PDA

View Full Version : Обичам я!



mimicman
12-23-2011, 12:37
Здравейте! Моята история е за едно момиче, една година по-голяма от мен. Познаваме се от 3-4 месеца по-добре, като естествено аз се влюбих от пръв поглед. През това време се сближихме, аз и правех редовно намеци че не ми е безразлична, но тя все ме отблъскваше, но го правеше по възможно най-лек начин (за което ѝ благодаря). Всичките ми приятели са на мнение че не ме харесва (повече от приятел) и вече и аз съм убеден в това. Но за тези 3-4 месеца я опознах достатъчно добре за да твърдя че я обичам, и има защо. Първо че е УНИКАЛНО красива, имало е случай когато я видя да си изгубя речта, да ми омекнат капачките и т.н. (обичайните синдроми). Друго че е умна, не само умна на оценки, а и на акъл, което за мен е голям + в момиче. Искам да кажа че е перфектна, в пълният смисъл на думата, няма недостатъци. Та стига за нея, малко по проблема ми. Както вече ви казах, тя е с една година по голяма от мен (аз 16, тя - 17) и учим в едно училище. Всеки ден ходим заедно, което и главната причина да искам да ходя на училище. Имало е случаи когато ми е било доста зле и пак отивам на училище, само и само да я видя. Не знам дали мога да ви опиша как се чувствам когато съм с нея, чувствам се ... щастлив, не щастлив както като ми купят някой подарък, не щастлив както като получа добра оценка, а небесно щастлив, извънземно щастлив. Просто забравям за всички други ла%н@ в живота ми (а и те не са малко), не ми пука, важното е че съм с нея. Проблемът идва когато остана сам, отивам на другата крайност, едни чувства и мисли ме връхлитат, почвам да си мисля - "Какво правиш?" "Нали знаеш че нямаш шанс?" "Ти не я заслужаваш!" "Тя те харесва само като приятел." И така докато не я видя пак, всичко се повтаря като едно шиб@но влакче на ужасите, и аз просто не мога да сляза, и не мога, защото това колко ми е гадно, тъжно и т.н. е нищо в сравнение с това как се чувствам като съм с нея. Никога не съм се привързвал към някой толкова бързо, и никога не съм чувствал дори близки на тези чувства (въпреки че съм имал 2 приятелки, никога не съм ги обичал истински, това го осъзнавам сега). И мисля че ако някой има късмет някога да я нарани, независимо как, ще го убия. И това донякъде ме плаши, затова не искам да се случва. В момента бих дал всичко за да съм с нея, ВСИЧКО, пък било то и за 30-тина минутки. И не ми казвайте да си призная чувствата, защото ако нещо щеше да става, щеше да е станало отдавна, и единственото нещо което ще направя с това признание е че ще разваля приятелството ни, което е последното нещо което искам да правя.

Ами мисля че е това, излях си душата така анонимно, олекна ми малко.
Извинявам се ако някъде имам правописни грешки или несмислени изречения.
Също се извинявам че стана малко по-дълго, благодаря на всеки който го е прочел до край.
Ако искате да ми кажете че съм женчо, нежен, путк@ и т.н. ще ви помоля да си го спестите, знам го.

Ами ако имате някакви съвети, ще съм ви благодарен да ги споделите тук в темата или на ЛС.
Благодаря ви предварително!

SmilezZz
12-23-2011, 12:47
Щом си се уверил , че те има само за приятел - не виждам смисъл да се бориш , за да я имаш като нещо повече , защото накрая има риск, че може да я загубиш и като приятел.

mimicman
12-23-2011, 12:51
Щом си се уверил , че те има само за приятел - не виждам смисъл да се бориш , за да я имаш като нещо повече , защото накрая има риск, че може да я загубиш и като приятел.

