PDA

View Full Version : RIP на жертвите от Индиго



maroin
12-21-2011, 19:21
Нека си спомним за тях и да кажем една молитва за душите им.Нека също така помолим господ такива нелепи нещастия никога повече да не се случват.

NightGuardian
12-21-2011, 19:23
Всякаш вчера излезна тази песен ,а ето минаха 10 години. Нека почиват в мир.


http://www.youtube.com/watch?v=Dzj7voQX174

D1esel
12-21-2011, 19:24
RIP! Дано родителите дават повече разум на децата си, а не само парите си...

Brooklyn
12-21-2011, 19:26
пълно е с такива случаи , никои не си върши работата , чак като стане белят тогава .. те са ДЛЪЖНИ да обезопасяват както В заведението така и ИЗВЪН него , неговите стълби или други съоражения които са част от него , това си е по кодекса на труда

и майка ми пострада по абсолютно същия начин миналата зима , чак като стане белята тогава се взимат мерки

да почиват в мир :)

Oy7ofCon7roL
12-21-2011, 19:26
И аз нз как се изтъркулиха 10 години все едно беше вчера, да почиват в мир дечицата

Concussion
12-21-2011, 19:38
Нека почиват в мир миличките. :(

Perchem
12-21-2011, 19:51
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/newsfeed/000/141/452/i%20can%20fap%20to%20this%20xDDD.jpg

KumchoValcho
12-21-2011, 20:27
Нелепи нещастия? Просто са починали няколко хора, случва се всеки ден навсякъде, както с раждането. Кое е толкова ужасното, никога не съм го разбирал.
Преди време ме беше страх сестра ми или майка ми да не починат. Сега ми е някакво спокойно, независимо кой умира, защото няма нищо противоестествено в това. Напълно справедливо, хармонично, омиротворено. Чак чудесно. Такъв е живота, не е ли? Човек се ражда, живее живот, какъвто сам си изгради макар и да не го осъзнава и накрая умира. Не е ли прекрасно :)
Започнах да мисля по този начин наскоро след като се сблъсках със смъртта на много ценен човек. :3

NightGuardian
12-21-2011, 20:32
Кумчо децата се починали заради невнимание и глупост от страна на дискотеката. Запознай се се със случая....

Да те сгазят , да си под толкова хора да не можеш да си вземеш въздух , все едно се давиш , просто не искам да си представям какво им е било на децата.

torVPN
12-21-2011, 20:34
Кумчо децата се починали заради невнимание и глупост от страна на дискотеката. Запознай се се със случая....

По същата логика дай да се пуска тема след всяка катастрофа, а това е живота и е добре рано да го разберете, за да не се сдухвате за всичко.

KumchoValcho
12-21-2011, 20:35
Как реши, че не съм се?
Иииии дай да осъдим лошите собственици, така ще въдворим хармонията във вселената....или пък не? 8-)

NightGuardian
12-21-2011, 20:39
защото не е за отминаване точно такива нелепи случки. Това можеше да е сестра ти. Да не забравяме и колко деца се изподавиха в онази река.

Perchem
12-21-2011, 20:40
Нелепи нещастия? Просто са починали няколко хора, случва се всеки ден навсякъде, както с раждането. Кое е толкова ужасното, никога не съм го разбирал.
Преди време ме беше страх сестра ми или майка ми да не починат. Сега ми е някакво спокойно, независимо кой умира, защото няма нищо противоестествено в това. Напълно справедливо, хармонично, омиротворено. Чак чудесно. Такъв е живота, не е ли? Човек се ражда, живее живот, какъвто сам си изгради макар и да не го осъзнава и накрая умира. Не е ли прекрасно :)
Започнах да мисля по този начин наскоро след като се сблъсках със смъртта на много ценен човек. :3

а аз си мислех че ще ти е гадно като ме повали рака
тъпак

KumchoValcho
12-21-2011, 20:47
Точно де, можеше да е сестра ми. Можеше и майка ми, и вуйчо ми и цялата рода да са там. И? Най-много, че ще ми е самотно след това и ще трябва да си търся нов дом докато стана на 18 и това ще ми засука нервите.
Защо в някои култури като умре някой и се вдига купон до небесата?? Много ми е чудно :)
Хора умират всеки ден. Може утре да е моя ред, може да е на баба, на стринка, на теб, на мачока, на софи маринова и т.н. А това как смъртта ще си проправи път в живота ни не зависи от нас. И на колкото и случаи да обърнем внимание и колкото и хора да осъдим винаги ще се намери сграда, от която да ти се срути мазилката на главата, или пък да мине пияния шофьор и да те направи на кайма. Когато приемеш, че си безсилен срещу това ще ти олекне и ще се чувстваш по-спокоен :3
Смъртта не е категорично негативно нещо, всичко е двойнствено, без изключение.

