PDA

View Full Version : Проблем в училище.



Zui
12-23-2011, 19:19
Здравейте проблемът е , че всички ми се подиграват от 1 клас вмомента съм 7 клас 1та причина е заради името ми казвам се Зуи защо се казвам така ли защото съм еврейн уча в еврейско училище в софия 134 соу би трябвало да не ми се подиграват но повечето са елементарни комплексари. Второ пуснаха някъв гаден слух от 1 клас че съм бил гнусен че съм се обличал лошо някви простотии и много се дразня защото този слух и момичетата го знаят не съм гнусен Мия си зъбите по два пъти на ден къпя се всеки ден и презден си мия косата обикновенно се обличам с скейтърски марки като DC,Circa и тем подобни нямам пъпки въобще не ми е мазна косата не съм дебел не са ми дебели бузите нищо не ми е лошо толкова много се дразня че понякога искам да пребия от бой тези които ми се подиграват. Трето мислят ме за слабак и клошар слабак далеч не съм Тренирам Стрийт фитнес и съм много по мускулест , но не съм такъв човек който да се бие да псува и т.н агресивен съм като ме напсуват на майка всеки е агресивен тогава клошар не съм нямам разкъсине дрехи нищо не показва че съм клошар Четвърто псуват обижда ме постояно обикновенно се пробвам да не обръщам внимание но не става 1 път съм се оплаквал на учителка но не проработи не съм човек който клюкари но ми дойде до гуша миналата година Пето повечето от "приятелите ми,, са лицемери правят ми се на приятел послед пред други хора ме обиждат унижават ЕЛЕМЕНТАРНИ КОМПЛЕКСАРИ са всичките Шесто Аз съм чувствителен човек не всмисъла че плача или тем подобни По характер съм такъв и ми се подиграват общо взето за всичко

Verminaard
12-23-2011, 19:23
казвам се Зуи защо се казвам така ли защото съм еврейн уча в еврейско училище в софия


Значи,другите еврейчета ти се подиграват на еврейщината...а-хаааааа.... :lol:

/thread

Zui
12-23-2011, 19:26
Значи,другите еврейчета ти се подиграват на еврейщината...а-хаааааа.... :lol:

/thread

Дам така е не всички са еврей има и българи има един националист дето ми беше казвал мръсен еврейски парцал чифут ама вече не смее Госпожата го чу и го наказа с предупреждение

Verminaard
12-23-2011, 19:29
Слушай сега,еврейски,ако толкова ти е мерак да прекъснеш легенарният цикъл на бъзливостта на твоите 'хора',купи си един бокс за 5 лева,натроши тиквите на тия дето ти се подиграват и туко-виж си станал от изтривалка - цар на юдите.
Ако ли не - жалвай се още по форуми как тренираш уличен фитнес и ти се подиграват и кокошките,отивам да си взема бира и пуканки.

Zui
12-23-2011, 19:39
Хаха xD ок мерси. Бира и пуканки не върви !

Verminaard
12-23-2011, 19:43
http://i.imgur.com/9ns6n.jpg
A,забравих.Абе,какви са тия 'националисти' в еврейско даскало?Много ми е чудно,ем чифут вика,ем при чифути учи.Нещо няма логика в тая система...или аз пропускам нещо?

Zui
12-23-2011, 19:50
http://i.imgur.com/9ns6n.jpg
A,забравих.Абе,какви са тия 'националисти' в еврейско даскало?Много ми е чудно,ем чифут вика,ем при чифути учи.Нещо няма логика в тая система...или аз пропускам нещо?
И аз това се чуда няма логика да но е истина всичко е от начина на възпитание и хората с които е в компания Братовчет му е националист и мрази еврей и тем подобни и покрай него и той като вярва на неговите простотии които му вкарва в главата хубаво е че след 7 клас отивам в друго училище макар че и там сигурно няма да е по различно . :)

Verminaard
12-23-2011, 19:54
Не бе,еврейски,не,не.Не е до възпитанието.Пример - малко са тези,които мразят еврейчетата повече от мене,ама пак провеждаме що-годе човешки диалог,нали?Отделно,като смениш даскалото,гледай да си смениш и имиджа.Че еврейското училище ще ти се стори рай,ако се покажеш в ролята на бъзливото еврейче,дето всички го ебават,в нормално училище.Отделно,гледай където отиваш да нямаш обратна връзка с откъдето идваш,ако ми схващаш мисълта.
Ще се повторя,не бъди еврейче,бъди мъж - като те ебават ги наритай един-два пъти да се научат и готово.Лесно е.

