-18-2011, 22:12
леко спорт, добро хапче е, има едни познати ходят на степ аеробика и добре им въздейства.
Ако искаш мога да ти кажа и едно лекарство, на билкова основа?

NightKiller
12-19-2011, 13:33
Благодаря, че се отзовахте!

Positive_SouL, от това, което си написал мисля, че страшно много си приличаме. Трябва да опитам това с чая, но колкото до тренировките просто е неусъществимо... Живея в малко населено място и такава възможност отсъства от ежедневието ми.

Ако сте пробвали някой продукт от аптеката, когато сте имали нужда, бих се радвала да споделите кой точно и оказал ли е ефект. :)

evropeiski
12-19-2011, 13:42
^ пратил съм ти ЛС

Positive_SouL
12-19-2011, 13:46
Е аз пък така и не се записах на фитнес защото няма с кого да ходя а не искам сам. Затова си ги правя вкъщи когато имам време, но сега пак обмислям варианта да се запиша.
За хапчета миии един път бяха ми изписали Магнезий Б6 и четох във интернет че и на бремените жени го изписват което значи че не е вреден ама въпреки това не се използва повече от 2 месеца мисля че беше (прочети листовката). Аз го използвах 1 месец и после реших да пия чай от маточина и магнезий защото хапчета мразя да пия (имам някаква фобия към медицината) :).

DisappointedDreamer
12-19-2011, 15:01
Излизай по-често навън - трябва ти светлина и чист въздух. Схемата ти е натоварена, така че точно спорт не мога да ти препоръчам, но някакви разходки по половин час на ден, ще ти дойдат добре.

Пий чай. Слушай музика, която ти допада, срещай се с приятели, излизай, контактуваж, най-важното е да не се затваряш в себе си.

Rebirthing
12-20-2011, 20:34
Ремотив, успокоителни хапчета на билкова основа, съдържат жълт кантарион, без рецепта и все пак задължително чети листовката !

Успех :).