PDA

View Full Version : Моля помогнете ми...



marishaa
12-22-2011, 21:57
Искам да си играя с пениса на приятеля ми без да го вадя. Смисъл докато сме в тъмно кафене и т.н....обаче не знам какво да правя..какви трябва да са движенията на ръката ми...да го мачкам или..?

anonymous708973
12-23-2011, 06:03
ОМГ. Като не ти идва отвътре, кво се правиш на мръсница?

umri
12-23-2011, 06:54
ОМГ. Като не ти идва отвътре, кво се правиш на мръсница?

Иска да се научи момичето, бе. Кво толкова? Важното е желание да има. Не може всички да се раждат научени мръсници кат теб!

Irti
12-23-2011, 07:00
Иска да се научи момичето, бе. Кво толкова? Важното е желание да има. Не може всички да се раждат научени мръсници кат теб!

Абсолютно. Всеки е бил като дърво първите си опити.

anonymous708973
12-23-2011, 13:54
Съвсем скромно ще отбележа, че аз не съм била. Не и за това. Винаги съм пробвала, вместо да питам тъпотии. И, о, изненада, получавало се е.
И не съм единствената.
Какво да го била правила... втф. Да пробва, щото после ще има тема "Как да му направя свирка", "Как да му кажа да е по ... (някакъв си).

umri
12-23-2011, 15:30
Ми просто му го хвани през панталона и си играй.

Слушай дъщерята. Тя знае най-добре!

Irti
12-24-2011, 11:26
Съвсем скромно ще отбележа, че аз не съм била. Не и за това. Винаги съм пробвала, вместо да питам тъпотии. И, о, изненада, получавало се е.
И не съм единствената.
Какво да го била правила... втф. Да пробва, щото после ще има тема "Как да му направя свирка", "Как да му кажа да е по ... (някакъв си).

Преди да пробваш четеш, нали? Момичето чете, набира инфо и после ще го приложи. Както всички. Сега кажи, че без да си чела нищо си врътнала една свирка? Нали трябва да разбереш как става. Поне да видиш някое трикче. То е лесно да го лапнеш.. всеки знае. :)

Съвсем скромно ще отбележа, че скромността отдавна не краси човека.

Нека пита каквото си иска.. не виждам лошо. :)

DragonLady
12-24-2011, 13:24
Опипвай го през панталона му, като движиш леко ръката си нагоре и надолу по цялата му дължина, може леко ( наистина леко ) да стиснеш тестисите му, също така може с пръст ( или две ) да поставиш точно там където се намира главичката на пениса му и да започнеш да правиш плавни и въртеливи движения по нея. Успех ;)

marishaa
12-24-2011, 15:04
Благодаря на всички освен на ''експертката'' PinkPan7her която реши да се прави на интересна. И аз не мисля,че има нещо лошо в това да питам. Сайта се казва тийн ПРОБЛЕМ и на мен това ми беше проблем така че... 100% и ти си чела разни неща от този род. Отново благодаря на всички останали =]]

toad
12-24-2011, 23:15
Ми просто му го хвани през панталона и си играй.

Е , честно мила , ако съм ти баща на тея 13 години да ги говориш и знаеш тези неща такъв пердах ще ядеш , че и всичките ти тесни дрехи ще изхвърля и ще ти накупя само широки пуловери :D

adidaskataWE
12-25-2011, 15:35
Щом искаш толкова да го направиш ИМПРОВИЗИРАЙ!

AnzaRe
12-25-2011, 18:13
ПРедставяй си,че мачкаш тесто хаахаха хаххахаах

chereshkaaa
12-26-2011, 17:11
ОМГ. Като не ти идва отвътре, кво се правиш на мръсница?

права си,..


ами то трябва да ти дойте от вътрее ..