PDA

View Full Version : Въпрос за хора с очила



Bukmop
12-20-2011, 13:47
Искам да Ви попитам как си почиствате очилата , защото мойте са с антирефлексно покритие и просто като се замажат и край .... пробвах да ги измия на чешмата с веро и гъбичка,препарат за стъкла,купих си и някакъв спрей за очила и пак не става.... за сега не съм пробвал със спирт да ги почистя... Моля за адекватни отговори

Leticcia
12-20-2011, 14:00
Продават такива кърпи, но няма да искаш за очила, а за огледала.Чистя си ги с такава откакто имам с антирефлексно покритие и досега не съм имала никакви проблеми :)

IWannaBeSedated
12-20-2011, 14:19
С кърпичка за очила, има ги по оптиките.

PainMonopoly
12-20-2011, 14:48
Нищо не почиства очилата така, както чаршаф. Сериозно. :D

KumchoValcho
12-20-2011, 15:44
Нищо не почиства очилата така, както чаршаф. Сериозно. :D
+

аз изобщо не ебавам да ги мия, само ги бърша някакво да отбия номера и винаги са ми чистички. Никога не съм имал проблеми.. .
не че ги нося де 8-)

horacio
12-20-2011, 16:01
някога ползвах кърпичка
ама сега е достатъчен само някой чист плат и пак става, но не винаги.. зависи от плата
ама да - с кърпичка за очила става най-добре

Bukmop
12-23-2011, 18:02
Не знам... кви ли не кърпички не бяха и пак няма изчистване,а просто замазано.Примерно измия си очилата под водната струя с гъбичка и веро(до тук добре) очилата са чисти, но след подсушаването им с каквото и да било (микрофибърни кърпи,кърпички за очила,хавлия и т.н) просто се замазват и направо ИЗБУХВАММММММ ;[