PDA

View Full Version : Какво стана след това....



Peturcho
12-18-2011, 22:49
Здравейте,

преди няколко години (доста) писах тук с молба за съвет относно проблем с момичето, което обичам. Получих доста съвети и няколко потребителя ме помолиха да напиша какво се е случило понататък. Чесно казано бях забравил... Мина доста време. Доста неща се случиха. Не знам дали потребителите, които бяха прочели за проблема ми и ми бяха дали съвет все още влизат и четат темите тук, но искам да разкажа накратко какво се случи с мен и приятелката ми. Надявам се да е интересно и полезно за потребителите тук. Извинявам се, че го правя чак сега.

Сложих линка за предишната ми тема най-отдолу, защото ако го сложа на това място се получава някакъв бъг - останалият текст надолу изчезва... И предишната ми тема е много дълга, ама наистина не мога да опиша историята си по-кратно...

Ето какво се случи след това: Послушах съвета на някои от потребителите да изчакам да видя дали тя ще ме потърси. Така и стана. Тя ме потърси и показа огромно желание да се виждаме. Поговрихме си сериозно и тя каза, че осъзнава напълно глупавото си поведение и най-искрено ме помоли да и дам още един шанс да бъдем заедно. Разказа ми, че с онзи бившият и (който я задоволявал сексуално) нещата били приключили напълно и завинаги. Този път била разбрала, че той си имал паралелна връзка. Отначало аз бях малко резервиран. Тя наистина доказа, че иска да е с мен. Беше максимално отдадена и се постара да покаже, че държи на мен. Няклоко месеца по-късно се събрахме пак. Този път нямахме проблеми. Двамата успяхме да се научим кой какво харесва в секса. Доста пъти получавах похвала, че това е било най-хубавият и път. Чесно казано - то си личеше. В другите аспекти всичко беше много добре. Както бях писал и преди - ние много се допълваме като приятели - като интереси, като мнения, като начин на мислене. Връзката ни беше неописуема - нямахме търпение да се видим, да правим най-различни неща заедно, да правим невероятен секс. Бях и кавалер на бала. За тези две години и половина сме правили стотици интересни неща, сме ходили на много интересни места и т.н. Познаваме се един друг идеално. Разбирахме се без да говорим. Аз завърших висшето си образование. Започнах работа. И така се стигна до последните месец-два. Имам доста трудности в работата. Нов съм - трябва да се доказвам, дават ми повече работа. Старая се колкото мога, но това се отрази на времето, което може да прекарваме заедно с моята приятелка. Въпреки всичко аз се стараех да правя всичко по силите си времето, което имахме възможност да прекарваме заедно да е максимално пълноценно. Стараех се да отделям абсолютно всяка минута, която мога да си прекарвам с нея. Напълно игнорирах всички приятели (които малко ми се сърдят за което) и близки. Но може би на нея не и харесваше това, че прекарвахме по-малко време заедно. И така започнаха проблемите в нашите отношетния. Тя започна да се държи доста студено. Спряхме да правим секс. В някои дни имах чувството, че целувам статуя - никакъв отговор на целувката. Няколко пъти се опитвах да си поговорим спокойно. Тя твърдеше, че няма проблем - просто така се чувствала в момента. Опитвах се да се държа максимално добре, но ми беше адски трудно - имам трудности в работата, имам проблеми със семейството си, имам и здравословен проблем. Просто имах нуждата от малко подкрепа точно от най-близкия за мен човек. Но подкрепа нямаше, а по скоро обратното - студенина. Правех всичко възможно да правя каквото мога да я накарам да се почувства по-добре. Стараех се да се държа добре, но в някои моменти не издържах емоционално и без да искам и аз съм се държал малко студено. Много съжалявам за което, но не издържам! Съвсем скоро се засякох с един мой съученик, който направо ме стъписа. Той ми каза, че май бившата ми приятелка се е събрала с неин бивш приятел. И аз го питам за какво говори и разбрах, че става дума за моята приятелка. Стана ясно, че тя се виждала много често с един неин бивш приятел (не е онзи, който прави секс с всичко живо, а един преди него). Моя съученик предположил, че ние би трябвало да сме се разделили след като тя се вижда толкова често с въпросния бивш. Не знаех къде се намирам!!! Исках веднага да се видим и да си поговорим. Първо отново я помолих да ми каже дали има причина да се държи студено към мен. Тя каза, че нямало конкретна причина - просто така се чувствала. След това я попитах дали се вижда с някой друг. Тя каза "не", и че се обижда, че съм я подозирал... Тогава и казах, че знам за бившия и. Тя изобщо не се стресна (изобщо не изглеждаше да се чувства виновна или нещо подобно) и ми обясни как стоят нещата за нея. Започнала да се вижда с този бивш, защото аз вече съм нямал много време за нея, а пък тя имала нужда от някой, с който да си прекарва времето приятно. С въпросния човек се виждала често, защото той бил много свестен и било много приятно с него. Всичко било само по приятелски и да не съм се притеснявал. Лъгала ме, защото сигурно съм щял да се разсърдя ако разбера, че те се виждат много редовно. Аз не мисля, че съм някакъв ограничаващ и преди съм и казвал мнението си по въпроса - нямам против бивши гаджета да се видят някой път - да се видят кой как е, какво прави и т.н. Но редовно мисля, че е прекалено... Тя каза, че били само приятели в момента. Наистина не знам точно какви са им отношенията, но емоционално не издържах. Не съм викал или нещо такова - просто и казах, че постъпва невероятно гадно. Тя ми каза, че аз съм се държал гадно, и че съм бил много ревнив. Каза ми, че след като нещата стояли така трябвало да си дадем почивка, за да реши какво да прави и с кой иска да бъде. Каза, че иска да бъде с мен, но сега била разочарована. Каза ми, че ако и аз съм искал да си оправим отношенията първо трябвало само да сме приятели известно време и ако тя види това, което очаква - да сме се били събрали отново. Не издържах и и казах, че това е много обидно и много ме наранява. Тя каза, че щом така съм искал така да бъде. Това ме разочарова още повече - нямаше никаво желание да се бори за връзката ни, все едно я беше отписала. И спряхме да си говорим изобщо и така вече 2-3 седмици. Излиза, че моята (вече бивша) приятелка не намира проблем в това да потърси нещо, което партньора не може да и даде за известно време при друг. Предишният път беше секс, сега е време. Просто не знам................... Последно тя каза, че ако съм искал да си възстановим отношенията да съм я потърсил аз, но в началото сме щяли да бъде само приятели до момента, в който успея да и докажа това, което тя иска (което не съм сигурен какво е, чесно казано). Ако трябва да бъде искрен искам да пробваме пак. Не за друго, ами защото знам какво беше през последните две години. Беше наистина невероятно. Липсва ми това време! Искам да се върне! Единственото, което ме притеснява, че ако на приятелката ми и залипсва нещо друго тя без проблеми ще го потърси в друг вместо да се опита да ми помогне аз да и го дам или да изчака малко докато имам възможност. Не мога да си намеря място емоциолнално. През последните седмици само за това мисля. Ако мога пак да Ви помоля за съвет какво да правя. Знам, че е нахално от моя страна да Ви карам да ми четете дългите истории, но ще съм Ви безкрайно благодарен!!! Знам, че изглежда, че съм седнал да пиша във форума защото искам съвет, а не само защото съм искал да споделя какво е станало. За да съм искрен - да, така е. Сетих се, че съм писал в този форум след като реших пак да споделя проблема си в интернет. Много съжалявам. Ще се постарая да споделя с Вас по-скоро какво е станало по-нататък. Много Ви благодаря за отделеното време!!!

