PDA

View Full Version : Една тактика...



Madara1233
12-19-2011, 19:19
Има едно момиче от моя клас, което харесвам. Та имам една идея да я изненадам ама не знам дали ще проработи. Аз й имам номера и тя не знае това, поне доколкото аз съм осведомен. Та си мислех на Коледа да й се обадя и в началото да не се представям. Да й честитя и т.н. и чак после да й кажа че съм еди-си кой. Според вас ще се получи ли?
П.С. Номера го имам от една друга съученичка и колкото и тъпо да звучи мисля, че мога да й имам доверие.

LeprikonA
12-19-2011, 19:30
на колко сте?

TheBeliever
12-19-2011, 19:31
Какво по-точно очакваш да се получи?

Madara1233
12-19-2011, 19:37
8 клас. Очаквам да се получи разговор. И съм почти убеден в това което правя. Затова се "консултирам" с хора които са минали през това.

thegreenzombie
12-19-2011, 19:47
пфф... и съседката ще ми честити празника най-вероятно, амм това не значи, че ще изляза с нея!! 8-) ... какво точно мислиш да и кажеш? : )

Cucko0
12-19-2011, 19:49
малко тъпо...всеки ден можеш да я заговориш. Измисли нещо по-оригинално тв'а е тъпо .

xoxi
12-19-2011, 19:52
От един клас сте, разговор може да се получи още утре.
Отиди при нея и я заговори, покани я да излезете преди или след училище и т.н.
Ако в училище не си говорите ще е странно да й звъниш по Коледа и да очакваш чудото.

Madara1233
12-19-2011, 19:53
Е па много ясно че няма да се направя на съсед. :D Относно какво ще й кажа - имам си няколко теми наум и ще помисля за още толкова. Ще я попитам как си изкарва, какво е получила, как е, що е, какво прави и т.н. Освен това примерно мога да й кажа че съм забелязал че тя е родена на 11.12 а аз на 12.11. Много неща имам да й казвам. Ама няма да се обяснявам по телефона де.

Madara1233
12-19-2011, 19:56
От един клас сте, разговор може да се получи още утре.
Отиди при нея и я заговори, покани я да излезете преди или след училище и т.н.
Ако в училище не си говорите ще е странно да й звъниш по Коледа и да очакваш чудото.

Е не знам ама ми се вижда малко странно без да сме дето се вика първи дружки да цъфна и да кажа: "Айде да отидем в петък след училище на кино" примерно. Просто искам да имам някаква основа на която да го направя.

thegreenzombie
12-19-2011, 19:57
дано не си помисли, че си столкър 8-)

Madara1233
12-19-2011, 19:59
дано не си помисли, че си столкър 8-)

Е аз няма да съм постоянно анонимен. В един момент ще и намекна кой съм.

thegreenzombie
12-19-2011, 20:04
е то и да не си анонимен на моменти е плашещо... представи си едно произволно момиче от класа ти(не тя) ... сега си представи, че това момиче изведнъж ти намира телефона от някъде и ти се обажда точно на Коледа.... не ти казва коя е и ти започваш да се шашкаш.... започва настоятелно да те разпитва как си, какво ще правиш ваканцията и така нататък.... накрая ти казва коя е, ам на теб не ти пука, защото си твърде стресиран от провелия се разговор... 8-) няма да е яко, ако стане нещо подобно ;д

Madara1233
12-19-2011, 20:07
Принципно е така, но да кажем че не накрая, ами по-средата, по-към началото кажа кой съм. То иначе не е сигурно дали няма да ми тресне телефона :D

thegreenzombie
12-19-2011, 20:11
е това си зависи от нея.... и все пак, няма ли да те познае по гласа.. в един клас сте, все сте си говорили за нещо ;д

Madara1233
12-19-2011, 20:18
Добре, имайки предвид всичко написно досега: Със сигурност ще й се обадя. Обаче смятам и преди това да я заведа някъде. Най-разумно и нормално ми се вижда кино. Да ама то сега работата се обърква. В сряда с класа ще ходим на кино. Ако тя отиде работата се проваля. След това остава варианта Коледен бал на училището, където сме поканени. Мога да й предложа да отидем заедно. Ама дали ще се навие? Пък и ще имам на гърба си поне един месец ебавки от страна на класа :D което не че ме бърка толкова де, ама ако стане един EPIC FAIL ...За най-добрия случай, в който успея и на кино и на бала да я заведа, не ми се мисли, защото е малко вероятно.

