PDA

View Full Version : Au-pair детегледачки



mimsssssss
12-23-2011, 16:15
Какво мислите за програмата Au-pair? Знаете ли някоя агенция? Вие или ваши познати били ли са в нея, доволни ли са? Според вас това добър начин за научаване на език ли е? Тук не говорим за изкарване на пари, защото ти дават само джобни. Ако някой има наблюдения - нека сподели. Аз лично смятам след като завърша да се запиша за една година в някоя англоговоряща страна, просто за да си усъвършенствам езика.

Dove12
12-25-2011, 17:41
Ами не е така както ти казваш само джобни. Дават ти заплата и всяка седмица ти дават джобни. Опитай с агенция Анонс най - добрата агенция е за момента. Заплащането на тази работа е добро а изискванията от теб за да караш децата на даскало , да ги прибираш, да се занимаваш с тях абе най - вероятно знаеш. :)

mimsssssss
12-29-2011, 17:28
Тея от Анонс искат едно 500евро в началото за всички разходи, а аз знам че всичко ти е безплатно и когато отишед при семейството първите два месеца получаваш половин заплата/джобни. Един вид ги отдържат от там. И от Анонс не казват, че са детегледачки момичетата, а вършат и лека домакинска работа(готвене, чистене, пране, бърсане на прах и т.н.), което за мен си е цялостна домакинска работа. Те това ако го имат за лека, тежка какво е - копане в градината и бране на сливи от дръвото ли?!
Очаквам други предложения, но с тази агенция ми се разминават рабзиранията за Au-pair детегледачка