Да ама просто не мога да стоя пасивен. И съм сигурен че ако ми даде шанс само, мога да ѝ дам повече любов отколкото може да си представи, отколкото мога аз да си представя.

umri
12-23-2011, 12:55
Лошото е, че си позволил на себе си да се влюбиш в човек, който не изпитва същото към теб. Пробвай се да я поканиш да излезете само двамата на кафе, примерно. Говорете си, инициирай физически контакт, но както го обясняваш, нямаш особени шансове. Опитай се поне малко да пренасочиш енергията си към друго момиче. Няма смисъл да страдаш за човек, който не изпитва същото. Излизай с други, ограничи си контактите с нея, спри всеки ден да ходиш с нея на училище, харесай си друга и пробвай с нея. Няма смисъл просто.

mimicman
12-23-2011, 13:19
Лошото е, че си позволил на себе си да се влюбиш в човек, който не изпитва същото към теб. Пробвай се да я поканиш да излезете само двамата на кафе, примерно. Говорете си, инициирай физически контакт, но както го обясняваш, нямаш особени шансове. Опитай се поне малко да пренасочиш енергията си към друго момиче. Няма смисъл да страдаш за човек, който не изпитва същото. Излизай с други, ограничи си контактите с нея, спри всеки ден да ходиш с нея на училище, харесай си друга и пробвай с нея. Няма смисъл просто.

Не мога да мисля за друга, защото знам че не мога да имам същите чувства към друга (поне на този етап).
И тук мисля да се цитирам

защото това колко ми е гадно, тъжно и т.н. е нищо в сравнение с това как се чувствам като съм с нея.

umri
12-23-2011, 15:29
Филмирал си се. Щи мине. Ще претръпнеш с времето.

ICanSeeTheFireBurning
12-23-2011, 17:56
Според мен трябва да й кажеш - най-малкото, за да те отреже. Защото ти си казваш "Не ме харесва, няма да стане нищо!", но явно дълбоко в себе си не го вярваш докрай. А ако й го признаеш поне вече ще си сигурен, че няма смисъл да се занимаваш повече с нея. Понеже сегашното ти положение е меко казано убийствено - да е всеки ден до тебе, но да не можеш да я имаш... Да, може да се наложи да се попрекъснате приятелството за известно време (макар че не е задължително - аз имах един приятел, който първо ме сваляше, аз го отрязах и след време си станахме първи дружки), но на този етап е по-добре така, отколкото да се измъчваш. Поне според мен...

mimicman
12-23-2011, 20:55
Според мен трябва да й кажеш - най-малкото, за да те отреже. Защото ти си казваш "Не ме харесва, няма да стане нищо!", но явно дълбоко в себе си не го вярваш докрай. А ако й го признаеш поне вече ще си сигурен, че няма смисъл да се занимаваш повече с нея. Понеже сегашното ти положение е меко казано убийствено - да е всеки ден до тебе, но да не можеш да я имаш... Да, може да се наложи да се попрекъснате приятелството за известно време (макар че не е задължително - аз имах един приятел, който първо ме сваляше, аз го отрязах и след време си станахме първи дружки), но на този етап е по-добре така, отколкото да се измъчваш. Поне според мен...

Ами според мен няма смисъл да ѝ признавам, защото тя го знае много добре, нищо че не съм го казал.
Мисля че ще стане по-лошо като ѝ го кажа, защото каквото и да правя ние пак ще се виждаме всеки ден, от едно училище сме все пак, и ще ми е още по-тъпо че е станало така, предпочитам да я имам като приятел отколкото изобщо :С

Lucho
12-23-2011, 21:14
Видях я мале, видях я! Черната "Волга" със бял волан!

Така култово припяваше Попа през '99-та. Ех, времена, времена... и ти си я видял, мой човек! Обаче да си говорим истината - няма как да стане тази работа. Първото неправилно нещо е, че тя е с една година по-голяма от теб. Другото, което не е добре, казваш, че всеки ден ходите към училище заедно, т.е. тя те чувства като приятел (вече споменахме, че е по-голяма от теб, което също оказва огромно влияние). Щом те чувства като приятел много трудно ще успееш да излезеш от този образ и да се превърнеш в желаният от теб. Обикновено в такива случаи аз лично съветвам хората да се пробват, да опитват... обаче теб няма да те съветвам, това ми изглежда издалеч изгубена битка. За описанието на момичето - красива, хубава и т.н. в твоите очи на този етап това е така и няма как да бъде по-различно - тъй като си я поставил на пиедестал в своето съзнание. Именно този пиедестал ти пречи да бъдеш обективен по отношение на всичко около теб.


Ритнах я мале с голям мерак! Намерих си руса кака с черен "Кадилак"!

Сигурно няма по-добър цитат от песен за теб към момента. Изтрий Я от съзнанието СИ - не от RAM-а, а от харда. И ще видиш колко по-добре ще ти бъде.

