PDA

View Full Version : Sexx ..



kosmos
12-23-2011, 20:36
ако момче и момиче правят sex но не са обвързани но след това пламва любов м/у тях губи ли се тръпката от чакането да бъдеш с любимия човек Сексуално и изчезва ли изненадата и новото изживяване и може ли това да попречи на любовта им защото аз мисля че напрежението и самото чакане възбужда човек и го кара да го иска повече и повече.А и всичките мои приятели които са спали с момче/момичета без ангажименти не искат да започват нищо с дадения човек защото им липсва тръпката.А и имам приятелка която спа с момче без ангажименти след sexa се намразиха.
Дайте своето мнение каквото и да е то. : ))

TheBeliever
12-23-2011, 20:50
Ако "тръпката" изчезваше след секса нямаше да съществува такова понятие като "връзка". Не мисля, че чакането за секс усилва чувствата или обратното. Сексът, сам по себе си, не е достатъчен да породи или да затрие чувства между двама души.

Можеш да си сигурен/сигурна, че приятелите, които даваш за пример, не са искали връзки не заради липсата на тръпка. Те просто не са търсили връзки. Търсили са секс.

SisiStrange
12-24-2011, 06:49
^ По-съгласна не мога да бъда.

Ти, ако си пасваш с човека и имате химия, ще го искаш с все сила и без 5 месеца на: "Не съм готова."