PDA

View Full Version : къде да си направя рожденния ден



shemetaaa
12-22-2011, 20:05
На 28 дек имам рожден ден и спешно ми трябват идеи къде да го празнувам и да поканя компанията. Ставам на 14 и съм от бургас. Искам да не е на някво скучно място а да си има добра музика и тн като се има впредвид че повечето момичета дето ще идват правят мн добри кючеци :D . Кажете бързо защото е спешно!

shmatarok
12-23-2011, 00:47
У вас? 8-)

Nakadah
12-23-2011, 08:47
У вас? 8-)

деееееееесет буууууууукви

monini4ka
12-23-2011, 15:35
И аз мисля, че у вас ще е най-добре. Музиката тъкмо ще си я избереш сама, всичко можеш да направиш точно както искаш, пък и няма нужда да спазвате вечерен час..
Ако пък не искаш у вас.. Не знам за друг вариант. На дискотека не мисля, че ще ви пуснат, а да почнете да въртите кючеци в някое кафе.. Не става.

mynichkaTanq
12-24-2011, 17:42
във вас
аз моя РД си го направих в нас и нямаше вечерен час, надувахме музиката и майка ми беше направила страхотни ядения и всички останаха доволни : )

qkakukla2
12-24-2011, 19:19
у вас ама кажи на родителите ти да ти вземат храна, алкохол и други неща. Нека бъде вечерта някъде към 17.00 (сега нали тогава става по- тъмно) до към 23.00 там някъде като време. Събери пари дай ги на родителите и в деня ,в който ще правиш рождения ден им кажи да отидат в някой ресторант задай им определен час, в който да се върнат и си готов. ;)

anonymous708973
12-25-2011, 08:17
у вас ама кажи на родителите ти да ти вземат храна, алкохол и други неща. Нека бъде вечерта някъде към 17.00 (сега нали тогава става по- тъмно) до към 23.00 там някъде като време. Събери пари дай ги на родителите и в деня ,в който ще правиш рождения ден им кажи да отидат в някой ресторант задай им определен час, в който да се върнат и си готов. ;)

Хахахаха. А те ще изкозируват и ще послушат 14-годишната пикла, нали?

slicky
12-25-2011, 08:32
За по лесно ела у нас.

shemetaaa
12-25-2011, 14:27
Кви пикли ви гонят е аз гледах да напиша поста по грамотно и жена ме искарахте . Колкото до рдто реших да е в нас (без наще да са там ест), да си надувам музиката от 6:30 7 до 1 2 или до колкото седят гостите. Само дето майка ми вика че някой щял да викне полиция и шяло да има мн проблеми щото тонколоните са доста мощни... Колкото до дискотеките преди 3 дена ходихме на Кибо с випуска и даваха алкохол на всеки. Същото е и на Текила Гарденс

monini4ka
12-25-2011, 17:37
Кви пикли ви гонят е аз гледах да напиша поста по грамотно и жена ме искарахте . Колкото до рдто реших да е в нас (без наще да са там ест), да си надувам музиката от 6:30 7 до 1 2 или до колкото седят гостите. Само дето майка ми вика че някой щял да викне полиция и шяло да има мн проблеми щото тонколоните са доста мощни... Колкото до дискотеките преди 3 дена ходихме на Кибо с випуска и даваха алкохол на всеки. Същото е и на Текила Гарденс

Супер. Не мисля, че ще ви направят проблем за музиката. :]
Иначе за дискотеките, имах предвид, че входа може би ще е проблем. То щом ви пуснат ведъж вътре, естествено, че ще ви дават алкохол.

webmast3rche
12-29-2011, 12:36
Да не отварям нова тема... аз моя къде мога да го направя в Бургас? На 18 ще ставам : )) ...

ShadyStyle
12-29-2011, 12:38
Happy B-day!

monini4ka
12-29-2011, 15:39
Да не отварям нова тема... аз моя къде мога да го направя в Бургас? На 18 ще ставам : )) ...

Ъм.. Дискотека? Ако обичаш да ходиш де.. ;д
Иначе аз пак си казвам - у вас. Можеш да си го направиш точно както ти е кеф, а пък след това може да отидете и на дискотека. :)