PDA

View Full Version : Идея за подарък



Leticcia
12-19-2011, 13:56
Дайте съвет какво да подаря на мама за Коледа.И ще си разменяме подаръци в даскало до 5 лв(което е странно) и аз имам да подарявам на момче.Момчета, какво бихте предпочели?

autista88
12-19-2011, 15:13
Ако не искаш братче и/или сестриче й подари презервативи.

Leticcia
12-19-2011, 16:14
ей че си :D много са скъпи, дай нещо по евтино и стойностно :D

iicegirL93
12-19-2011, 17:38
Дайте съвет какво да подаря на мама за Коледа.И ще си разменяме подаръци в даскало до 5 лв(което е странно) и аз имам да подарявам на момче.Момчета, какво бихте предпочели?
Аз винаги се стремя да подаря нещо,койето да му остане за спомен .Но до 5 лева мога да ти препоръчвам някакъв сувенир или пък аксесоар.Ако момчето е фешън може да му подариш някакъв лак за коса или гел,вакса-за да си праи прически там.А за майка си може да подариш някакъв сервиз за кафе или чай или пък бижута:гривна,колие,пръсте (ако й знаеш размера) или пък цял комплект,това зависи вече от твоите възможности.Това са моите мнения.Дано съм ти била полезна :)

SmilezZz
12-20-2011, 19:12
За мама подарък се избира по - лесно , защото можеш да предположиш какво ще й харесва. Зависи с какви пари разполагаш. Цветя, бижута , сувенири. . . Майка ти просто ще оцени това , че си се сетила за нея.

За момчето е малко по - трудно. Ако му знаеш интересите , нещо свързано с тях. Някакъв парфюм или сувенир, знам ли ... ;x

MidnightZ
12-20-2011, 19:28
Може да му купиш нещо коледно.В момента има бол най-различни такива неща.Някаква фигура на Дядо Коледа,коледна играчка,коледна чаша..Излез по магазините, потърси и съм сигурна, че все нещо ще откриеш.

kantonecApetur4
12-22-2011, 18:13
Аз бих се зарадвал на парфюм или на някаква чаша такава по-голяма. :)