PDA

View Full Version : Хотел..



radybt
12-19-2011, 18:58
Може да ви се стори тъпо.. ама им е любопитно, понеже тийновете ме разбирате, предполагам, че е трудно да се намери място да си насаме с противоположния пол, хаха!
Въпроса ми е следния:
В хотелите пускат ли лица под 18 години с придружител... така де - аз! :D Който съм навършил пълнолетие?!

conyay
12-19-2011, 19:45
ваще като те водят на хотел пускат ли те бе ??... :Х

xoxi
12-19-2011, 19:54
ваще като те водят на хотел пускат ли те бе ??... :Х

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Извинявам се за спама.

DragonLady
12-19-2011, 19:59
Няма да имаш проблеми Един бивш беше с 3 год по малък от мене ( т.е на 16 ) и нямахме никакви проблеми с хотелит по време на общите ни почивки и със секса във въпросните хотели.

TheBeliever
12-19-2011, 20:37
При регистрация в хотел изискват личен документ. Просто взимай стаята на твое име и проблеми няма да имате.

marilyn
12-20-2011, 08:32
При регистрация в хотел изискват личен документ. Просто взимай стаята на твое име и проблеми няма да имате.

Мда. (десет букви)

radybt
12-25-2011, 15:06
ваще като те водят на хотел пускат ли те бе ??... :Х

Благодаря, за отговорите на потребителите! А ти "умнико" прочети пак въпроса! Аз си имам 18!

BuBzzz
12-25-2011, 19:08
Ние се няма къде да го правим и често си взимаме стая в един частен хотел и никога не са ни правили проблеми :) (на 17 сме)

conyay
12-25-2011, 19:40
Благодаря, за отговорите на потребителите! А ти "умнико" прочети пак въпроса! Аз си имам 18!

човек помисли ... върху това което съм написал . Ваще те водят на хотел ( пълнолетни ) ( демек ти ) и те пускат с тях , зашотото са пълнолетни а ти си дете (бил) ( детето в тоя случай е мацката ) ... аре помисли другия път преди да пишеш ;)

umri
12-26-2011, 00:17
Няма да имаш проблеми Един бивш беше с 3 год по малък от мене ( т.е на 16 ) и нямахме никакви проблеми с хотелит по време на общите ни почивки и със секса във въпросните хотели.

Statutory rapist!

Как може с такива лапета, бе.. да го треснеш, айде.. ама бивш??

Зависи от хотела. Може да го запишеш на твое име и просто да я вкараш като гост след това, без да им казваш нищо. В никъв случай не я записвай. И все пак, аре бе.. толкова ли не можеш да намериш де да я пляснеш. Все вашите/техните ше са на работа.

едит: conyay, не е точно така..