PDA

View Full Version : Не й харесва...



smechurko
12-19-2011, 19:04
Приятелката ми твърди, че не изпитва кой знае какво удоволствие, когато спим. И каза, че повече й харесва, когато я пипам продължително с пръсти вътре, даже свършва така. Може би, защото не мога да издържа толкова и карам по-бавно.

И още един въпрос, на няколко пъти, когато я е*а по-бързо ни се е случвало по време на самия секс и след това да и тече малко кръв. Ако някой може да ми даде логично обяснение ще съм благодарен.

anonymous708973
12-19-2011, 19:15
Възможно е да не изпитва кой знае какво, ако има малко сексуален опит или ако ти не си кой знае какво. Нищо лично, но ми се е случвало и знам какво говоря.

Логичното обяснение за кръвта си го дал - правите го по-бързо и грубо.

smechurko
12-19-2011, 19:54
Възможно е да не изпитва кой знае какво, ако има малко сексуален опит или ако ти не си кой знае какво. Нищо лично, но ми се е случвало и знам какво говоря.

Логичното обяснение за кръвта си го дал - правите го по-бързо и грубо.

Ми... и двамата правим секс от скоро - 6-7 месеца.

DragonLady
12-19-2011, 19:56
Или техниката ти куца, или тя е прекалено широка, а на теб ти е прекалено малък и/или тънък ( не го приемай лично ). А колкото до кръвта - от грубият секс е, давай по леко.

smechurko
12-19-2011, 20:04
Или техниката ти куца, или тя е прекалено широка, а на теб ти е прекалено малък и/или тънък ( не го приемай лично ). А колкото до кръвта - от грубият секс е, давай по леко.

Какво разбираш под техника? Любовната игра.. ?

TheBeliever
12-19-2011, 20:35
Техниката е това какво правиш и как го правиш. Много ясно, че няма да й харесва ако ръгаш като животно.

Най-добре е да се "тренирате" взаимно. Вече сте говорили по въпроса - супер. Сега остава и да се задействате. Отделете си време един на друг, нека тя ти казва и показва кое, къде и как й харесва. Експериментирайте, изучавайте се. С желание и практика ще се наредят нещата.

marilyn
12-20-2011, 08:34
Според мен е породено всичко от липсата ви на опит. Трябва да се нагодите, да се научите на някои техники, да си поговорите на кой какво му харесва.

Positive_SouL
12-20-2011, 09:54
Пфф тая как може така сурово да ти го каже. Защо не я предизвикаш един път да бъде лидера в леглото.Накарай я да се почувства като лошото и властно момиче да я видиш как ще се справи в леглото като водеща и определяща любовната игра щото много им е лесно на момичетата да чакат всичко мъжа да свърши и после да кажат ама той не ме задоволява. Еми да така е защото тя сигурно като я накараш да е отгоре и се дърпа не иска ама иска да свърши нали. Като иска да свърши тогава да покаже на половинката си как да мине през този изморителен лабиринт наречен женски оргазъм да го еба. Пууу!!!!!

SisiStrange
12-20-2011, 10:35
Пфф тая как може така сурово да ти го каже. Защо не я предизвикаш един път да бъде лидера в леглото.Накарай я да се почувства като лошото и властно момиче да я видиш как ще се справи в леглото като водеща и определяща любовната игра щото много им е лесно на момичетата да чакат всичко мъжа да свърши и после да кажат ама той не ме задоволява. Еми да така е защото тя сигурно като я накараш да е отгоре и се дърпа не иска ама иска да свърши нали. Като иска да свърши тогава да покаже на половинката си как да мине през този изморителен лабиринт наречен женски оргазъм да го еба. Пууу!!!!!
Съгласявам се. :)
Не може да иска от тебе да свършва, а да не ти показва и обяснява какво ТОЧНО и харесва. Ти мисли не четеш.
Опитай се да поговорите какво иска да направиш.
Аз не мисля, че проблема е дължина/дебелина на пениса ти и други такива. По-скоро наистина е в техниката ти. Явно не пасва на нейните желания.

Josefinne
12-20-2011, 12:51
Според мен е нормално в началото някои момичета да изпитват по-голямо удоволствие при стимулация на клитора, отколкото при вагинална стимулация. Може би й трябва повече опит, увереност или просто по-опитен партньор.

SmilezZz
12-20-2011, 19:07
Егоистично е от нейна страна. Щом сте обсъдили този въпрос - дай на нея да води, да ти покаже какво й харесва и какво й доставя удоволствие. Не бива това да те кара да се комплексираш, и разни глупости.

AliceSw
12-20-2011, 22:13
Щом често има кръв, надали е неина вината, или негова...не е нормално...той трябва да не спира поне по 2 часа и повече, за да кърви постоянно..преглед при гинеколог откакто правите секс правила ли е и по принцип винаги...колкото и да и първият и да е тясна, не би трябвало да кърви след това...

smechurko
12-22-2011, 16:06
Щом често има кръв, надали е неина вината, или негова...не е нормално...той трябва да не спира поне по 2 часа и повече, за да кърви постоянно..преглед при гинеколог откакто правите секс правила ли е и по принцип винаги...колкото и да и първият и да е тясна, не би трябвало да кърви след това...

Ми не е правила преди това, но не ни се случва винаги. Само, когато карам бързо.

Rebirthing
12-22-2011, 16:37
Ти явно я ръгаш като някакво животно за да кърви момичето. Какво удоволствие да изпитва при това положение ?!
Ползвайте лубрикант.

Fiction7577
12-23-2011, 09:40
Това "по-грубо", явно е много грубо, за да кърви. Давай го по-леко.
Питай я какво и харесва за да знаеш как да я задоволиш. Лубриканта мисля, че също ще ви е от полза.