PDA

View Full Version : Подарък за Коледа!



aniikrysteva
12-20-2011, 11:24
Здравейте! Имам нужда от голяма помощ!!! Имам си приятел .. да кажем .. 4месеца. Искам да ми помогнете да избера подарък за него .. защото ми е адски трудно! Не искам да му подарявам дреха, защото той си има дрехи. Не е маняк на тема футбол, фитнес и каква химия да взимам, за да стана здрав! |-( Той е нормално момче, но все пак ми е трудно да му избера подарък.
Мислех си да гравирам на една плочка моето и неговото име и да я сложа в кутия, в която да има 101 причини поради, които те обичам .. но не знам дали това е добра идея за подарък.
Всички ме съветват да му подаря наша снимка в рамка, на възглавничка, на чаша и т.н. , НО не! Не искам да му подарявам снимки на различни източници - не ми харесва! Ако имате някаква друга идея или предложение за нещо подходящо, моля ви - споделете го, защото наистина имам нужда от помощ, въпреки че го познавам добре ми е трудно да му избера подарък, а искам да е нещо хубаво. :)

Благодаря ви предварително! :*

mynichka
12-20-2011, 15:49
тези романтични идеи за 101 пожелания и тн. никак не ми харесват, аз бих подарила:
часовник
портмоне
колан
шапка, шал

sweetxstar
12-20-2011, 17:07
^Mмм.. според мен това е обикновено.Ако искаш нещо по-романтично-да!Това със 101 причини много ми допада!! ^^ :)

Wwwooow
12-20-2011, 17:10
домашен любимец ?? (мишленце,рибки,зайче,хамст ер,костернурка) Ако обича животни,няма как да не се зарадва :))
Другия вариант е парфюм, ако пуши интересна заплака +пепелник(виждала съм много красиви и интересни) или нещоо друго..

MissHouse
12-20-2011, 17:27
домашен любимец ?? (мишленце,рибки,зайче,хамст ер,костернурка) Ако обича животни,няма как да не се зарадва :))
Другия вариант е парфюм, ако пуши интересна заплака +пепелник(виждала съм много красиви и интересни) или нещоо друго..

домашен любимец за момче ? според мен не подходящо най-малко че може да няма условия да го отглежда, а за желание да не говорим, това е по подходящ подарък за момиче.
иначе сребърна гривна ако носи ? ако е по дебела можеш да си гравираш и името :)

mynichkaTanq
12-20-2011, 18:19
аз пък бих казала нещо вземи сърце огромно (може на него да пише I love you) и това със 101 причини, че те обичам е идеално + в една хубава кутия е идеално според мен

aniikrysteva
12-20-2011, 19:10
Мислех на една сребърна малка плочка да гравирам моето и неговото име .. ама да не е плочка, която се закача някъде .. просто малък сребърен правоъгълник - гравиран. И да не е кутия със 101 причини, защото просто не знам как ще ги мисля, а да е малко меченце, което да държи пликчето вътре с плочката. Това е последното, което измислих .. А да ми кажете г/д колко струва гравирането върху сребро?

AliceSw
12-20-2011, 21:58
Това са глупости, съжалявам, няма мъж, които да се зарадва на тази идея, колкото и да те обича...тези неща завъртат главите на лигавите момиченца...сети се от какво се интересува наистина, вместо да се опитваш да го обсебваш...

YouAteMyHeart
12-21-2011, 08:10
Това са глупости, съжалявам, няма мъж, които да се зарадва на тази идея, колкото и да те обича...тези неща завъртат главите на лигавите момиченца...сети се от какво се интересува наистина, вместо да се опитваш да го обсебваш...

Съгласен съм!Избери му нещо,което найстина ще го зарадва.Какви са му интересите?Любим отбор?

girl91
12-21-2011, 08:37
Според мен не сте заедно от толкова дълго време, че да правиш това с плочката и гравираните имена. Иначе аз съм правила нещо подобно, само че на ключодържател - сърце, което се разделя, на едната половина пише моето име, на другата неговото, половината с неговото име е в мен, а с моето име у него. Много му хареса, но това беше подарък за годишнина (3г.). И мен не ме бива в мисленето да подаръци, вече какво ли не съм подарявала, но те съветвам това с плочката да не го правиш... на по-късен етап може... мое мнение.

MissHouse
12-21-2011, 09:24
Съгласен съм!Избери му нещо,което найстина ще го зарадва.Какви са му интересите?Любим отбор?