И още нещо - не прави глупости. Не си заслужава.

@ Сега се усетих. Защо непрекъснато даваш описание на нея, но дума не обелваш за себе си? Външен вид, ръст ? Има ли нещо притеснително?

mimicman
12-23-2011, 21:44
Така култово припяваше Попа през '99-та. Ех, времена, времена... и ти си я видял, мой човек! Обаче да си говорим истината - няма как да стане тази работа. Първото неправилно нещо е, че тя е с една година по-голяма от теб. Другото, което не е добре, казваш, че всеки ден ходите към училище заедно, т.е. тя те чувства като приятел (вече споменахме, че е по-голяма от теб, което също оказва огромно влияние). Щом те чувства като приятел много трудно ще успееш да излезеш от този образ и да се превърнеш в желаният от теб. Обикновено в такива случаи аз лично съветвам хората да се пробват, да опитват... обаче теб няма да те съветвам, това ми изглежда издалеч изгубена битка. За описанието на момичето - красива, хубава и т.н. в твоите очи на този етап това е така и няма как да бъде по-различно - тъй като си я поставил на пиедестал в своето съзнание. Именно този пиедестал ти пречи да бъдеш обективен по отношение на всичко около теб.

Не мисля че разликата от една година оказва толкова голямо влияние, колкото го изкарваш.
За пиедестала не съм съгласен изобщо, казвам обективната истина, ако не беше така нямаше да съм толкова хлътнал.



Сигурно няма по-добър цитат от песен за теб към момента. Изтрий Я от съзнанието СИ - не от RAM-а, а от харда. И ще видиш колко по-добре ще ти бъде.

И още нещо - не прави глупости. Не си заслужава.

@ Сега се усетих. Защо непрекъснато даваш описание на нея, но дума не обелваш за себе си? Външен вид, ръст ? Има ли нещо притеснително?

Защото темата не е за мен. Не мисля че проблема е във външния ми вид, така де, явно е във външния ми вид щом не ме харесва :Д Но иначе съм си нормално момче, 180см, 64кг, нищо притеснително, никакви аномалии :Д Просто не ѝ допадам, предполагам.

slimshady671
12-25-2011, 14:56
Няма перфектни хора. Представи си за момент че не я познаваш, и я погледни обективно, без пристрастия. Все още ли ти се струва перфектна?

justasmile
12-25-2011, 15:26
Човече... опитай се да намериш друго момиче... просто ти си по-малък от нея и шансът да тръгнето е едно към милион. Не го казвам от лоши чувства, а от гледната точка на момиче. Колкото и добър приятел да си - ти си само приятел :(

slimshady671
12-25-2011, 18:18
Аз пък ще те посъветвам да не се отказваш, определени имаш силни чувства към момичето, което е рядкост на тази възраст, затова бъди настоятелен (не досаден, настоятелен!), покажи и че може да разчита на теб, и дано те забележи.
Успех!

spambotkvadratnigashti
12-25-2011, 18:21
Нямя страшно брат.Все някога ще се появи друга,която да те накара да забравиш тази....нали знаеш кое е общото между сърцето и гъза?...и двете могат да се пръснат от любов. :)

GShock
12-25-2011, 19:55
Клин, клин избива (:

ShadyStyle
12-25-2011, 20:24
Яката си хлътнал, наистина... Нищо не може да се направи, щом не те харесва. Трябва да я забравиш и да се насочиш към друго момиче, както каза някой по-горе.

gillbert
12-25-2011, 20:35
Пич , кажи и . Нищо лично ама в противен случай ще си адски зле , ти да не си Ванга ?! Откъде знаеш какво ще стане , аз лично като момиче мога да ти кажа , че точно с момчетата по които си падам се държа много по-безразлично и се правя че нищо не изпитвам .. Може пък да те харесва , нищо не се знае. Кажи и го направо без увъртания , поне да изглеждаш уверен и с достойнство , ако те отреже и кажи майната и , ако те харесва още по-добре ! При всякакви случаи тя ще те търси накрая стига да се направиш ,че не ти пука .. :)

