PDA

View Full Version : Който не е чувал за eRepublik да се пробва...



Gnostick
12-23-2011, 07:41
Трябват ми двама души да се запишат в една онлайн игра през моя линк. В момента в играта има към 8000+ българи. eRepublik е симулация/стратегия, нещо като политическо копие на реалния свят. България за щастие е сред световните сили, много е развита икономически и военно. В играта строите добивни предприятия, фабрики за храна и оръжие. Биете се за страната, може да се присъедините към армията или някой паравоенен отряд, политическа партия, да си отворите вестник, да смените гражданството, да си развиете бизнеса. Може да се кандидатирате за депутат или президент.

Ако двама души се запишат през моя линк и са активни и се развиват аз получавам бонуси. Ще им помогна да се ориентират и да вдигнат ниво, ще им давам и малко ресурси.

http://www.erepublik.com/en/referrer/Nikola+Kasherov

Благодаря предварително. Като се регистрирате постнете тук отговор с вашето име в играта, за да се свържа с вас. Всеки е добре дошъл да подкрепи е-родината, колкото повече хора толкова по-добре!!!!

Wax
12-23-2011, 08:21
Виж ми подписа :lol:

Wax
12-23-2011, 08:23
П.П. Слаба ракия си още :D

Предполагам ти трябва за някои от мисиите :D

Gnostick
12-23-2011, 10:53
Абе и без мисия не боли :)

Wax
12-23-2011, 11:05
True dat. Да ти кажа само от рефералите на пичове от форона съм изкарал 15-20 Злато :D

Groshi
12-23-2011, 14:45
олее и аз го цъкам тва :D как са пишете в играта :)
аз съм DaKid :)

torVPN
12-23-2011, 16:30
Wax, а преди да започнеш да я играеш е възможно и да си бил способен да мислиш.