PDA

View Full Version : Коледни желаня!



sladur4etyYy
12-20-2011, 21:58
Я си кажете бързо какво си пожелавате за Коледа и за Нова година- и материални, и нематериални неща. И бъдете искрени, всичко си напишете, току- виж дядо Коледа ми прочел темата и решил да ви сбъдне желанията (само ако сте слушали, разбира се). :Д


п.с. ако раздела не е най- подходящ, нека се премести темата, но да не се трие, интересно ми е какви отговори ще получа! :)

Hilary_
12-21-2011, 07:45
За съжаление тази година не бях от добрите и ще се наложи сама да си купувам подаръците .. ;д
.. но пък от друга страна - какво по - хубаво от това да си го купя сама? И без това само аз знам най - добре какво искам! ;д

Нематериалните неща са ясни - всеки човек ги иска и си ги пожелава с всяка изминала година. :)

BrokenHeartt
12-21-2011, 08:27
Само ЩАСТИЕ и нищо друго... ее на нова мп3 няма да откажа :Д

MissHouse
12-21-2011, 08:44
ами ако говорим за материално, винаги ми дават пари и според мен това е най-добрия вариант защото ще си купя каквото ми харесва, а няма да пълня гардероба си с боклуци които никога няма да сложа :D

PullMeCloser
12-21-2011, 08:58
Материалните неща ще си ги купя сама след Коледа,нищо не искам. Но много държа АЗ да си ги купя, а не да ги искам за Коледа или да ми дават парите за тях. Просто предпочитам така, не обичам да искам подаръци. Пък и не е много редно според мен. Майка ми и баща ми ще ме изненадат с нещо, както всяка година-вероятно ще е парфюм,то просто друго не могат да ми измислят явно. Бабите и дядовците ми ми дават пари,с които аз излизам на шопинг,после им давам нещата и те ми ги дават на Коледа :D Много държат да ми подарят подарък,а не пари. Малко скучно, но никой няма желание да ме изненадва вече(от семейството,де-баби и дядовци,родители. Мислят, че вече съм прекалено голяма за такива работи. Вече от приятели и тн са ми изненада подаръците, както и моите за тях.)
Нематериалните...тук искам супер много неща, но мисля, че всички ги искат. Любов, щастие, здраве, много яка 2012 и други лични желания.

Rebirthing
12-21-2011, 09:48
Нищо не съм си пожелава, нито материално, нито нематериално.

ivcheto0o
12-21-2011, 11:35
Тази година (като за първи път :D ) не искам нищо материално.Имам си всичко от което се нуждая,естествено винаги може и повече,но защо ми е? Искам просто истинска,искрена и споделена любов (по възможност с момчето което харесвам :D ),имам нужда да обичам и да ме обичат.Това би ме направило истински щастлива,а всичко друго може да си дойде с времето или да се боря здраво за него.

П.С. Пожелавам на всички ни да се сбъднат желанията :)

anonymous708973
12-21-2011, 13:28
Хохо :)
Тая година ще се взима преса за коса, но тя е за повсеместно ползване :д Ще си сменям тарифния план за телефона... Нашите ми били купили нещо, ще е изненада и отделно ще получа пари, защото подаръкът на сестра ми бил по-скъп. Някви ей такива. Та, явно ще си имам нови дрехи :д

Нематериално... Хъм.
Пожелавам си воля тая година, за да си седна на гъза и да опаткам CAE-то през юни и DSD-то декември.
Пожелавам си същия невероятен късмет, който е с мен толкова години подред.
Пожелавам си безоблачни отношения с нашите - малко вероятно, но аз съм оптимист :д
Пожелавам си личностно израстване.
И последно по ред, но не и по важност - пожелавам си любов, една наистина силна, страстна, дива любов с човека до себе си.

koshtramba
12-21-2011, 14:52
Пожелавам си zx10r 2011, и безаварийно каране, друго не ми трябва.

bloodyF
12-21-2011, 15:49
нематериални неща-каквото всеки иска..повече щастие, ново гадже :Д , късмет и разбира се здраве..също да си седна на четирибуквието и да почна да уча по история; по-хубави оценки и да си осъществя пътуването..
материално-не исках нищо конкретно; купих си лосион, хубава пудра, пуловер, боди, боти..мислех и чанта, но ще видим.. : ) а от тати2 ще имам парфюм, но сигурно ще е за нова година..
мама каза че има и изненада, ама да видим каква ще е 8-)
от тати чакам телефон, ама дали ще го получа е отделен въпрос..
а искам и да събера пари за шофьорския курс, ама това засега ми е само мечта, така че..
и да стана по-бързичко на 18
и повечко парички тая година
и лятото да взема изпита; надали ще запиша тук, но все пак ще е хубаво да знам че имам подсигурен вариант : ))
и те така : ))

brutaLxxbunny
12-21-2011, 16:21
Хммм...
Пожелавам си здраве и щастие на семейството и приятелите ми.
Пожелавам си пари,защото те са средство,а не цел :P
Пожелавам си да ми пука все по-малко и да се радвам на малките неща все повече.
Пожелавам си жестоко лято!
Пожелавам си да завърша подобаващо.
И си пожелавам аз и всички около мен да са щастливи,а на враговете ми .. karma's a bitch ;)

blondeVIP
12-21-2011, 16:25
Ох материално искам просто нов телефон... всяка година сменям по един, но в крайна сметка за мен телефон не е купуван от 5 години :D Та така.... не искам нищо друго, дори сама ще събирам половината пари за него (никога не съм обичала да съм в тежест и да искам някакви скъпи подаръци) :) Иначее дори да го получа ще е след празниците :) А нематериалното.. ЗДРАВЕ, щастие, късмет и много ЛЮБОВ си пожелавам през идващата година ! :)

sladkalady
12-21-2011, 16:48
Не искам нищо материално.Пожелавам си близките ми и аз да сме здрави и щастливи...2011г е най -успешната ми досега и затова си пожелавам 2012г да е още по -успешна,пожелавам си повече приятни емоции,повече увереност и борбеност :)