BornToRaiseTheHell
12-26-2011, 04:25
Много си се филмирал. Ще ти мине с времето. Ако искаш по-бързо да оправиш нещата, намери начин да си я избиеш от съзнанието, намали срещите с нея, ако трябва, обясни й как стоят нещата, и че ако нямаш никакъв шанс, би искал време , в което да намалиш контактите с нея , за да я забравиш, но в никакъв случай не искаш да прекъсвате приятелството си. Успех. ;) :)

mimicman
12-26-2011, 10:07
Благодаря на всички ви за отговорите.
Наистина като се замисля най-добрия вариант е да си намеря друго момиче, а с това да останем приятели, ама не мога. Как да си намеря друго момиче като постоянно мисля за нея? А като не се чуваме/не си пишем е дори по-зле.
Което ме навежда на 1 проблем който имам, със писането, в скайп. Проблема е че тя никога не започва разговора и се чудя, дали пък не и досаждам? Ако и досаждам щеше да се мъчи да избяга от разговора, а всъщност не е така, когато почнем да си пишем можем да не спираме 2-3+ часа, или докато някой не стане от компютъра, а ако и е приятно да си пише с мен защо никога не започва тя чата?

purplerainn
12-26-2011, 15:41
Много красиви думи си изписал.Имаш два варянта,споделяш й чувствата си към нея - губиш я,печелиш я.Според мен,може да се притеснява,понеже си по-малък от нея.Но какво пък е една година?Опитай да поговориш с нея,лично.Така поне няма да се тормозиш с въпроси от сорта на "Какво,ако бях...?" И в двата случая страдаш.

mimicman
12-26-2011, 17:19
Много красиви думи си изписал.Имаш два варянта,споделяш й чувствата си към нея - губиш я,печелиш я.Според мен,може да се притеснява,понеже си по-малък от нея.Но какво пък е една година?Опитай да поговориш с нея,лично.Така поне няма да се тормозиш с въпроси от сорта на "Какво,ако бях...?" И в двата случая страдаш.

Ето точно от това ме е страх, да не я загубя :(
И аз не мисля че разликата във възрастта оказва голямо влияние (говоря за моя случай конкретно, не за общия), разбираме си се добре, забавляваме се, прекарваме си добре.

wildsoul
12-27-2011, 23:47
Същата работа и при мен само дето ми е наборка. Ужасно положение е тва, голяма безизходица. На моменти си мисля, че ме харесва, на моменти ми си струва ,че ме отблъсква въпреки че сме супер добри приятели (за мен сме и повече). Ами успех пич! Да знаеш, че има някой който разбира как си :)

mimicman
12-28-2011, 15:49
Същата работа и при мен само дето ми е наборка. Ужасно положение е тва, голяма безизходица. На моменти си мисля, че ме харесва, на моменти ми си струва ,че ме отблъсква въпреки че сме супер добри приятели (за мен сме и повече). Ами успех пич! Да знаеш, че има някой който разбира как си :)
Много е гадно :С Аз с моята не мога да кажа че сме "супер добри приятели", приятели сме си, разбираме си се.
Сега през ваканцията я виждам по-рядко, не знам за добро ли е, за лошо ли е, ама никога не съм очаквал ваканцията да свърши по-голямо нетърпение :Д

thelover3
12-28-2011, 16:34
Благодаря на всички ви за отговорите.
Наистина като се замисля най-добрия вариант е да си намеря друго момиче, а с това да останем приятели, ама не мога. Как да си намеря друго момиче като постоянно мисля за нея? А като не се чуваме/не си пишем е дори по-зле.
Което ме навежда на 1 проблем който имам, със писането, в скайп. Проблема е че тя никога не започва разговора и се чудя, дали пък не и досаждам? Ако и досаждам щеше да се мъчи да избяга от разговора, а всъщност не е така, когато почнем да си пишем можем да не спираме 2-3+ часа, или докато някой не стане от компютъра, а ако и е приятно да си пише с мен защо никога не започва тя чата?
Тя не започва чата, понеже те има само за приятел, ако те харесваше щеше и тя да почва чата. Казвам ти го от личен опит.
Опитай се да я забравиш, защото тя вижда в теб само много добър приятел. Намери си друго момиче, което дори и малко да харесваш. И най-важното е да спреш да вярваш в това, че те харесва. Просто си набий в главата, че НЕ е така, защото за да забравиш някого първото нещо, което трябва да направиш е да накараш подсъзнанието си да спре да вярва, че има и минимален шанс да сте заедно. След това се насочи към друго момиче и дано нещата да се получат. Успех:)

sladkabebova
12-28-2011, 17:09
Забрави я ! Да,знам тежко е,тегаво е особено когато си толкова хлътнал и всичко наоколо ти напомня за нея.Аз съм в подобна ситуация.Виждам го всеки ден,пиша му всеки ден,но нищо.Просто намали контактите си с нея.Започни да си втълпяваш и да живееш с мисълта,че между вас няма да се получи нищо.Избери си някое друго момиче,което смяташ за готино,печено ии започнете да се виждате/пишете ии малко по малко ще почнеш да се оправяш .. няма как живота продължава и тии продължаваш да живееш !