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/385245-Искам-да-се-съберем-отново

GLaDOS
12-19-2011, 01:33
Нямам време сега да чета и по-старата тема ... но от това ,което прочетох , останах с впечатление че до голяма степен контролира живота ти . Ти се трепеш за да имате пари , а тя ти прави п***** номера . Ти да я потърсиш , ти да й се доказваш и някакви такива филми .
Моето мнение е ,че просто трябва да продължиш .Спомням си цитат от песен "cause nothing ever lasts forever " ... Та мисълта ми е че няма вечни неща и тя не е единствена ... Продължавай напред , ако пък те обича истински - ще се върне и нещата ще се оправят!

Irti
12-19-2011, 07:15
Приятел, я да й биеш шута колкото се може по-бързо. Въобще не я търси. Трий всичко свързано с нея и дърпай напред смело. Има и други женски. Дай малко контра да видиш как сама ще иска да се върне при теб. Не се занимавай.

kyon
12-19-2011, 09:32
ЛОЛ. XAHXAHhxah
2 пъти ти прави такъв прост номер. От кой път ще се научиш?
Остави я да се развива и си намери момиче, от което да получаваш това, което ти е нужно - подкрепа например.
На теб като ти е трябвала подкрепата, а тя не ти я е давала не си ходил при друга, нали?
И да те потърси - пълен игнор.
Мое мнение.

smilelady
12-19-2011, 12:26
Аз прочетох и двете теми....Ами не знам за другите, ама за мен това си е чиста подигравка с чувствата ти! Не може тя да те върти на малкия си пръст и да се среща с бивши просто ''ей така'', при положение, че ти не си направил нищо нередно.... За да е успешна една връзка трябва усилие и от двете страни, а не при най-малката трудност да се отказва...случило се е преди, случва се и сега.На твое място не бих си причинила това още един път...решението е твое, все пак :)

LeprikonA
12-19-2011, 13:24
чисто и просто никога няма да е същото. виж, че тя сама те е отписала и не те търси, не ми се вярва и да иска изобщо да опитва пак. по-скоро осъзнай що за човек си имал, не съжалявай за нищо и продължи напред без да я мислиш много много. миналото не може да се върне, това е ключов момент.

bogzfaggot
12-19-2011, 15:02
Бива ли да си толкова безхарактерен.Не знам дори как си изгубил 2 години от живота си с това момиче.Не виждаш ли,че между вас се нещо не върви,а тя вместо да ти каже бяга при други.Въобще не знам какви отговори очакваш,но повярвай ми никой няма да те посъветва да си с нея отново.Голям човек си,подяволите,не си губи времето.