thegreenzombie
12-19-2011, 20:22
поддържай си темата и утре, защото ми се спи твърде много, за да дам свестен съвет (или дори да пусна злобничък коментар) .... така като гледам ти вече си си го решил... сега ти трябва само да направиш това, което си решил да правиш ... говоря пълни простотии ;д .... лягай си и ти, че си по-малък и трябва да давам пример 8-) ... лека ти нощ : )

Madara1233
12-19-2011, 20:25
Айде лека, пък барем измислим нещо след един сън :D

djipsito
12-19-2011, 20:34
Абе кво ги слушаш. На мен идеята много ми харесва. В училище винаги има хора с които говориш и които са ти уж дружки, пък като има някви празници никой не се сеща да честити. Обади й се, направи тва, което си намислил, вярвам, че ще й хареса. Ще е супер неочаквано и това ще я изненада приятно.

MaGuSs
12-19-2011, 20:45
заведи я на кафе. Почерпи я с шейк мейк фреш нещо по-така от към парички :P завържете разговора там :)

anonymous708973
12-20-2011, 03:46
Аз бих си казала "Кво пък иска тоя?", ако ми се обади съученик, с който не сме приятели/близки. И като кажеш тва с датите, кво очакваш да ти отговори? "добре"? Направи го и пиши как е минало, да не ти секвам хатъра, че и без това не са много смелите.

Madara1233
12-20-2011, 06:14
Ами то опира най-вече до човека. Ама мисля че би се получило.

Biskfitka
12-20-2011, 08:00
Две години подред на нова година ми звъни така един съученик (пийнал ест. ;д ) ...тая тактика не се получава ;) Даже на мен ми е досадно някво :D

Madara1233
12-20-2011, 08:03
Да ама на мен ми е за първа година пък и аз не пия. :D Първия път не мисля че ще е досадно.

Madara1233
12-20-2011, 08:30
Добре де чудя се сега. Преди или след ваканцията да я поканя да излезем? Варианта през ваканцията отпада защтото тя отива в Поморие, аз в Разград, а учим във София :D Евентуално понеже аз ще се върна в София на 5ти, мога да й се обадя, ама ако тя не се е върнала не става. Та преди или след ваканцията? Вие как мислите?

antineutral
12-20-2011, 09:23
А защо не й звъннеш ПРЕД самата нея, в присъствието й, и да й пожелаеш приятни празници. Ще й стане забавно, ще е доста по-изненадана, ще разбере кой й звъни, а също и специалното ти отношение, а и можеш да използваш случая като покана за кафе. Само като идея го давам :)

Madara1233
12-20-2011, 09:34
Това е идея всъщност. :D Ще го обмисля малко, пък току-виж се получи :)

svinokio
12-20-2011, 10:44
добре значи моя съвет е следния:Киното е лоша идея за първа среща защото не можете разговаряте един с друг, нямате зрителен контакт и като цяло би било неудобно с човек който все още не познаваш добре да седите един до друг и да гледате филм( поне за мен е така) .Бих ти предложил ако тя харесва боулинг или някви подобни развлечения да отидете там, за разходка много зависи от времето ( особено сега зимата не пречи за кратко да се разходите),кафето е много изтъркано и банално.Виждам че харесваш това момиче и искаш да се получи нещо, започни да говориш с нея в училище (трябва да започнеш от някъде) и постепенно я покани да излезете някъде извън учебно време.Задължително го направи преди ваканцията ви!Ако не го направиш и не създадеш някакъв контакт и взаимоотношения с нея преди ваканцията би било странно това със поздрава на Коледа!Важен е контакта с момичето като излизате и като сте заедно(зрителен и постепенно физически),спокоен,смел и уверен бъди ! Успех !

Znaeshlime
12-20-2011, 12:23
Е кви са тея забърканите работи?! Не можеш ли да говориш в училище с нея..