Zui
12-23-2011, 20:05
Не бе,еврейски,не,не.Не е до възпитанието.Пример - малко са тези,които мразят еврейчетата повече от мене,ама пак провеждаме що-годе човешки диалог,нали?Отделно,като смениш даскалото,гледай да си смениш и имиджа.Че еврейското училище ще ти се стори рай,ако се покажеш в ролята на бъзливото еврейче,дето всички го ебават,в нормално училище.Отделно,гледай където отиваш да нямаш обратна връзка с откъдето идваш,ако ми схващаш мисълта.
Ще се повторя,не бъди еврейче,бъди мъж - като те ебават ги наритай един-два пъти да се научат и готово.Лесно е.
Добре благодария ти за съвета Прав си Мерси много айде приятно пиене на бира и ядене на пуканки .

Verminaard
12-23-2011, 20:11
<3
http://vbox7.com/play:82d07728

Lucho
12-23-2011, 20:55
http://4.bp.blogspot.com/_L7-5D2uVxTo/SvJe2meVz-I/AAAAAAAAAFg/f-pqJBZwwFo/s1600/double-facepalm-picard-riker-2.jpg

7 клас, а вече има "националисти", които му се подиграват. Брех тези будни тийнейджъри с ясно самосъзнание от малки! :D


1та причина е заради името ми казвам се Зуи защо се казвам така ли защото съм еврейн уча в еврейско училище в софия 134 соу

Съжелявам, аз лично не мога да ти помогна. По-скоро покани националистите във форума да се направи някаква обща стратегия да не се държат лошо с теб. Ако не имаш две възможност: да се преместиш в друго училище или да се преместиш в друго учебно заведение. Verminaard хубаво е описал какво трябва/не трябва да правиш в новото училище.

@btw сигурен ли си, че си 7 клас?

dsweet
12-24-2011, 20:21
Хмм, ами смени си имиджа, или си намери добра компания която да не ти се подиграва. Не е задължително да са от твоя клас или пък точно на твоите години.

И кви сте вие националисти много ме дразните. Примерно в мойта компания има секви, арменци, виетнамци, дори имаме едно момче дето е от китай. Ние всъщност сме много голяма “банда„ около 12 човека :D

Zui
12-25-2011, 17:52
да сигурен съм

Zui
12-25-2011, 17:52
Хмм, ами смени си имиджа, или си намери добра компания която да не ти се подиграва. Не е задължително да са от твоя клас или пък точно на твоите години.

И кви сте вие националисти много ме дразните. Примерно в мойта компания има секви, арменци, виетнамци, дори имаме едно момче дето е от китай. Ние всъщност сме много голяма “банда„ около 12 човека :D
Това с компанията е супер

kalito126
12-25-2011, 18:10
Здрасти,Зуи!По случайност и аз съм от същото у–ще и в съседния клас! 8-)
Lucho що за въпрос? Що не му вярваш на човека? :)
П.С: Между другото аз нямам нищо против името ти,нито че си евреин...Напротив!Даже се радвам,че познавам хора като теб! :)

ioli_lowe
12-25-2011, 18:38
Здрасти Зуи и аз като kalito126 съм в това у- ще и то от нейния клас :D. Това, че си евреин не значи нищо.... Аз нямам нищо против, както и много други. Момчетата от твоя клас се правят на важни! Знам, че е трудно, ноне ги слушай! :)

Zui
12-25-2011, 20:07
Здрасти,Зуи!По случайност и аз съм от същото у–ще и в съседния клас! 8-)
Lucho що за въпрос? Що не му вярваш на човека? :)
П.С: Между другото аз нямам нищо против името ти,нито че си евреин...Напротив!Даже се радвам,че познавам хора като теб! :)

Мерси много .

