PDA

View Full Version : Харесвам го но как да му кажа ?



just_cwety
12-22-2011, 20:09
Хии, аз съм момиче на 14 от Варна и сега съм осми клас.Така де от новия клас има едно много хубаво момче и аз много го харесвам. Проблема обаче е че аз не съм мн хубава(според мен).И веднъж като се прибирахме с автобуса заедно той седна до мен. Одавна знаех че харесва момиче от класа ама той не искаше да си признае кое е. И го питах, нали, ще кажеш ли кой харесваш и той вика ми първо ти ми кажи. Пък мен ме е срам да му кажа щото не мисля че той ме харесва. И викам ари ако някой път искаш да ми кажеш и аз щи кажа и той вика хубу. ама после викам аз имам ужасно тяло.. и той не е така тва няма такова значение само ти сваля самочувствието. И сига не знам какво да правя.. да му кажа ли че го харесвам или да си мълча..

umri
12-22-2011, 21:38
Как ше му кажеш "аз имам ужасно тяло..."? Трай си... Какво очакваш? Съжаление или да те хареса?

Щом смяташ, че имаш ужасно тяло, вместо да се самосъжаляваш, тръгвай на фитнес и спирай дюнерите.

Stan4o123
12-23-2011, 10:10
Аман от пубери,които ги мързи да живеят...14 годишна си,не можеш ли да си наложиш малко воля и да си "оправиш" тялото...а иначе те харесва тоя,щом така е казал.

qkakukla2
12-23-2011, 12:39
А бе давай направо без заобикалки. Трябвало е да му кажеш. Щом тялото ти е такова значи ти отива винаги трябва да имаш голямо самочувствие и най-вече да знаеш как да общуваш с хора от противоположния пол. ;)

SmilezZz
12-23-2011, 12:50
Абее.. Според мен е трябвало да действаш още тогава , пък можеше и да се получи.
Какво да правиш ли ? То е от ясно , по - ясно. Само недей пак с "Имам ужасно тяло" и подобни.

ioli_lowe
12-23-2011, 12:57
Амии... Кажи му, знам че е страшно и може би те е срам, но и аз харесвам едно момче и сега се надъхвам да му кажа. Недей да мислиш че имаш ужасно тяло, както ти е казал той:
Това само ти сваля самочувствието!