PDA

View Full Version : Конкурс: Най-противна снимка на Джъстин Бийбър



D1esel
12-19-2011, 19:52
Нека всеки публикува каквото успее да намери! Победителят ще получи титлата най-велик хейтър на JB oт кофата :)
http://85.14.28.164/d/images/photos/0146/0000146901-article2.jpg

NightGuardian
12-19-2011, 19:52
в какво превръщат децата ужас.

EinGutesKind
12-19-2011, 19:52
той е задоволително привлекателен, а вие сте злобни и ще идете в ада :(

D1esel
12-19-2011, 19:54
той е задоволително привлекателен, а вие сте злобни и ще идете в ада :(

Не отричам, че е симатичен. Проблемът е, че е по-гримиран и от Андреа. което вече е перверзно.

bootyboy
12-19-2011, 19:59
абе тва дето гледа към него все едно е вибратор

D1esel
12-19-2011, 20:08
Джъстинчо с тати. Все едно гледам мен и тати. С разликата, че двамата сме истински мъжаги, а не кто тези двамата.
http://mommysdirtylittlesecret.com/wp-content/uploads/2011/07/justinbieber-jeremy-bieber.jpg
http://www.justinbieberrip.com/justin_bieber_dad.jpg
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT3UR-zYye0UFMR7TgSGSDgQJxfZEZt1nc1-gAbgThqFzv4uv1d61BugtTm4A

EinGutesKind
12-19-2011, 20:14
То да си "истински мъжага" не е повод за гордост :lol: знам че тая вечер ще се подръпваш гледайки джъстинчо :(

D1esel
12-19-2011, 20:50
То да си "истински мъжага" не е повод за гордост :lol: знам че тая вечер ще се подръпваш гледайки джъстинчо :(

Бих се подръпвал на всеки друг, но не и на Джъстинчо. Всъщност ще си представям, че онождам теб. ;)

sashko705
12-20-2011, 17:52
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lnzf6i7eDK1qlrosoo1_250.gif

KumchoValcho
12-20-2011, 17:57
Не отричам, че е симатичен. Проблемът е, че е по-гримиран и от Андреа. което вече е перверзно.
На почти всяка публична личност й слагат грим.
Нормално е, милиони долари се основополагат на неговия имидж, мислите ли че заради селските ви предразсъдъци ще си загубят парите? Това е шоубизнес.
Нищо му няма на момчето, на мен ми е безразличен. просто славата му ви бърка в очите, а не знам защо ?!

Дизелчо, по-отчаян и комплексиран млад човек от тебе не съм срещал. не стига, че преди време беше заклет бисексуален, после стана хетеро бедняк и все мрънкаше колко е труден живота, сега пак се чудиш как внимание да си изкопаеш.. вземи се стегни малко, на нищо не приличаш.
Знам, че повечето неща ги говориш, за да се ебаваш, но то по тея неща мн може да се каже за човека

D1esel
12-20-2011, 18:20
На почти всяка публична личност й слагат грим.
Нормално е, милиони долари се основополагат на неговия имидж, мислите ли че заради селските ви предразсъдъци ще си загубят парите? Това е шоубизнес.
Нищо му няма на момчето, на мен ми е безразличен. просто славата му ви бърка в очите, а не знам защо ?!

Дизелчо, по-отчаян и комплексиран млад човек от тебе не съм срещал. не стига, че преди време беше заклет бисексуален, после стана хетеро бедняк и все мрънкаше колко е труден живота, сега пак се чудиш как внимание да си изкопаеш.. вземи се стегни малко, на нищо не приличаш.
Знам, че повечето неща ги говориш, за да се ебаваш, но то по тея неща мн може да се каже за човека
Прав си за шоу-бизнеса, но това явление и този бизнес карат половината младежи да се агресират срещу него и такива като него, иначе казано по-нежни момченца. Другата половина пък забравят себе си и започват да мислят, да живеят и да изглеждат като него. Това вече е проблем. А относно това, което казваш за мен - няма да го коментирам. Мисля, че си свястно хлапе, казвал съм го много пъти, и не мисля нито сега, нито за в бъдеще да си променям доброто отношение към теб. Никога във форума не съм казвал, че съм би или хомо. Аз съм 100 процента хетеросексуален, спя с яки мацки и съм най-якия. ;)

elito0o0o0
12-20-2011, 18:24
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lnzf6i7eDK1qlrosoo1_250.gif
:lol: :lol: :lol: :lol:

D1esel
12-20-2011, 18:24
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lnzf6i7eDK1qlrosoo1_250.gif

Печелиш! :D

EinGutesKind
12-20-2011, 18:33
Прав си за шоу-бизнеса, но това явление и този бизнес карат половината младежи да се агресират срещу него и такива като него, иначе казано по-нежни момченца. Другата половина пък забравят себе си и започват да мислят, да живеят и да изглеждат като него. Това вече е проблем. А относно това, което казваш за мен - няма да го коментирам. Мисля, че си свястно хлапе, казвал съм го много пъти, и не мисля нито сега, нито за в бъдеще да си променям доброто отношение към теб. Никога във форума не съм казвал, че съм би или хомо. Аз съм 100 процента хетеросексуален, спя с яки мацки и съм най-якия. ;)

