PDA

View Full Version : Сако, къде?



malkata_princeska13
12-19-2011, 19:27
Момичета търся си женско, официално сако, черно :Х
На много места съм виждала момичета и жени с такива строго официални и делови сака и много искам и аз такова, но тъй като не мога да намеря по магазините нищо, предложете вие къде сте виждали такива? В кои магазини или в онлине магазини и сайтове?
Давайте идейки, спешно ми е. Ако знаете давайте идейки и за сайтове за дрехи.

Благодаря :*

koshtramba
12-19-2011, 19:28
От кой град си ? Ако си от София ти препоръчвам "Modena". Българска фирма е, правят и корекции. Има богат избор. :)

malkata_princeska13
12-19-2011, 19:37
От Пазарджик съм. И тука има "Модена" и даже днес бях там, но няма нищо впечатляващо и не знам как е за София, но тук при нас цените са ужасно надути. Има дънки за по 70лв, които съм виждала в Мол-а в София за 40лв абсолютно същите дори с един и същи етикет. Все пак Благодаря.

koshtramba
12-19-2011, 19:41
Съжалявам, само за това се сетих. Иначе някой неща идват скъпичко, да. Но аз си взех доста сносно бежово сако оттам за 20 лв, така че май е относително. :)

Infinity
12-20-2011, 10:57
Провери в някои онлайн магазини - аукро, роклите.ком, шопзоун.
Доста често има страхотни попадения.

BonnieandClyde666
12-20-2011, 18:14
От Пазарджик съм. И тука има "Модена" и даже днес бях там, но няма нищо впечатляващо и не знам как е за София, но тук при нас цените са ужасно надути. Има дънки за по 70лв, които съм виждала в Мол-а в София за 40лв абсолютно същите дори с един и същи етикет. Все пак Благодаря.

Ем, 70 кинта не са много за дънки!
По темата: поразрови се повече из магазините и ще откриеш това, което търсиш.

millmii
12-20-2011, 21:08
^ които в София са били 40, четеш ли ?!

ПС: Съжалявам за спам-а

AliceSw
12-20-2011, 22:05
ДиКа са ми много любими, но много бият на официално...иначе спортно-елегантни средностатистически са Кенсол (аз лично им ненавиждам неофициалните модели, но понякога се справят чудесно в тази област...