PDA

View Full Version : бръснене ??



conyay
12-19-2011, 19:56
за момичетата : Ако се забиете с момче което не си е махнало космите на скротума , ще се отблъснете ли ?
за момчетата : Как да си махна космите на скротума (щот миналия път ги махнах с крем и после 3 -4 дена направо щях да полудея от сърбеж , щот се боцкат в стените на боксерките ми) ?

DragonLady
12-19-2011, 19:58
Приятелят ми все още не се е наканил ( и времето му е кът, но това не го оправдава ) да се избръсне там долу, но това не ми пречи да го правя с него и секса ни да е меко казано страхотен.

marilyn
12-20-2011, 08:37
за момичетата : Ако се забиете с момче което не си е махнало космите на скротума , ще се отблъснете ли ?


Ами не ми се е случвало, честно казано, но да, ще ме отблъсне. Аз как имам време примерно да поддържам положението "гладко", а той няма...
Като цяло към това съм критична, харесвам епилирани изцяло мъже...

Shturrrche88
12-20-2011, 08:41
Оф, абсолютно ми е все едно къде има косми и къде няма. В случая, лятото там се маха всичко, а зимата се поддържа късо. Но, не бих му давала зор да ги маха, не харесвам епилирани мъже. Абе, защо всяка жена смята, че щом тя прави нещо, то и мъжа до нея трябва да го прави? Това, че ти си поддържаш положението гладко, не означава, че той трябва да прави същото нещо. Всичко е въпрос на избор. Той ако си бръсне главата, ти ще обръснеш ли своята глава?

marilyn
12-20-2011, 08:50
Исках да кажа, че времето не е оправдание примерно. Иначе, както каза е въпрос на вкус, моя вкус е такъв- да е гладко и при мен, и при него. :)

Shturrrche88
12-20-2011, 09:04
Муцка, не се заяждам с теб, просто 90% от жените са на твоето мнение, за това използвах твоя пост. Идеята ми беше друга- на теб вкуса ти е такъв, но може неговия да не е същия. И за едните косми би ли се разделила с този човек?

ccdesigns
12-20-2011, 09:05
Аз пък от около месец се замислям, че все някой ден ще се обръсна долу и ми е чудно с кво и как. ;д;д

marilyn
12-20-2011, 09:14
Муцка, не се заяждам с теб, просто 90% от жените са на твоето мнение, за това използвах твоя пост. Идеята ми беше друга- на теб вкуса ти е такъв, но може неговия да не е същия. И за едните косми би ли се разделила с този човек?

О, аз не съм го приела като заяждане, просто си коментираме. Ами всеки би трябвало да прави компромиси в една връзка. Като се замисля не знам дали бих се разделила с него, никога не ми се е случвало. :D

LocaPeople
12-20-2011, 10:24
и като ги обръснеш там долу после ще стават все повече и повече и ще те питам после как ще правиш някои работи хах

anonymous708973
12-20-2011, 12:42
Свирка няма да получи със сигурност. Едно е да са му късички (да не ги е бръснал 4-5 дена), друго е да е в абсолютно натурално положение.
0 номер или късо плюс изрязани нокти. Това е положението.

SmilezZz
12-20-2011, 18:54
Естествено , че не бих го зарязала само , защото не се е обезкосмил. Макар , че предпочитам да е епилиран на тия места , но ... Иначе можеш да се обезкосмиш по най - различни начини:
- Самобръсначка.
- Крем депилатор
- Епилатор
- Кола маска.
Като при последните две има болки , но пък са най - ефектни ;dd и дълготрайни. ;d

fenasf
12-21-2011, 18:10
http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/103872905/Bic_Shavers_and_Toothbrushes.jpg

MaLkaTa_LaDy
12-21-2011, 19:44
Едно е да са му късички (да не ги е бръснал 4-5 дена), друго е да е в абсолютно натурално положение.
Съгласна съм. Не ми пречи да има къси косми, но въобще да не се обезкосмява там...

santa_
12-27-2011, 22:33
На 17 съм и съм девствен, не съм се обезкосмявал долу.Чудя се да го направя ли и какво евентуално да използвам за целта.Със самобръсначка много бързо ли ще почнат да растат?

MaLkaTa_LaDy
12-28-2011, 08:19
Самобръсначка. Няма да започнат да растат много бързо. Един път на седмица можеш да отделиш да се обръснеш. Не смятам, че става кой знае колко бавно.

mlakniwe2
12-28-2011, 08:47
над хуя с кола маска, а топките с пинсета/аз така прая щото там имам малко/-в никъв случай самобръсначка

DisappointedDreamer
12-28-2011, 11:18
Аз винаги се бръсна отдолу.

За него ми е все тая, обаче въобще не харесвам мъже, които се епилират подмишниците, краката, ръцете и т.н.

BornToRaiseTheHell
12-28-2011, 11:20
За всеки случай, няма да види орална, ако е абсолютно натурален.

DarkTemplar
12-28-2011, 13:39
На 17 съм и съм девствен, не съм се обезкосмявал долу.Чудя се да го направя ли и какво евентуално да използвам за целта.Със самобръсначка много бързо ли ще почнат да растат?
Първо мини с ножичка/машинка по-дългите, после може да ги минеш с бръсначката. А може и само с машинката, така ще ги скъсиш максимално, без да има риск от порязване, обърнати косми и прекалено сгъстяване.

GrEeNgIrL21
01-03-2012, 16:17
Ооопределено би ме отблъснало да не говорим за свирка!Не казвам,че трябва да няма и един косъм,епилиран навсякъде като някой п*дал,обаче поне по гърдите и интимните места да се поддържа.Мен лично ме отблъсква и то многооо

krem4et0
01-03-2012, 16:45
Не ме отблъскват космите където и да са те. Не ми пречат да правя всичко. За мен не е проблем мъжът да е абсолютно натурален.