PDA

View Full Version : Коя е по-добра?Моля за мнения!



mariqangelova
12-23-2011, 13:49
Здравейте,момичета!Решила съм да си купя хубава преса за коса и разгледах важната тема,но се колебая много между белисима и ремингтън, и не мога да взема решение.Двоумя се между :

http://www.technomarket.bg/products/09084293/remington-s-6500
и
http://www.bellissima.bg/?4,bellissima-creativity

Помогнете ми с избора,моля! :) Склонна съм да дам до 100-130 лв.
Искам преса за перфектно изправяне,така че може и да е без функция къдрене.
Също така да попитам при втория модел ,който съм посочила,нали 2-те плочи не се допират навсякъде и има разстояние между тях?Това не затруднява ли изправянето ?Не е ли неудобно ?
И последен въпрос:
Добър вариант ли е да си поръчам пресата по интернет?
А ако се развали и поискам да се възползвам от гаранцията,как стават нещата?

FreshJuice
12-23-2011, 13:56
Аз имам тази на Ремингтон и изправя много, ама много хубаво. Белисима ми казаха от магизина, че е много прехвалено и, че се разаля след една година. А Ремингтон има 3 години гаранция. Изпрaвя и къдри много хубаво, а на всичкото отгоре има диск с птически, много удобен термокалъф и е в много хубава кътия, която може да я използваш за много различни неща. Определено ремингтон.

Но най- добре отиваш и разпитваш коя е по купувана марка и да видиш дали ще ти е удобна за ползване :)

mariqangelova
12-23-2011, 14:11
С тази на Ремингтон колко време ти стои права косата?Благодаря,че се отзова . :)

mynichkaTanq
12-23-2011, 14:38
Сякаш първата

ама както каза FreshJuice по-добре отиди и разпитай коя е по-купувана и т.н.

mariqangelova
12-23-2011, 15:01
mynichkaTanq ,благодаря ти! :) И това ще направя,но искам да се изкажат хората,които имат опит с някоя от горепосочените марки.Всяко мнение ще ми бъде от полза :) .Продавачите могат да ми дадат информация за характеристиката на даден продукт,но ме съмнява ,че ще ми съобщят за неговите недостатъци(не е в тяхна полза).Ето защо очаквам мненията на момичета,които са запознати пряко или непряко с качеството на пресите. И ако може да посочите причините,поради които предпочитате едната преса пред другата.

crowberry
12-23-2011, 15:08
Ремингтън. Много хубаво изправя и не гори особено .. За белисима не знам..

FreshJuice
12-23-2011, 15:50
Ами моята коса не е податлива на преси (изправяне) обаче като се изправих и ми седя перфетно 2 дена. И на третия седеше, ама се изкъпах... може да седи и повече.. ако не се къпеш веднага :D

FreshJuice
12-23-2011, 15:57
Също така има наистина добра функция на предпазване :) А ако си вземеш и кристали и термозащитен спрей трае по-дълго и става много красиво брестяща :) Много е хубаво. Градусите се сменят лесно а и загрява за 15 сек- нправо жестоко... много лесно се плъзгат плочите и за 20 мин се изправих днес! А плочите са много дълги. Страхотна е :) Ако имаш още въпроси- питай

ПП: Препочетох я пред Белисима (и аз така се колебаех) заради по дългите плочи и заради по- добрата защита и гараннция. А пук и като я пробвах ми беше по- удобна :)

mariqangelova
12-23-2011, 16:10
Проблем ли ще е да качиш снимки на косата ти ,изправена с ремингтон :) ?
Вярно ли е ,че повече горяла косата ,отколкото тази на белисима?

FreshJuice
12-23-2011, 16:38
Проблем ли ще е да качиш снимки на косата ти ,изправена с ремингтон :) ?
Вярно ли е ,че повече горяла косата ,отколкото тази на белисима?

Ами тя ми е от скоро пресата и нямам още снимки.. поне не качени (още не са ги качили от събирането) :) А за това дали гори повече не знам... така ми казаха, че има по- голяма защита

didenc3ty.
12-23-2011, 16:38
Тази на Ремингтън е по-добра..

mariqangelova
12-23-2011, 16:53
Благодаря на всички до тук :) Очаквам и още мнения :)

3oPuTy
12-23-2011, 22:36
Изправям се редовно от 5 години.Зимата за около седмица използвах тази на Белисима и въобще не останах доволна :? Моята преса,която струва не повече от 35лв. (не помня точно цената,защото е от доста време) изправя по-трайно от тази :?

BornToRaiseTheHell
12-24-2011, 05:59
Ремингтън.

MaLkaTa_LaDy
12-24-2011, 09:27
Ремингтън! Имам тази на белисима, не съм много доволна.

monini4ka
12-24-2011, 11:38
Аз също съм за Ремингтън.

Sintya
12-24-2011, 12:08
Имам Белисима и въобще не се е развалила за 1 година. Изправя си супер. То си е до коса, зависи колко ти е къдрава, изтощена и тн.