и аз съм съгласна

Rebirthing
12-21-2011, 09:43
Това със 101 причини поради които го обичаш по-скоро ще го уплаши и ще те накара да изглеждаш като обсебена от него. Аз ако съм мъж дори няма да ги прочета всичките :D.
4 месеца си с него, би трябвало да знаеш вкусовете му и на какво би се зарадвал...

mynichkaTanq
12-21-2011, 14:13
^да, ако бяхме знае ли поне какво обича и какво не щяхме да ти предложим и др. идеи : )

bloodyF
12-21-2011, 15:55
момчетата се радват на по-семпли и нетолкова романтични неща : )
нещо свързано с любимият му отбор
примерно един приятел искаше гащи на байерн мюнхен...странно ама :Д
книга? неромантична, просто хубава която искаш той да прочете примерно
парфюм?
бижу?
ти му знаеш вкусовете, от толкова изброени неща харесай нещо и му го купи : )

anonymous708973
12-21-2011, 16:58
Абсолютно съм против подаряването на подаръци, свързани с вас двамата, за личен празник. За годишнина - да, за Свети Валентин/Трифон Зарезан - да, за рожден/имен ден, Коледа, Нова Година, завършване, дипломиране - не.

daq96
12-21-2011, 17:10
Абсолютно съм против подаряването на подаръци, свързани с вас двамата, за личен празник. За годишнина - да, за Свети Валентин/Трифон Зарезан - да, за рожден/имен ден, Коледа, Нова Година, завършване, дипломиране - не.
Напълно съгласна. И аз също мисля че за 4 месеца е рано за това с плочката. Лично мнение!

emmastone
12-21-2011, 17:39
охх, и с моя приятел сме от г/д 4 месеца и аз не знам какво да му взема... но се насочих към шал и портмоне... Попринцип той е любител на johnny walker, ще е глупаво ли да му подаря и ключодържател с картинка на johnny?

Rebirthing
12-22-2011, 10:11
Попринцип той е любител на johnny walker, ще е глупаво ли да му подаря и ключодържател с картинка на johnny?

Не мисля, а може и да избереш някакъв друг предмет с логото на johnny ;d...

BuBzzz
12-22-2011, 13:50
домашен любимец ?? (мишленце,рибки,зайче,хамст ер,костернурка) Ако обича животни,няма как да не се зарадва :))
Другия вариант е парфюм, ако пуши интересна заплака +пепелник(виждала съм много красиви и интересни) или нещоо друго..

Идеята с домашния любимец е много готина!Аз на моя приятел(заедно сме от 2 г) му подарих Самоед и ацки много се зарадва та даже и на мен го кръсти :D :)

mynichkaTanq
12-22-2011, 17:46
Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
Абсолютно съм против подаряването на подаръци, свързани с вас двамата, за личен празник. За годишнина - да, за Свети Валентин/Трифон Зарезан - да, за рожден/имен ден, Коледа, Нова Година, завършване, дипломиране - не.
Напълно съгласна. И аз също мисля че за 4 месеца е рано за това с плочката. Лично мнение!

съгласна съм и аз!

еmmastone да добре си го измислила

3oPuTy
12-24-2011, 09:05
Добре де,как очакваш да ти предложим нещо като не казваш дори на колко години е,нито с какви пари разполагаш или какво харесва :?
Все пак има разлика между подаръка за някой на 20+ и някой 16 годишен.
Също така има разлика в подаръците за по-изискани и елегантни момчета и тези за по-спортни натури ...
Аз,например,вчера купих бутилка вино в готина кутия,в която има и принадлежности като тирбушон,тапа и т.н.,а на гърлото на бутилката закачих една малка плочка с пожелание,подходящо за момчето,за което е предназначен подаръка.Ако трябва да съм честна подобен подарък не правя за първи път.Доста често по Коледа подарявам това и определено се харесва от всички,но нека не забравяме,че подобни подаръци съм правила все на хора над 22-23 годишна възраст.
Шапка,шал и готин парфюм също може.
А що се отнася до това със 100-те причини,заради които го обичаш - вие сте заедно от едва 4 месеца и това е крайно неподходящо :? Това с плочката също,според мен.

GunSnSteelflowers
12-24-2011, 22:48
Това са глупости, съжалявам, няма мъж, които да се зарадва на тази идея, колкото и да те обича...тези неща завъртат главите на лигавите момиченца...сети се от какво се интересува наистина, вместо да се опитваш да го обсебваш...

Абсолютно. Когато за толкова лично нещо като причини да те обичам се сещат двеста абсолютно непознати човека във форум, то е дооооста изтъркано и не от сърце. Не му го подарявай, ако не е от сърце и ако го правиш само защото е романтично. Ако тези причини са изсмукани от пръстите, момчето ще го усети. Просто излез по улицата, влизай и разглеждай по магазините и няма как да не ти дойде някоя добра идея ^ ^

TheBeliever
12-25-2011, 14:17
Само аз ли съм почитателка на практичните подаръци? На моят до сега винаги съм му взимала неща, от които има нужда, които е харесал/споменал, че харесва и т.н. А и не познавам момче, което да се радва на сувенири, плюшени играчки и подобни лигавщини.

Това твоето момче няма ли някакви интереси? Хоби? Да се е оплакал от липса на нещо? Да е недоволен от някаква своя вещ и да желае нова? Ако наистина го познаваш добре ще знаеш от какво има нужда в този момент и какво би му доставило удоволствие.