PDA

View Full Version : Мислят ме за кифла ;(:@



miminka992
12-21-2011, 11:38
Първо здравейте.. да, знам че има такава тема в този раздел, но моята ситуация е доста по-различна. Значи всички момичета от моя клас ме мислят за КИФЛА :@:@:X Нито си топирам косата, нито се гримирват, нито нося токчета, защото все пак съм 6-ти клас, но всички момичета ми казват, че съм кифла.. не мога да издържам вече... ;( не се обличам кифленско.. като една нормална тийнейджърка ;( нося кецове, дънки и тениски ;xx и когато ги питам защо мислят така, не ми отговарят.. нямат смелост ли.. незнам... вече се побърквам.. моля ви, помогнете ми.. какво да правя ;(:X:@

Incineerate
12-21-2011, 11:51
Не им обръщай внимание. 6ти клас сте ,явно нямат какво друго да правят. Казваш че ги питаш , защо мислят така. Еми спри да ги питаш и пълен игнор , по този начин би трябвало да им омръзне и да спрат.

SunnyWinter
12-21-2011, 14:36
Игнор. Съвета е изпробван лично от мен. Знам какво е да те набеждават, че си такава или онакава. Просто ги игнорирай и ще видиш как след около месец-два ще им омръзне.

Leticcia
12-21-2011, 14:56
ignore.................

Positive_SouL
12-21-2011, 15:06
Като игнорираш проблема няма да го решиш! Щом казваш че не е заради дрехите какво друго остава освен държанието ти!Нали? Ако добре общуваш с хората и особено с момчетата може да е и завист, ха, знам ли :)
Ако се харесваш такава каквато си смени компанията.

FuCKkK13
12-21-2011, 15:22
игнорирай ги.. не е много добре да ти пука за мнението на обществото чак до такава степен.. и ще е добре да посетиш няколко допълнителни часа по български език :?

FuCKkK13
12-21-2011, 15:23
^ колкото до коментара над моя - или от завист, или просто държанието ти е като на кифла ;)

mrankoniiii
12-21-2011, 16:49
Вобще не им обръщаи внимание , да не ти пука . Щом ти казват кифла , занчи ти завиждат

miminka992
12-21-2011, 18:18
Извинявам се за правописа :( Забравих да спомена държанието ми - точно най-важното нещо.. значи помагам на всеки един от класа ми с каквото мога и се държа супер мило.. дори плача когато ме обидят.. не им се правя на важна никога.. ;( и по-голямата ми сестра ми се е карала че се държа мило и ми казва да не им се давам така лесно, но просто съм много чувствителна и направо незнам... ;(:X

Fiction7577
12-21-2011, 19:28
Тва реване от най-малкото, което правиш, може да те представя пред другите като лигла. Откъдето идва и кифлата съответно.

D1esel
12-21-2011, 19:31
Tи пък им казвай, че са сдухани.

Mel9709
12-21-2011, 20:38
absl. може би просто се шегуват с теб. не го приемай толкова лично ;) а ако го казват по злобния начин - ИГНОР.

Leona.
12-22-2011, 07:00
Прибавили са нова думичка към бедните си речници и са решили да покажат какво знаят.
Не им обръщай внимание просто. На тази възраст не знаят какво искат, пък камоли какво говорят. Оставяй ги да си мърморят, а ти се забавлявай и си изтрий от главата мисълта, да плачеш за глупости.

Meoww
12-22-2011, 08:51
absl. може би просто се шегуват с теб. не го приемай толкова лично ;) а ако го казват по злобния начин - ИГНОР.

+1 ;)
десет букви

Pamaa
12-22-2011, 11:45
Щом не е заради външния вид е заради държанието. Мен всички ме мслят за надута, а повечето дори не ме познават. хХ Явно така изглеждам отстрани, но хората, които ме познават добре, знаят, че това изобщо не е така. Може би съучениците ти все още не са те опознали. : ))