Zui
12-25-2011, 20:08
Здрасти Зуи и аз като kalito126 съм в това у- ще и то от нейния клас :D. Това, че си евреин не значи нищо.... Аз нямам нищо против, както и много други. Момчетата от твоя клас се правят на важни! Знам, че е трудно, ноне ги слушай! :)
Мерси и на теб и да права си .

Portal3
12-26-2011, 23:45
Има един тъпак където е написал под снимката ми с едно момиче "Абе слънцее нe трябва ли да съм аз това" ... какво да му отговора....

Portal3
12-27-2011, 00:04
Има един тъпак където е написал под снимката ми с едно момиче "Абе слънцее нe трябва ли да съм аз това" ... какво да му отговора....

kalito126
12-27-2011, 13:41
Има един тъпак където е написал под снимката ми с едно момиче "Абе слънцее нe трябва ли да съм аз това" ... какво да му отговора....

Като начало не се заяждай...Само ще паднеш на неговото ниво.
Може да му отговориш: "Не,слънце.Пропуснал си си шанса!" или "Трябваше,но не си.Защото съм аз! :P"
Само това ми хрумва в момента... :)

Miichelle
12-27-2011, 14:32
Всъщност името ти по някакъв начин много ме кефи. Това с обидите и тия слухове са тъпи комплексарски изцепки. Опитвал ли си да затапваш с думи? Повярвай, получава се.
Много ги обичам тия "националисти", които не знаят пикае ли им се или ги сърби -.-

Zui
12-27-2011, 15:09
Мерси доста пъти съм ги затапвал с думи но на другия ден забравят щото нямат нищо в главата

Blitzcrank
12-27-2011, 15:20
Зуй е готино име ;/ уникално е ..! Съветвам те да се запишеш на някакъв спорт ;/ запиши се на бокс не те учи само как да пребиеш човека срещу тебе както повечето хора си мислят възвисявате духовно пък и ще има къде да си изливаш нервите

Blitzcrank
12-27-2011, 15:22
Някой ако ти казва замълчи си недей !!! отвръщай на удара иначе няма да излазиш от лайната

Zui
12-27-2011, 16:16
Зуй е готино име ;/ уникално е ..! Съветвам те да се запишеш на някакъв спорт ;/ запиши се на бокс не те учи само как да пребиеш човека срещу тебе както повечето хора си мислят възвисявате духовно пък и ще има къде да си изливаш нервите
Мерси много на Славия има бокс ще се запиша исках повече MMA но приемат над 15 годишни

Zui
12-27-2011, 16:16
Някой ако ти казва замълчи си недей !!! отвръщай на удара иначе няма да излазиш от лайната

Така и ще направя

Verminaard
12-27-2011, 17:35
Еврейчо каза че даже 'националист' го обиждал и всичките индивиди със спорен интелект почнаха да плюят евро-юдейска омраза по адрес на национализма.
Вие кога ще се научите,че между национализъм и антисемитизъм има разлика,а?

thelover3
12-29-2011, 19:50
Някой ако ти казва замълчи си недей !!! отвръщай на удара иначе няма да излазиш от лайната

Не съм съгласна. За да удариш някого т.е. да му отмъстиш трябва да паднеш на нивото му. Ти си прецени. А иначе след 7 клас гледай да влезеш в някое елитно у-ще, там 100% хората ще са по-нормални. Само глупак би ти се подигравал. че си еврейн и че името ти е еди си какво. И какво толкова? Голяма работа като си от друг произход, на това би се смял само ГЛУПАК, пък и човекът прави името, а не името прави човека. Така че, просто не им обръщай внимание на тези, които ти се подиграват. Те са идиоти. А ти очевидно не си един от тях, което говори само хубави неща за теб:)

Zui
12-30-2011, 10:30
Не съм съгласна. За да удариш някого т.е. да му отмъстиш трябва да паднеш на нивото му. Ти си прецени. А иначе след 7 клас гледай да влезеш в някое елитно у-ще, там 100% хората ще са по-нормални. Само глупак би ти се подигравал. че си еврейн и че името ти е еди си какво. И какво толкова? Голяма работа като си от друг произход, на това би се смял само ГЛУПАК, пък и човекът прави името, а не името прави човека. Така че, просто не им обръщай внимание на тези, които ти се подиграват. Те са идиоти. А ти очевидно не си един от тях, което говори само хубави неща за теб:)

права си и мерси