PDA

View Full Version : Проблем ! Петна на лицето !!



lux3on
12-18-2011, 22:32
Имам много белези на лицето, от стискане на пъпки... как най-бързо и ефикасно да ги премахна... Имам 2-3 пресни в момента, и трябва да се излекуват ( премахнат !! ) до 1-2 дена мах... Когато ги стискам, след това винаги около тях става едно черно петно.. и то се бели тва черното, ама след тва кат зарасне пак си става.. така !! Моля помогнете !!!


Друг проблем

Имах 1 малка пъпка, и виках чакай да я изтискам.. и като го направих нищо, но след това си го намазах с Контрактубекс ( Крем за белези.. И МОЛЯ НЕДЕЙТЕ МИ ГО ПРЕПОРЪЧВАЙТЕ !!!! ) и легнах и заспах, на следващата сутрин около пъпката имаше 1 голямо петно ( Нека кажем колкото 50 ст. и беше сякаш от удар ) и аз викам оле.. и след тва почнах нали да се намазвам с Контрактубекс обаче стана още по зле... ся минаха 1-2 месеца ( не съм го мазал с нищо през това време ) но петното не се е заличило напълно, с какво мога да го заличя напълно ( Защото пак си личи... не е малко )

И моля... без отговори като : Иди на лекар той ще ти каже най-добре... Аз ако исках щях да ходя на лекар, нали точно за това е форум.. за да се пита !!!

reperw
12-19-2011, 09:08
Незнам :D но аз имам белези по лицето от бойща :D като бяхме малки нали играех ме кеч ::D колко белези имам...ама кфо да се прави искам да ги залича ама нз с какво :?

kalpazanka
12-25-2011, 12:58
Вземи си Акне аут. Ще си изсушиш кожата и петната ще изчезнат. Не забравяй фотопротекцията, за да не станат хиперпигментирани. Това с Контрактубекс-а, което си направил, е простотия.
Другият вариант е грим.