PDA

View Full Version : Мислиш , че си щастлив? Но намерил ли си щастието си?



NightGuardian
12-23-2011, 15:03
http://www.youtube.com/watch?v=tUz79Ddbme8

Perchem
12-23-2011, 15:34
ъ, ъ, да убием коня

KumchoValcho
12-23-2011, 15:58
Мне, не искам да съм щастлив, щастието е крехко и преходно. Целя се към едно уравновесено, спокойно и омиротворено състояние на ума, тялото и духа, т.е. крайните емоции са сведени до минимум и присъства покоя основно :3

Concussion
12-23-2011, 16:57
Мне, не искам да съм щастлив, щастието е крехко и преходно. Целя се към едно уравновесено, спокойно и омиротворено състояние на ума, тялото и духа, т.е. крайните емоции са сведени до минимум и присъства покоя основно :3

Това е невъзможно.

KumchoValcho
12-23-2011, 17:14
Това е невъзможно.

лол, наистина? и как го разбра? 8-)
повярвай ми, възможно е. има безброй методи и техники (базирани на енергийната система на тялото), които съм изпитал, и с помощта на които се постига и си е напълно възможно, много хора живеят по този начин. това не значи, че не може да ти се случи нещо, което да те съсипе из основи, но отново с помощта на тези методи се възвръща хармонията и мира :3
Но се изисква ежедневна работа върху себе си и много труд и упорство докато достигнеш до такава личностна промяна.
Повечето хора се стремят да се отдадат изцяло на позитивното (както аз преди време), но забравят, че в реалността всичко си има и + и -. Неутрализирайки двата полюса се достига до неутралност и спокойствие. Това не значи, че нямаш достъп до позитивното и отрицателното, просто не се не се лашкаш м/у двете крайности като повечето хора. Има дооооооооооста да се изпише по тази тема, а не знам дали има смисъл, ако си заинтересувана пиши. само да отбележа, че подобни генерализации като "това е невъзможно, грешно" и т.н. не ти служат и няма как да знаеш дали са верни.

D1esel
12-23-2011, 17:47
Не съм щастлив, но е имало моменти в миналото, в които съм бил. Не съм щастлив заради много гадни неща, които ми се случват и това ме смазва. Не помня кога за последно съм бил... Но каквото и да е - живея с надежда, че някога ще съм спокоен. А ако се успкоя, тогава може и щастлив да стана.

NightGuardian
12-23-2011, 18:44
темата е за песента е олипси.

Mi6inka
12-23-2011, 19:00
Трябва да сме позитивни. Някак си на мен ми помогна.