mimicman
12-28-2011, 17:11
Тя не започва чата, понеже те има само за приятел, ако те харесваше щеше и тя да почва чата. Казвам ти го от личен опит.
Опитай се да я забравиш, защото тя вижда в теб само много добър приятел. Намери си друго момиче, което дори и малко да харесваш. И най-важното е да спреш да вярваш в това, че те харесва. Просто си набий в главата, че НЕ е така, защото за да забравиш някого първото нещо, което трябва да направиш е да накараш подсъзнанието си да спре да вярва, че има и минимален шанс да сте заедно. След това се насочи към друго момиче и дано нещата да се получат. Успех:)
Ти на приятелите си не пишеш ли?
И аз не вярвам че ме харесва. Знам че не е така, и може би това ме кара да я искам по-силно, знам ли.
Уф, просто имам нужда да поговоря с някого, а ако кажа на приятелите ми ще е все едно да го кажа по новините...

elysunny
12-28-2011, 17:30
Не съм чела мненията по темата, но според мен възможностите ти са две.
Или да и признаеш всичко и да те отреже, което никога не е сто процента сигурно. Не знаеш какво и е в главата.
Пък и ако тя е толкова умна колкото я описваш и ако държи на приятелството ти, дори да те отреже ще запази отношенията ви.
Ако пък не те отреже, знаеш какво е положението.

Или да продължиш да си се филмираш и да твърдиш колко е прекрасна, да си се надяваш вътрешно, че някои ден ще те обикне. Много е вероятно да си изпуснеш шанса.

или...или...

съвет, Намери си хоби.

SomeoneSpecial
01-20-2012, 22:49
По принцип имам някаква регистрация в сайта, която не помня и нямах намерение да си правя нова, но си направих специално, за да ти отговоря. Мога да ти кажа, че аз съм била на мястото на твоето момиче и мисля, че този коментар ще те ти е от полза.
Едно момче (да го наречем А.) ме харесваше в продължение на почти година, но той не ме привличаше по същия начин. Аз бях силно влюбена в друг (да го наречем Б.), нямах очи за друго момче и А. беше за мен просто приятел. Още тогава осъзнавах, че А. е момче, в което си струва да се влюбиш. Личеше му, че е влюбен в мен - малките неща, които правеше, начинът, по който очите му светеха, като ме види... и как непрекъснато искаше да сме заедно, въпреки че не правехме кой знае какво. Дори си спомням как неведнъж си казвах " Не може ли просто да се влюбя в А.? "... мина се определен период от време, аз напълно преодолях Б., а пък А.... не знам, може би се промени, а може би просто моят мироглед се е променил и осъзнах, че чувствата ми към него не са същите. Събрахме се и мога да ти кажа, че в момента усещам, че той е всичко за мен. С всеки ден любовта ми става все по-силна, неговата също (да чукна на дърво) и, сериозно, никога не съм била по-щастлива!

Така че, ето това е моята история, прави си изводите - Винаги има някаква вероятност мнението й за теб да се промени. А. ме спечели с това, че винаги беше на разположение, независимо колко късно го търсех или в каква ситуация се намирах - той винаги беше там за мен. Ние, момичетата, имаме нужда от някой, който да ни закриля. Някой, който в 3 часа през нощта ще излезе на разходка с нас, просто защото имаме нужда от някой, с когото да поговорим. Ако смяташ, че не можеш просто да изтриеш чувствата си, остава да направиш точно това - Бъди винаги до нея, показвай й, че може винаги да разчита на теб. А. никога не ми е казвал директно, че има чувства към мен, но аз през цялото време го знаех. Тези неща не са трудни за забелязване, така че няма смисъл да правиш признания и разни такива неща, според мен тя вече знае. След време може би ще оцени какво златно момче име до себе си и ще отвори очите си. Не гарантирам нищо, за жалост, но при мен в действителност се получи така. Ако преди една година някой ми беше кязал, че ще обичам А. ... бих му се изсмяла в лицето. Но... сега е факт :) Успех !

