PDA

View Full Version : Как да му намекна за чувствата ми?



unjustifiable
12-23-2011, 07:18
Здравейте!! Ето я и историята ми: харесвам едно момче, с което бяхме заедно преди 2 години. От един клас сме. От няколко месеца насам моите чувства се подновиха.. но просто не знам как да му кажа направо.. страх ме е от отговора му. Ние сме по принцип добри приятели, общуваме, смеем се заедно, но той не подозира за чувствата ми. По принцип той обича да се бъзика и ми е подмятал шегички, но не знам дали е бил сериозен.. Трудно си завързвам разговор с него.. където и да е било.. и за това ви искам съветите относно това как да му намекна..

FairyTales
12-23-2011, 08:26
Често в мъжките шеги може да се открие доза истина. Предлагам ти да поговорите,все пак, ако сте добри приятели и момчето е точно, не би трябвало да се промени нищо. По-добре да знаеш какво мисли , а не само да се чудиш.Успех!

ICanSeeTheFireBurning
12-23-2011, 11:46
Не му намеквай - директно му кажи. Така само се губиш времето в чудене дали - или. Давай директно, пък ако те отреже, поне ще знаеш, че няма смисъл повече да се занимаваш.

ioli_lowe
12-23-2011, 12:46
Аз се чувствам по същия начин. Най- добри приятели сме. Харесвам го от 6 години, но ме е срам да му кажа!!