PDA

View Full Version : ЙОГА!



KumchoValcho
12-20-2011, 18:01
Предпочътайте ми клип, който се гледали. Ходи ми се на някакъв курс, ама преди това искам да се занимавам с разни такива клипчета да видя как е. От замунда ако може.
В ютюб намерих много, ама искам цяла сесия/тренировка нз как се води.

Ermic
12-20-2011, 18:08
gay `

KumchoValcho
12-20-2011, 18:19
gay `ценен коментар.

sashko705
12-20-2011, 18:32
"Практикуването на йога носи злини, както и четенето на "Хари Потър". Тези занимания може да ви се струват невинни, но и двете са свързани с магия, водеща към злото" кофти...

KumchoValcho
12-20-2011, 18:35
"Практикуването на йога носи злини, както и четенето на "Хари Потър". Тези занимания може да ви се струват невинни, но и двете са свързани с магия, водеща към злото" кофти...
лол да, това напълно ме отказа ;д

needle
12-20-2011, 20:34
Наистина не го разбирам това, много млади хора се самоопределят за атеисти и в следващия момент практивкуват йога, фън шуй и други източни учения, чиято философия се припокрива с христянската. Хубаво е, че си решил да се занимаваш с йога, но до голяма степен от заниманията на йогите са пречиствания, които са много изтощителни и е невъзможно да вършиш някаква работа и да се пречистваш.

KumchoValcho
12-20-2011, 21:25
Наистина не го разбирам това, много млади хора се самоопределят за атеисти и в следващия момент практивкуват йога, фън шуй и други източни учения, чиято философия се припокрива с христянската. Хубаво е, че си решил да се занимаваш с йога, но до голяма степен от заниманията на йогите са пречиствания, които са много изтощителни и е невъзможно да вършиш някаква работа и да се пречистваш.
Аз не съм атеист. ако трябва да се определя, може би ще се определя като агностик
Целта ми не е да се отдавам на дадено учение и дотам. Искам да експериментирам, да уча, да опознавам всякакви техники, методи и учения за установяване на мир, душевно равновесие и т.н. впоследствие да създам свои подходи, убежденията, вяра. Но винаги се пазя от учения, които са свързани с вяра в някакви богове и т.н., просто не е за мен, не ми допада, харесва ми повече да експериментирам с емоциите си, да медитирам и прочие.