AlexP
01-20-2012, 23:10
И аз бях г/д в същото положение като твоето.Привързах се адски бързо не можех без нея постоянно и звънях да излизаме,говорехме си по цяла нощ просто беше страхотно и това е момичето,което вече 4-5 месеца минаха и още ми е в главата,но накрая тя ми каза че ме имала за добър приятел и ако сме тръгнели знаела как ще свърши и нямало да може да се погледнем след това,а тя не искала това а то точно така и стана без да тръгнем,просто не мога да ти опиша сутринта след като всичко се изясни,все едно се събудих от някакъв сън.По - добре от сега се отказвай,защото просто не ти пожелавам да преживееш такова нещо :)

adrenal1n
01-21-2012, 00:43
Хаха, все едно описваш мен в момента, само че момичето знае за чувствата ми към нея.. Вече 1 година правя всичко възможно за нея, казвала ми е, че цяло лято си е мислила какъв шанс има с човек като мен, който толкова държи на нея, но после следва " Но не мога да накарам сърцето си да чувства нещо, което не изпитва". Почти през вечер сме заедно, прекарваме по 2-3 часа заедно, седим в колата и си говорим, държим се за ръка, гушкам я, но само това..
В момента имам възможност да се захвана с друго момиче, към което за момента не изпитвам нищо, но не знам, супер объркан съм.. 1 година не се загърбва просто ей така..


По принцип имам някаква регистрация в сайта, която не помня и нямах намерение да си правя нова, но си направих специално, за да ти отговоря. Мога да ти кажа, че аз съм била на мястото на твоето момиче и мисля, че този коментар ще те ти е от полза.
Едно момче (да го наречем А.) ме харесваше в продължение на почти година, но той не ме привличаше по същия начин. Аз бях силно влюбена в друг (да го наречем Б.), нямах очи за друго момче и А. беше за мен просто приятел. Още тогава осъзнавах, че А. е момче, в което си струва да се влюбиш. Личеше му, че е влюбен в мен - малките неща, които правеше, начинът, по който очите му светеха, като ме види... и как непрекъснато искаше да сме заедно, въпреки че не правехме кой знае какво. Дори си спомням как неведнъж си казвах " Не може ли просто да се влюбя в А.? "... мина се определен период от време, аз напълно преодолях Б., а пък А.... не знам, може би се промени, а може би просто моят мироглед се е променил и осъзнах, че чувствата ми към него не са същите. Събрахме се и мога да ти кажа, че в момента усещам, че той е всичко за мен. С всеки ден любовта ми става все по-силна, неговата също (да чукна на дърво) и, сериозно, никога не съм била по-щастлива!

Така че, ето това е моята история, прави си изводите - Винаги има някаква вероятност мнението й за теб да се промени. А. ме спечели с това, че винаги беше на разположение, независимо колко късно го търсех или в каква ситуация се намирах - той винаги беше там за мен. Ние, момичетата, имаме нужда от някой, който да ни закриля. Някой, който в 3 часа през нощта ще излезе на разходка с нас, просто защото имаме нужда от някой, с когото да поговорим. Ако смяташ, че не можеш просто да изтриеш чувствата си, остава да направиш точно това - Бъди винаги до нея, показвай й, че може винаги да разчита на теб. А. никога не ми е казвал директно, че има чувства към мен, но аз през цялото време го знаех. Тези неща не са трудни за забелязване, така че няма смисъл да правиш признания и разни такива неща, според мен тя вече знае. След време може би ще оцени какво златно момче име до себе си и ще отвори очите си. Не гарантирам нищо, за жалост, но при мен в действителност се получи така. Ако преди една година някой ми беше кязал, че ще обичам А. ... бих му се изсмяла в лицето. Но... сега е факт :)
Успех !
Чета ти поста и имах чувството, че го е писало "моето момиче" (е, докато не стигнах до "аз напълно преодолях Б., а пък А...."), но ми даде капката надежда, от която се нуждаех в момента, благодаря ти! (:

balu4ka
01-21-2012, 03:25
Перфектни хора ,няма!Не знам ,но според мен ако продължиш контактите с нея ,нищо няма да се промени.Спри да мислиш за нея по този начин,след като нямаш смелост да изразиш чувствата си.Ти мазохист ли си какво?!...
И все пак според мен,ако и беше казал ,поне щеше да си опитал.Ако те беше отрязала нямаше пък какво да губиш (;"приятелството ви",което реално от твоята страна не същестествува.