SunT
12-20-2011, 12:26
Стана ми интересно.Пиши какво си направил и как е минало :D

Hilary_
12-20-2011, 14:15
Ако съдя по себе си не бих се изненадала приятно, а по - скоро бих започнала с въпроса "От къде ми имаш номера?" ..
Завучи изтъркано, но защо не пробваш с смс-че? (след като държиш нещата да станат по телефона) ..

Madara1233
12-20-2011, 17:21
Смс просто ми се вижда прекалено "слабо". Все едно не ми стиска да се обадя. Мислих как да й кажа откъде, ама се появи един пич от предната страница който предложи преди ваканцията да й звънна пред самата нея и т.н. Дотук стигнах до извода, че мога да направя последното, ама рискувам много. Дотук каквото съм решил е : Утре й звъня от площадката на училище когато тя е в стаята и ще и кажа да погледне през прозореца. Не мисля че това е толкова страшно. Ама само като си помисля за варианта Сори ама няма да стане....Говорил съм с нея единствено чрез фейсбук, но просто не виждам какво да говоря с нея на живо, било това и признак на слабост. Затова си мислех точно работата с телефона която ще послужи за основа на цялата тая идиотщина. Айде стискайте палци утре да ми е ден, че седмицата нещо не тръгна на добре...ако стане ще литна от щастие, ако ли не...няма да пиша известно време :D

Madara1233
12-20-2011, 17:31
Не, просто много съм нервен. Не спирам да мисля какво ще стане ако не се получи...

thegreenzombie
12-20-2011, 17:37
не съм чела постовете, но определено съм на мнение, че киното е лоша идея... не, че ще ти откаже, но е доста изтъркано... измисли нещо с една идея по-оригинално ... : )

Madara1233
12-20-2011, 17:47
Киното го изхвърлих вече. И без това нямаше да се получи.

thegreenzombie
12-20-2011, 17:52
е защо бе... може да гледате Happy Feet 2 на 3D 8-) ... нда.. определено няма да стане ... а кави са ти другите варианти : )

Madara1233
12-20-2011, 18:03
Вариант: Здравей, погледни през прозореца. (аз съм долу).
Ама това ме съсипва в случай че не успея, щото това е преди училище и ше се чувствам направо...на -7мото небе.

reperw
12-20-2011, 18:49
отиди при нея и и кажи: ИМАМ ПАРИ ! и ще видиш какво ще стане :D

Madara1233
12-20-2011, 18:55
Хах...щеше да ми е смешно ама не ми е до смях сега...имам чувството че просто ще стане един EPIC FAIL. И все пак мисля да се пробвам. Хубавите неща стават винаги без да ги очакваш...Айде лека нощ, че не ми се стои вече. Просто искам веднъж завинаги да мине цялата тази история и да видя резултата. Стискайте палци. :)

reperw
12-20-2011, 19:07
незнам аз нямам опит да ходя аз при тях...винаги те са идвали нз...

thegreenzombie
12-20-2011, 20:16
^добре бе.... 8-)

sladur4etyYy
12-20-2011, 21:53
хахаха, авторе, много ти се зарадвах, сериозно. :D каквото и да направиш, късмет, и каквото и да стане, не се отчайвай от живота! :д

smilelady
12-21-2011, 12:19
И на мен ми стана интересно...чакаме новини :D Браво за смелостта да го направиш :)

Madara1233
12-21-2011, 16:04
Ами, ако се проваля очаквайте преди 9ти. Ако успея очаквайте на 10-11ти :D

sasha_90
12-21-2011, 18:13
Тъпо е да й наговориш куп неща,без да се представиш,особено,ако незнае кой е от другата страна на телефона.Иначе обади й се,предполагам ще й стане приятно.

slunchoy
12-22-2011, 13:48
Правила съм го абсолютно същото,обаче беше смс и разбира се беше до момче.И не искам да те отчайвам,но се получи много зле ,после не знаех как да го погледна в очите.Разбира се при теб може да не е същото,зависи какви са и чувствата към теб.А между другото като ти гледам никнейма случайно да не си от село Мадара.

