PDA

View Full Version : Къде сме пътували и къде искаме да отидем



aradia
12-20-2011, 20:45
Здравейте,мацки и момчета!
Не видях подобна тема,затова отварям такава.Споделете ваши мечтани места за пътуване и къде вече сте били в България и в чужбина. Аз съм била на различни места,но моята мечта е Тайланд.

mrankoniiii
12-21-2011, 17:54
Аз съм обиколила почти целия свят Франция, Русия, Македония, Румъния ,Италия ,Германия, Дубай ,Сингапур ,Австрия Португалия ,
Турция, Гърция, Египед ,Испания Босна и Херцеговина ,Сащ ,Канад (живея там ) Тибет, (много беше гадно) Индонезия, Индия Исландия ,Ирландия, Швейцария, Белгия ,Австралия, Нова Зеландия, Куала Лампур, Малайзия, Барбадос , Карибите , Ню Йорк Америка , Хавайте

Иначе много ми се иска да отида в Китай , Япония

xXxAngerfisTxXx
12-21-2011, 18:00
Във варна съм ходил 3 пъти и там е супер яко... последния път яко се насвятках там и не помня много... иначе е мега яко... варна рлз... И в малко търново е мега яко :lol: помня в 10 клас като ходихме с класа как носихме един трабант :lol::lol: ходил съм също в Хасково, Сливен, Стара загора и шумен... извън БГ не съм излизал засега :lol: ... мечтая да отида в Германия по точно в Мюнхен и да посета музея на БМВ... Германия ми е любимата страна... нямам търпение да отида !!!

ParadOx
01-04-2012, 08:21
Италия, Франция, Белгия, Украйна, Холандия, Чехия, Унгария, Англия, Люксембург, Сан Марино, Турция, Швейцария, Австрия и Лихтенщайн, но бих искала много да отида в Германия, а от по-екзотичните места може би Куба, Тайланд и Дубай

xXxAngerfisTxXx
01-05-2012, 17:36
ььмм... спамммммммммммммммммммммм

OddBird
01-15-2012, 15:11
В България не съм пътувала много, но миналата година ходих в Италия (Венеция, Падуа и Верона <3 ).
Искам да ида:
- Лондон
- Париж
- Ню Йорк
- Дубай, Абу Даби
- Калифорния
- Маями
- Ел Ей
- Отново Венеция <3
- Тоскана
- Лион
- Дъблин
- някъде в Япония
и още мноооооооооого

FuCKkK13
01-15-2012, 15:20
България съм я обиколила почти цялата..ходила съм в Гръция,Турция... за малко да отида и в Чехия,но не ме пуснаха,а там наистина искам да ида -особено в столицата Прага ! колкото до други страни.. честно казано искам да обиколя целия цвят.. като първо най-вероятно ще ида във Франция,Германия,САЩ,Канад и на там ще му мисля ;д