Chacho
01-21-2012, 04:42
Балъчка уцели в десятката.

Филмираността е там, че си мислиш, че не можеш без нея. Като малките деца, на които като им кажат, че няма да им купят играчката, почват да се тръшкат и цупят. С времето се научават, че има причина за това и трябва зряло да приемат нещата такива, каквито са.

Зарежи си намеренията, няма да стане. Не я искаш за приятелка толкова много, просто искаш да си близо до нея и да си даваш надежда. Спри да се лъжеш, извади си поука от цялата история и прецени как ще се държиш със следващата, за да не се озовеш отново в задънена улица.

bratignat
01-21-2012, 08:34
Придал си й стойност, която няма, просто защото изглежда добре. От разказа ти си личи, че си се опитвал да я впечатлиш = тичал си като кученцето, което ще е винаги до нея. Нямаш шанс, НО съветвам те да опиташ, не за друго, а за да излезеш от тази спирала - впечатляване на момиче, изплезване на език по нея. За да имаш едно момиче, трябва още, когато се запознавате, да й покажеш недвусмислено, че интересът ти не е приятелски, че ще й скъсаш маншоните....

mimicman
01-26-2012, 19:35
Доста мислих и сте прави, затова реших да ѝ кажа, поне да ме отреже и да не се надявам повече, пък и аз да се успокоя малко, че не ми излиза от главата :Х
Искам да ѝ го кажа на живо, вие как мислите, на живо или по скайп,фб?

npace
01-27-2012, 20:11
Не знаеш колко ми е познат тоя филм просто, бил съм в СЪЩОТО положение където се намираш ти. Аз се реших и и признах всичко, ти можеш да предположиш какво стана - "ценя те като приятел" , "просто нямам такива чувства към теб". И ако си мислиш че чувствата ти ще отминат след като те отреже си в грешка. Все още като я видя изтръпвам, както винаги е било. Единствения + е че няма "ами ако...".
Просто реших да ти кажа какво се случи при мен, съвет обаче не мога да ти дам.
Искрено се надявам нещата да се получат между вас двамата, защото знам какво е чувството.
Успех!

Chacho
01-28-2012, 16:27
Не знаеш колко ми е познат тоя филм просто, бил съм в СЪЩОТО положение където се намираш ти. Аз се реших и и признах всичко, ти можеш да предположиш какво стана - "ценя те като приятел" , "просто нямам такива чувства към теб". И ако си мислиш че чувствата ти ще отминат след като те отреже си в грешка. Все още като я видя изтръпвам, както винаги е било. Единствения + е че няма "ами ако...".
Просто реших да ти кажа какво се случи при мен, съвет обаче не мога да ти дам.
Искрено се надявам нещата да се получат между вас двамата, защото знам какво е чувството.
Успех!

Евала, ти събра смелост в крайна сметка. Поне си си взел поука и си приел нещата, а не си се заинатил като дете. Ще отминат чувствата, дай им още малко време. Аз па ти пожелавам да се появи скоро друга мацка, от която само при вида да изстинеш към първата ;)

thelover3
01-28-2012, 16:57
Доста мислих и сте прави, затова реших да ѝ кажа, поне да ме отреже и да не се надявам повече, пък и аз да се успокоя малко, че не ми излиза от главата :Х
Искам да ѝ го кажа на живо, вие как мислите, на живо или по скайп,фб?

По-добре на живо. И да като те отреже, поне ще спреш да се надяваш напразно. И пиша на приятелите си, просто имах друго предвид. На нея и харесва да си пише с теб, но не започва тя. Според мен те има само за приятел и дано успееш да я забравиш, ако тя не те харесва като нещо повече от приятел. Успех с признаването на чувствата.