Madara1233
12-23-2011, 06:26
Добре...и да е глупаво и да не е, станалото - станало. Мисля че още не е EPIC FAIL: Започнах с СМС-и. Правих се на непознат и я питах неща от рода на: Как беше математиката? Как мина киното? и т.н. Тя пита кой е и аз естествено не й казах, баламосвах я малко. Та това до вчера. Вчера малко се изнерви от това че не й казвам и на всичкото отгоре отгатна че съм аз. Каза че е 100% сигурна. Аз й казах че не може да е 100% сигурна и се почна едно звънене в междучасията от най-различни телефони. Аз бях на безшумен и им затварях ако ги видя. Та после реших да се издам вече, щото мислех че нещата ще се влошат. Та ми звъннаха пак и този път им дигнах. Бях точно на около 2 метра зад нея, тя се обърна и видя. После затворих и дотам. Писах й: И какво сега? Разбра кой съм, сега какво става?. Каза Еми нищо. Та снощи й писах, че искам да се видим защото такива неща не се обясняват по телефона. Отговорът дойде пред 10 минути. Каза, че заминавала за ваканцията, което вярвам, и че харесвала някакво друго момче. Още не знам, но мисля че между тях има само едното "харесване", никой нищо не прави. Та й писах точно това: I vse pak pomisli...az napravih edna krachka. Sega e tvoi red. Haide priatno prekarvane :) От тук нататък сте вие.

picha_s_moskvi4a
12-23-2011, 12:34
Обикновено такива разговори протичат по следния начин : Здравей , какво правиш ? - Нищо , ти ? - И аз. - Еми , добре приятни празници , чао :D . Това с датите много му се смях. Не че нещо , но какво очакваш да ти каже за датите ? Бъди просто себе си , отпусни се и и пиши или и звънни , но да не проличи , че се притесняваш. В живота , ако си нахален винаги печелиш. Дори и да те отхвърли след това ще ти е по-добре и поне ще знаеш , че си опитал.

Biskfitka
12-23-2011, 23:06
Не искам да те отчайвам,но не очаквай много...

wankata7
12-23-2011, 23:07
А защо не й звъннеш ПРЕД самата нея, в присъствието й, и да й пожелаеш приятни празници. Ще й стане забавно, ще е доста по-изненадана, ще разбере кой й звъни, а също и специалното ти отношение, а и можеш да използваш случая като покана за кафе. Само като идея го давам :)
Съгласен съм пробвай.

justasmile
12-25-2011, 15:22
Мога да кажа, че ще я изненадаш доста приятно.. стига да не прекаляваш с "разговора". Не разбрвах, да тя те харесва, или поне дали така си мислиш... но защо не я поканиш на кънки или боулинг - и да, ти ще черпиш :)

anonymous708973
12-25-2011, 19:10
И защо той да черпи, я моля ти се...

eXxXciTeD
12-28-2011, 10:00
Задаваш ли си сега въпроса "Къде сбърках?" Момичето е кучка - няма как да знаеш, заета е - не мисля, можело е да измислиш по-оригинален подход - да, но не това е в основата, обстоятелствата са се стекли така и си нямал късмет - НЕ!
Просто не си открил мъжкото в себе си, онова което има при хищниците. Какво правят те, мъжкият забелязва женската, тя го оглежда, вижда че е силен, водач на стадото той се приближава на момента, подушват се въртят се в кръг и се чифтосват. При хората разбира се е не толкова директно, но принципът е същият. В природата на жените е заложено да искат да бъдат защитени. Няма как това да се случи, ако до тях има страхливец, такъв който го е страх да погледне самите тях в очите, нежните същества от които би трябвало да си привлечен...Тайни телефони, криеница, не вдигаш, какво говори това - Страхливец, точка. Ако сега се питаш кой е бил най-правилния подход ще ти кажа мнението си. Но да знаеш, че нямаше да се справиш с това мислене. Отиваш при нея, задържайки контакт с очите, с уверен и ясен глас, и казваш невероятната думичка, която е пазена в тайна толкова дълго време, сега ще ти я разкрия 1.2.3.... Здравей+ усмивка, аз съм еди кой си, запознаваш се и говориш. Успех

Jokera4
12-28-2011, 11:33
Спред мен ще ти затвори,никой няма да слуша поздрави от непознат.По-добре и кажи кой си и после я разпитвай и поздравявай.