PDA

View Full Version : от моите истории, отново..



bloodyF
12-23-2011, 19:45
тамън забравих предишния и сега се появи ново лице на хоризонта -.-
пишем си, но ме е срам да му кажа да излезем примерно :д
иначе никаква идея нямам какво си мисли спрямо мен, в смисъл нямаме общи приятели, само познати, които и да питам сигурно ще е безсмислено..

всъщност въпросите ми са два
1. Момиче да кани момче навън? Окей ли е, странно ли е в очите на момчето
говорим просто за излизане, не за среща
2. Ако се осмеля, как да го поканя? :д

мерси предварително на отзовалите се
весели празници :-)
обичайте се!

TheBeliever
12-23-2011, 19:50
Не си ли канила досега приятели навън? Едно простичко "Излиза ми се. Айде на кафе/бар/разходка" ще свърши работа.

InsertDumbNickHere
12-23-2011, 19:51
1. Момиче да кани момче навън? Окей ли е, странно ли е в очите на момчето
говорим просто за излизане, не за среща. - За това си мечтая :D

DarkTemplar
12-23-2011, 20:19
1. Момиче да кани момче навън? Окей ли е, странно ли е в очите на момчето
Не виждам нищо странно, особено щом имате и общи познати (един вид не сте си съвсем чужди). Повярвай ми, по-странно е да го поканиш вкъщи отколкото навън.;) (шегувка)
2. Ако се осмеля, как да го поканя? Пoслушай кака си TheBeliever.
десет букви

bloodyF
12-24-2011, 12:18
ох, като ви слушам ми идва малко смелост, ама знам ли -.-
в подходящия момент ще опитам пък каквото стане..
и все пак, тази година искам той да ми е коледния подарък :д така че ще се постарая (((:
мерси : )

shmatarok
12-24-2011, 12:57
Е, щом си чатите някой път подметни нещо от сорта на "Ох, излиза ми се, ама никой не е свободен/на никого не му се пие кафе", би трябвало да схване намека. :) Или пък примерно има някакъв филм, който искаш да видиш, реплика от сорта на това, че не можеш си намериш компания за еди-коя-си прожекция също може да свърши работа. Абе, просто гледай така небрежно да му подхвърлиш, ако не се усети, гледай да подчертаеш намерението си по някакъв начин. 8-)
Весели празници и на теб и успех, дано се получат нещата :)

justasmile
12-25-2011, 15:13
Еми.. ако не искаш ти да го каниш - намекни му, че ти се гледа някой филм, дето сега е излязал в кината. Иначе за въпросите ти:
1. Не е странно - показва, че си независима и не ти пука за мнението на хората.
2. За кънки (примерно) Ти: "Абе ей, караш ли кънки? Щото нещо са ми се докарали, а сама ми е тъпо да ходя. Приятелките ми не мога да ги навия и за това - искаш ли утре да кажем към 8 вечерта на Ариана?"