Cold_Tearsss
01-28-2012, 16:58
Тази песен ще отговори на всички Ваши въпроси.
http://www.youtube.com/watch?v=OSwsJtSfyXU

npace
01-28-2012, 18:21
Евала, ти събра смелост в крайна сметка. Поне си си взел поука и си приел нещата, а не си се заинатил като дете. Ще отминат чувствата, дай им още малко време. Аз па ти пожелавам да се появи скоро друга мацка, от която само при вида да изстинеш към първата ;)

Мерси брат :) И мерси че ми помагаше като бях пуснал и аз тема :)

pokerdjiq
01-30-2012, 21:21
Напълно те разбирам. Съгласен съм с твоето определение за моментите когато си с нея :)

CityLightsxx
01-31-2012, 19:19
Какво стана? Каза ли й? Стана ми много интересно и стискам палци да се е получило! (:

xXxMixXx
01-31-2012, 19:41
Какво стана? Каза ли й? Стана ми много интересно и стискам палци да се е получило! (:

+1
(10 букви)

mimicman
01-31-2012, 22:34
Не, не съм ѝ казал още. Просто като я видя и като ми се усмихне ми изчезва всичката решителност и всичко :Х
Но ще ѝ кажа в най-скоро време :)

Chacho
02-01-2012, 12:00
Дори като бройкаджия имаш по-голям шанс :/

Godzilla
02-01-2012, 12:29
Не, не съм ѝ казал още. Просто като я видя и като ми се усмихне ми изчезва всичката решителност и всичко :Х
Но ще ѝ кажа в най-скоро време :)

Колкото повече отлагаш, толкова по-малка ще става решителността ти.

Издебни удобния момент в който няма как да ви прекъснат и действай.

thelover3
02-01-2012, 14:06
Не, не съм ѝ казал още. Просто като я видя и като ми се усмихне ми изчезва всичката решителност и всичко :Х
Но ще ѝ кажа в най-скоро време :)

Успех!! Дано се получи, ако не-здраве да е. Ще я забравиш все някак. Поне, ако те отреже ще знаеш, че нямаш шанс и няма да се надяваш напразно. Все пак успех и кажи какво е станало, че на доста хора им е интересно.

thelover3
02-01-2012, 14:09
Забрави я ! Да,знам тежко е,тегаво е особено когато си толкова хлътнал и всичко наоколо ти напомня за нея.Аз съм в подобна ситуация.Виждам го всеки ден,пиша му всеки ден,но нищо.Просто намали контактите си с нея.Започни да си втълпяваш и да живееш с мисълта,че между вас няма да се получи нищо.Избери си някое друго момиче,което смяташ за готино,печено ии започнете да се виждате/пишете ии малко по малко ще почнеш да се оправяш .. няма как живота продължава и тии продължаваш да живееш !

Даа, ама това е, ако НЕ го харесва. Все пак още не се знае. Иначе да, права си, несподелената любов е много гадно нещо. Но все някога ще се намери така да се каже правилният човек, с когото да сте щастливи.

Lucho
02-01-2012, 17:56
Не знаеш колко ми е познат тоя филм просто, бил съм в СЪЩОТО положение където се намираш ти. Аз се реших и и признах всичко, ти можеш да предположиш какво стана - "ценя те като приятел" , "просто нямам такива чувства към теб". И ако си мислиш че чувствата ти ще отминат след като те отреже си в грешка. Все още като я видя изтръпвам, както винаги е било. Единствения + е че няма "ами ако...".
Просто реших да ти кажа какво се случи при мен, съвет обаче не мога да ти дам.
Искрено се надявам нещата да се получат между вас двамата, защото знам какво е чувството.
Успех!
npace, ти нямаше ли наистина подобна тема преди време? Евала за куража - поне си се вслушал в написаното.

Към автора: стига си протаквал, защото това няма да доведе до нищо хубаво. Прав е Chacho, че като бройкаджия имаш по-голям шанс.

dancho717
02-02-2012, 12:53
Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ....Затова и кажи как стоят нещата :) Мисля,че темата е изчерпана и няма за какво повече да ти говорим,сега е твой ред! УСПЕХ!

mimicman
02-02-2012, 16:42
Ами да мисля тая събота или неделя да я извикам да си поговорим и там вече квото сабя покаже ;с
Само не разбрах какво имате предвид с това "имаш повече шанс като бройкаджия" ?

Chacho
02-02-2012, 17:39
Че с такъв мекушав характер, ако тя беше момче, никога нямаше да го вдигне.

thelover3
02-02-2012, 18:21
Айде да не съдим от 1 пусната тема кой какъв характер има...