KumchoValcho
12-21-2011, 20:50
а аз си мислех че ще ти е гадно като ме повали рака
тъпак
нещо май и аз съм се ориентирал към раково болните, понеже бенката ми се е надула като слива и сигурно развивам рак на кожата лол 8-)
Ще ходим на химиотерапия заедно :3

NightGuardian
12-21-2011, 20:53
те за това създават семейство хората за да има кой да им пука за тях , от една страна сте прави , но пък и от друга не е много хубаво да си затаваряме очите , все пак са деца :)

KumchoValcho
12-21-2011, 20:58
те за това създават семейство хората за да има кой да им пука за тях , от една страна сте прави , но пък и от друга не е много хубаво да си затаваряме очите , все пак са деца :)

Че кой си затваря очите? Децата са се пребили и са починали. Кой е виновен няма как да знаеш, защото това си е 'божия работа' както се казва, мой човек. :) СПОРЕД моите убеждения, знания и наблюдения хората сами привличат тези събития в живота си. И понеже всички тук сте чувствителни нека наблегна на факта, че не казвам, че това е неоспорима истина, напротив, казвам, че това е моята гледна точка и убеждение и не е нужно да го споделяте :3
Никой не си затваря очите за нищо, всеки вижда това,което се е научил да вижда и иска да вижда.. Неврончетата в мозъка са подредени по начин, че да ни кара да мислим, че виждаме истината, докато всъщност виждаме всичко както си искаме на базата на убеждения, изградени от спомени. :3

PainMonopoly
12-23-2011, 09:56
Че кой си затваря очите? Децата са се пребили и са починали. Кой е виновен няма как да знаеш, защото това си е 'божия работа' както се казва, мой човек. :) СПОРЕД моите убеждения, знания и наблюдения хората сами привличат тези събития в живота си. И понеже всички тук сте чувствителни нека наблегна на факта, че не казвам, че това е неоспорима истина, напротив, казвам, че това е моята гледна точка и убеждение и не е нужно да го споделяте :3
Никой не си затваря очите за нищо, всеки вижда това,което се е научил да вижда и иска да вижда.. Неврончетата в мозъка са подредени по начин, че да ни кара да мислим, че виждаме истината, докато всъщност виждаме всичко както си искаме на базата на убеждения, изградени от спомени. :3

Не мисля, че на някого му се четат метафизичните ти философии точно в тази тема.

Смъртта на тези деца е трагедия поради ред причини, всички които произтичат от това, че са били на по 10-12 години, животът е бил пред тях и умирайки са пропуснали толкова много неща, съответно и толкова много хора са изгубили от липсата им. На всичкото отгоре умират по толкова тъп начин, който е можел лесно да бъде предотвратен.

Най-малкото можем да се замислим колко тежки последствия може да има когато сме небрежни, бъркаме си в носа и не си вършим работата както трябва.

svodnika
12-23-2011, 10:19
да са живи и здрави

KumchoValcho
12-23-2011, 10:54
Не мисля, че на някого му се четат метафизичните ти философии точно в тази тема.

Смъртта на тези деца е трагедия поради ред причини, всички които произтичат от това, че са били на по 10-12 години, животът е бил пред тях и умирайки са пропуснали толкова много неща, съответно и толкова много хора са изгубили от липсата им. На всичкото отгоре умират по толкова тъп начин, който е можел лесно да бъде предотвратен.

Най-малкото можем да се замислим колко тежки последствия може да има когато сме небрежни, бъркаме си в носа и не си вършим работата както трябва.

Еми отминавайте ми постовете 8-)
Не знам 10-12 годишни деца какво са търсили в дискотека помежду другото.

NightGuardian
12-23-2011, 11:26
било е детска дискотека май...смисъл за вечерта.