Колко мегабайта са мацките :D

D1esel
12-20-2011, 18:40
Колко мегабайта са мацките :D

Нистина в повечето случаи са виртуални, но имам и 2, които са напълно истински. :D

KumchoValcho
12-23-2011, 11:10
Прав си за шоу-бизнеса, но това явление и този бизнес карат половината младежи да се агресират срещу него и такива като него, иначе казано по-нежни момченца. Другата половина пък забравят себе си и започват да мислят, да живеят и да изглеждат като него. Това вече е проблем. А относно това, което казваш за мен - няма да го коментирам. Мисля, че си свястно хлапе, казвал съм го много пъти, и не мисля нито сега, нито за в бъдеще да си променям доброто отношение към теб. Никога във форума не съм казвал, че съм би или хомо. Аз съм 100 процента хетеросексуален, спя с яки мацки и съм най-якия. ;)
грам не ми пука за твоето отношение към мен, дали е добро, или лошо. Не знам колко си хетеро, не знам и с колко яки мацки спиш, ама въпреки това имаш сериозни проблеми в главата.
Шоубизнеса не кара хората към нищо, хората имат глава на раменете си и докато шоубизнеса или квото и да е друго все ни е проблема до никъде няма да стигнем. Проблема не е вън някъде, в дадена институция, група от хора и т.н., проблема винаги е вътре в човека, индивидуален, ама на хората им е по-удобно някой др. да им е виновен

D1esel
12-23-2011, 16:42
грам не ми пука за твоето отношение към мен, дали е добро, или лошо. Не знам колко си хетеро, не знам и с колко яки мацки спиш, ама въпреки това имаш сериозни проблеми в главата.
Шоубизнеса не кара хората към нищо, хората имат глава на раменете си и докато шоубизнеса или квото и да е друго все ни е проблема до никъде няма да стигнем. Проблема не е вън някъде, в дадена институция, група от хора и т.н., проблема винаги е вътре в човека, индивидуален, ама на хората им е по-удобно някой др. да им е виновен OK. прав си, НО: Роден си в село Горно Нанадолнище, родителите ти са пияници. Нямаш от къде да вземеш положителен пример, няма кой да ти покажа вратата към по-добро. От къде може да разбереш за тази врата? Ами от телевизията, т.е. от Джъстин Бийбър. Ти започваш да се стремиш към него. А ако не дават Джъстин Бийбър, Анелия, Гергана и т.н., а например Фреди Меркюри и т.н. - ти ще се стремиш към него, не към тях. Фреди Меркюри също е гей, но е уважаван от всички, защото е разграничавал широко скандалността на сцената от от скандалното в личния си живот. Следователно никой не може и копче да му каже и го слушат почти всички, освен най-големите консерви. А имиджа на ДЖ. Б. е като не неосъзнато педалче, което спи с момиченца, защото още не е имал шанс да спи с момчета. А когато се случи това да спи с момче ще напрви изгъзицата да споделя всеки път с нас кога го плющят.

А относно лудостта ми - да така е, не съм много в ред. Ако бях в ред едва ли щях да кисна във форуми през свободното си време, което правиш и ти. А това, че се отнасям добре с теб - трябва да го оценяваш, както аз бих ценил също това, ако ти се държиш добре с мен.

KumchoValcho
12-23-2011, 16:50
отказвам се :razz:
чудя се на теб кой ти е повлиял, та си на 20 и косур години, а си с акъла на петокласничка :D

D1esel
12-23-2011, 16:55
Не съм съм на 20 и кусур, а точно на 20. Акълът не ми е като на петокласничка. Ако беше на петокласничка - нямаше да ми пука за нищо, сега щях да си барам па*ката и да гледам мач.

Не си мисли, че когато си зад монитора можеш да си позволяваш да казваш каквото си искаш. Просто защото не знаеш как би се почувствал отсрещния човек. Дори и аз, който се базикам с много хора си слагам граница и не си позволявам да обиждам без да се замисля. А когато съм обиждал за гадни неща - случвало се е, извинявал съм се. Съжалявам, че си се озлобил към мен. И ми е гадно, че се държиш така, защото с теб сме си чатили по скайп, писал съм си с теб все едно си ми приятел. И наистина ми е гадно...

EinGutesKind
12-23-2011, 19:12
Не се карайте деца, това е просто форум :p

D1esel
12-23-2011, 19:15
Не се карайте деца, това е просто форум :p

:* десет букви

Luidgie
12-23-2011, 20:30
Боже.. т'ва баща му ли е? Аз си помислих, че е някой педофил-гадже... :С

mrankoniiii
12-26-2011, 18:39
Когато ме попитаха кой е най-ужасния ми кошмар
Аз отговорих: Джъстин Бибър