PDA

View Full Version : ПРОДАВАМ ТЕМИ ПО ИСТОРИЯ ЗА КАНДИДАТ-СТУДЕНТИ



Audiophile
12-23-2011, 12:23
1. Продавам теми по история на България за кандидат-студенти
2. Темите са 26 до периода "Руско-Турска освободителна война" без частта след Освобождението
3. Темите са на "Образователни технологии" гр.София
4. Темите са формат А4 (напечатани, а не писани на ръка)
5. Може да ги вземете всички или да поръчате определени теми.
6. Изпращам ги по различни градове с еконт експрес, като доставката е за сметка на купувача.
7. За връзка с мен: на лично съобщение. Цена на темите - по договаряне (евтино ги давам)

bloodyF
12-24-2011, 12:27
слънце, от преподавател ли са писани?
аз си имам първите 7, като след НГ ще ми дадат още 18, но все пак да попитам :-)

Audiophile
12-27-2011, 15:55
Знам само, че са на тези "образователни технологии", ще те излъжа, ако ти кажа, че са на еди-кой си преподавател. Влез в скайп, никаква те няма :*

bratignat
12-28-2011, 12:20
Интересно ми екакъв е шансът темите да са написани от теб. В случай (шансът е голям), да не са писнаи от теб и трябвалод а ти разгонят фамилията.


За всички, които се нуждаят от теми по история - използвайт големите енциклопедии България или ми пишете на ЛС. Минал съм 4 различни извора с теми по истории и всички те с малки промени използваха енциклопедия България.

Audiophile
12-28-2011, 22:41
Няма как аз да съм написал темите :)

bloodyF
01-05-2012, 11:29
и тука ще ти напиша да си влезеш в скайпа, че ЛС сигурно няма да ги видиш.. :*
а иначе, аз уча в момента от теми писани от една госпожица, която е влязла с история преди доста годинки, дори сега е много добра учителка по история; обаче като не й разчитам на места търся в google и честно казано ми излизат същите неща, но събрани от различни източници; надявам се да ми е от полза това..
а иначе по запознатите, като науча темите, после ще мога ли да решавам тестове с тях? ( би трябвало, но да питам за всеки случай 8-) )