PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата.



ShinySmile
12-21-2011, 20:01
Харесвате ли момичета с къса коса ? Например http://4.bp.blogspot.com/_eGlTZyNQjIk/TK3fnDSM5mI/AAAAAAAAC1E/JRLqu1ZK0NM/s1600/13818.jpg и http://xn--80aanll1ahkl9b.com/static/gallery/kasi-pricheski/pricheski-kasa-kosa-00092.jpg?e83a2c

И един въпрос и към момчетата и момичетата .. задължително ли е, има ли значение за вас дали момичетата обезкосмяват цялото си тяло или не?

mimsssssss
12-21-2011, 20:27
За първият въпрос, ще отговоря макар да съм момиче - харесва ми къса коса, била съм с къса коса, но знай че винаги има две мнения и не може да се съобразяваш с всички, важно е на теб как ти е добре.

Не е задължително. Всеки го прави от своя си гледна точка, някои момичета си махат космите на ръцете, кръста, пръстите на ръцете и т.н. и т.н. Аз имам чувството, че дори някои стоят и се взират къде имат косми, че да почнат да ги махат и там. Мишниците, триъгълника и краката, за другото смятам че вече само ако е нужно.

OverCrusher
12-21-2011, 21:01
ЕМи зависи , на всяко момиче и отива различно , както е при нас момчетата , като попитаме дали харесват момчета с дълги коси , сащото е , и за всеки е различно :)

Rebirthing
12-22-2011, 10:03
Няма да получиш много отговори от момчета, но до колкото помня имаше една анкета във форума към момчетата, отнасяща се до дължината на косата и повечето бяха отговорили, че харесват момичета с коса средна дължина, т.е до гърдите.

Колкото до втория въпрос, НЕ, не е задължително, ако искаш може и космата да си ходиш, но никак не ти го препоръчвам :D ! Имай предвид, че е по-естетично да си обезкосмена в областа на краката, подмишниците и триъгълника.

PokerKid
12-29-2011, 10:31
Според мен с дълга коса е по-добре,така жените изглеждат по-женствени.Поне аз така мисля.

thegreenzombie
12-29-2011, 10:36
аз съм с къса коса, малко по-къса от тази на снимките, и засега никой не се е оплакал 8-) ....

thunderstruck5
12-29-2011, 10:57
Различно е, ама според мен косата прави жената красива ;)

Glam0rous
12-29-2011, 11:02
За всеки си е различно. Познавам момчета, които си харесват приятелките с къса коса, даже ги карат да си я подстригват. На други им е все едно. Моя приятел ако си скъся косата ще издивее. От друга страна не мисля и че им харесва супер дългата коса, имам предвид под гърдите вече, да не говорим да ти стига до дупето и натам. Предполагам повечето не сме от разни етноси дето техните ги продават и дължината на косата вдига цената :D :D :D
За космите - всеки има различно и аз съм за където има да ги маха. Крака, мишници, триъгълник - задължително. На ръцете също е по-хубаво без. Като видя някое момиче се гримирало, наконтило се и на ръцете стърчат косми, е отвратително е!

teddybearMV
12-29-2011, 11:09
Винаги ще има момчета, които ще харесват дълга коса, и такива, които ще харесват къса коса. Разни хора, разни идеали. Ако седна да се съобразявам с това, кой каква коса харесва...леле мале..Важното е на мен да ми харесва. Ако гаджето ти сега харесва дълга коса, примерно, а като скъсате, си намериш по-готино гадже, което харесва къса коса, трябва ли задължително да им угаждаш? Косата си е твоя, на твоята глава е, ти си я носиш, така че ти си избираш прическата.

FuCKkK13
12-29-2011, 11:18
и аз да отговоря нищо че не съм момиче... на едно момиче може да му отива наистина само къса коса и това не я прави по-малко жена ! и си има момчета,които наистина харесват повече момичетата с къса коса,а има и такива,които харесват момичета с дълга.. зависи от човека,а и от това дали отива на самото момиче..

а колкото до обезкосмяването - и аз мисля,че подмишниците,краката и триъгълника са задължителната част,ръцете ако е нужно и др. области ако е нужно,но все пак има момичета които се обезкосмяват навсякъде,а не им е нужно.. примерно ръцете,а при тях положението не е чак такова наложително (не знам как да се изкажа) че да го обезкосмяват.. ей тези момичета не ги разбирам,не за друго,но просто си причиняват болка без да е нужно.. :)

lude7ina
12-29-2011, 16:45
Относно косата е въпрос на предпочитание.
Смятам, че подмишниците и триъгълника се обезкосмяват за по-добра хигиена. За краката е по избор.