PDA

View Full Version : Спонсор



Team
12-20-2011, 17:01
Здравейте, момче съм от едно много бедно градче и съм от семейството на не дотам заможни хора. Преди около 2-3 седмици ми хрумна една идея, която е в сферата на електричеството. Идеята ми е много добра и много лесна и иновативна но нямам възможност да си позволя да закупя материалите за да осъществя идеята си :( Та въпроса ми е как може да си намеря някой спонсор на който да му обясня идеята ми и ме спонсорира с някакви си 100 лева. След това му гарантирам, че при осъществяването на проекта ми ще си ги възвърне че и отгоре. Не мога да си кажа идеята тук защото всеки който има пари може лесно да я осъществи и да обере славата и парите... моля за помощ.

HolyShit
12-20-2011, 17:04
Хаха,направо ме разби брат,честно .. Евала :D:D
Дано само идеята ти е законна.

Team
12-20-2011, 17:10
Напълно законна е!

HolyShit
12-20-2011, 17:20
Аз мисля,че някой няма да те спонсорира(поне няма да е такъв на когато са му мили парите,трябва ди някой богаташ,а те също не дават :D)

Мисълта ми е,че ти по никакъв начин не можеш да докажеш,че ще успееш да върнеш тези пари(че и отгоре викаш)

DisappointedDreamer
12-20-2011, 17:22
Holyshit е прав, донякъде. Това не означава, че трябва да провисваш нос. Нямаш ли приятел, роднина, учител, някои, с когото да споделиш и да ти помогне?

Team
12-20-2011, 17:40
обсъдих го с госпожата ми по електротехника и пари за частите няма от къде да взема, наще никакви пари не ми дават а нямам приятели или някой роднина дет да се навие да ми помогне треба да е някой който поне малко разбира от електротехника че да ми помогне и да ме спонсорира.

HolyShit
12-20-2011, 17:43
Ето,че нанизваме пъзела лека по-лека.Появи се нов елемент - "да разбира от електротехника" :)
То не да те спонсорира,ами ти ще трябва да му платиш,ама както и да е ^^

Team
12-20-2011, 17:48
идеята ми не е за космическа совалка... не му е нужно кой знае какво за да разбере че това ще стане. Брат ако нямаш как да ми помогне не спами моляте.. с нищо не ми помагаш..

kyon
01-14-2012, 07:41
Пиши в друг форум. Не смятам, че някой тийн го интересуват тези работи и би дал от собствения си джоб + това 90% всеки си мисли, че си измамник.

Rar3
01-14-2012, 16:30
Ти си яко във филма а? :Д Няма кой да те спонсорира за осъществяване на идея, която не е сигурно че ще излезе на пазара... хаха Събирай кинти и по 20 стотинки на ден да събираш, пак ще събереш... Като искаш толкова много да те спонсорират пиши донякъде.. Кво пишеш в Тийнпроблем аахахаа..

reni7o0o
01-19-2012, 13:51
А защо не пробваш да си събереш пари... намери си работа примерно... Постоянна, почасово...