PDA

View Full Version : Как да забравя едно момиче



picha_s_moskvi4a
12-22-2011, 19:33
Значи имам един проблем. Има едно момиче , което с 3 години по-малко , но ме следваше навсякъде , а на мен ми беше неприятно и я избягвах , беше ми безразлична. Но какво стана изведнъж , какво ме удари по главата започнах да я харесвам много и започнах аз да ходя на местата , на които ходи тя. Проблемът е , че започнаха едни нейни приятелки да и "промиват мозъка" против мен и взе да ме отбягва. Бихте ли ме посъветвали как да я забравя ? Много момичета съм забравял с времето , но се виждам с нея всеки ден и ми е по-трудно. Иначе имам доста занимания и ме разсейват , но дори когато съм навън с приятели , или тренирам мисля за нея.

YoUcANNOtiMaGiNe
12-22-2011, 20:29
Kаква ирония, първо ти си я отбягвал, след това тя тебе и сега искаш да я забравиш.. но както ти е станала симпатична ненадейно, така и нейната симпатия може да се върне. Не виждам защо трябва да я забравяш, а не се опиташ да оправиш нещата. А ако толкова искаш, готова рецепта за забравяне няма така че освен времето, нищо друго не може да заличи тези мисли.

vpowerrr
12-23-2011, 14:21
По-рано е трябвало да те ''удари'' въпросното нещо по главата :) От тук нататък е трудно, но и покажи че я желаеш. Щом тя те е харесвала до скоро може би все още има симпатия. Но както вече казах-сложна работа.

toad
12-23-2011, 17:00
Разбирам какво има предвид автора . Просто в началото не е гледал сексуално на мадамата , а после да . Не , че е била лоша , но го е отблъсквала с това преследване . В нея е била причината първоначално , но сега се опитай да завържен лек контакт с нея . Недей бърза да я забравяш.

picha_s_moskvi4a
12-23-2011, 17:09
Не бих казал , че гледам и сега сексуално на нея. Просто някак си ми стана симпатична и започна да ми харесва , но тя пък загуби интерес , което за мен е малко странно.

ICanSeeTheFireBurning
12-23-2011, 17:39
Ем, като си я отрязал к'во очакваш - да те гони доживот? Ако наистина я харесваш, направи нещо - сигурно още не си и безразличен и тъкмо затова те отбягва. Инак да я забравиш е най-лесно...

wankata7
12-23-2011, 22:54
Не съм точният човек който трябва да дава съвети точно по-тази тема , трябва или да я забравиш или да и покажеш че я искаш. За да я забравиш е просто на думи опитваш се да не мислиш за нея щом тренираш нещо увеличи тренировките гледай винаги да правиш нещо.А ако я искаш и го покажи. ;)

DarkTemplar
12-24-2011, 04:09
Купи си нов Москвич. ;)

dalitooo
12-24-2011, 12:51
с времето ще ти излезе от ума, а междувременно си се занимавай с други дейности и не й обръщай внимание

toad
12-24-2011, 13:14
с времето ще ти излезе от ума, а междувременно си се занимавай с други дейности и не й обръщай внимание

Е той няма да може да не обръща внимание , но след време наистина ще я позабрави .

picha_s_moskvi4a
12-24-2011, 17:57
Според мен проблемът идва от нейните приятелки , които и пълнят главата с глупости за мен. Ще видя дали се интересува още от мен , но наистина изпускам много шансове. Знам , че времето е най-сигурният начин да я забравя , но лошото е , че я виждам всеки ден. Всяка вечер мисля за нея.

BornToRaiseTheHell
12-25-2011, 05:13
След дъжд-качулка.
Поговори си с нея, не е нужно да я забравяш. Щом ти е ходела по задника, едва ли някви нейни приятелки ще й промият мозъка чаааааак до такава степен. Успех! И дано тоя път нещо не те удари в главата и да се разлюбите. :)

Meoww
12-25-2011, 09:00
Просто се опитай да я отбягваш вместо да ходиш там, където знаеш , че е тя. По просто казано, ако искаш ще я забравиш, ако не искаш - не можем да ти помогнем ;)

justasmile
12-25-2011, 14:53
Намери друго момиче.. почни да ходиш по нови места... запознавай се с нови хора - и такива работи общо взето :) Не я отбягвай - дръж се нормално, все едно не я харесваш. Ако я отбягваш и един ден я срещнеш - ще ти стане гадно. По-добре така "постепенно" забравяй.

picha_s_moskvi4a
02-18-2012, 13:10
Благодаря на всички за съветите , оказах се прав не иска вече да е с мен. Все още не мога да я забравя , но какво да правим.