PDA

View Full Version : Към момичетата !



Yligyfrena
12-24-2011, 08:52
Момичета , в навечерието на този празник изкам да ви кажа да не богохулствате ! Днеска се хапва само постно без месо така че , внимавайте какво правите в кревата на приятелите си ! :D

П.П: Весели празници на всички ! И помнете ,че в този живот има само две неща с който може да се прекалява - пиенето на ВОДА и СЕКСА... така че пак внимавайте.. :)

HolyShit
12-24-2011, 09:05
Нито с пиенето на вода е добре да се прекалява,нито със секса? ....

Yligyfrena
12-24-2011, 09:36
Професоре , колкото стаж имам из залите ти толкова косми по главата нямаш първо. Второ чети внимателно какво съм написал -" И помнете ,че в този живот има само две неща с който може да се прекалява - пиенето на ВОДА и СЕКСА... така че пак внимавайте.. " "Нито с пиенето на вода е добре да се прекалява,нито със секса? .... " , ти ако не правиш разлика между МОЖЕ да се прекалява и ДОБРЕ да се прекалява аз правя. Извинявам се но ето такива дървени философи най ме нервират като седнат утях пред компютрите и се заядат за всичко написано , а навънка са послушни котенца. Та да не продалжаваме спама аз бях до тука , който изка да ме съди какво съм писал който изка да се радва... то човек да не пусне някоя шега и по празниците за повдигане на духа.

granger
12-24-2011, 09:55
Пиле, по време на целия пост не трябва да се хапва мЬесо :D Освен това са забранени и плътските удоволствия , тъй че трябвало е да пуснеш темата от началото на поста , а не да се сещаш в навечерието на празника!

Yligyfrena
12-24-2011, 09:59
А ти постил ли си през сичките дни и спрял ли си плътските удоволствия само ми кажи ? :)

anonymous708973
12-24-2011, 11:15
Дървен философ си ти. Не ДНЕС се хапва постно, а през целите ПОСТИ - логично.

HolyShit
12-24-2011, 11:17
Професоре , колкото стаж имам из залите ти толкова косми по главата нямаш първо. Второ чети внимателно какво съм написал -" И помнете ,че в този живот има само две неща с който може да се прекалява - пиенето на ВОДА и СЕКСА... така че пак внимавайте.. " "Нито с пиенето на вода е добре да се прекалява,нито със секса? .... " , ти ако не правиш разлика между МОЖЕ да се прекалява и ДОБРЕ да се прекалява аз правя. Извинявам се но ето такива дървени философи най ме нервират като седнат утях пред компютрите и се заядат за всичко написано , а навънка са послушни котенца. Та да не продалжаваме спама аз бях до тука , който изка да ме съди какво съм писал който изка да се радва... то човек да не пусне някоя шега и по празниците за повдигане на духа.

Кибер боец :D

Yligyfrena
12-24-2011, 11:21
Дървен философ си ти. Не ДНЕС се хапва постно, а през целите ПОСТИ - логично.

Това не ми го обеснявай като незнаеш какво имах в предвид да кажа на човека който ми обеснява какво се правило по поста и какво не.. като нямаш въпрос към теб ще те помоля да си малчиш :)
А отностно долния пичага - Ако изкаш да си пробваш мускулите дали даржат драсни на лично , че си ми доста познат ? :)

granger
12-24-2011, 18:34
Пиле, за съжаление от повече от месец съм си на сухо ,така че може да се каже - Да. Та не ми ги разправяй тия на мен.И какъв въпрос очакваш да има Пантерката,че да пише в темата ти?! :D Ясно ни е какво имаше предвид, работата е там,че не се изказа правилно и че темата е адски безсмислена! ;)

Yligyfrena
12-24-2011, 19:05
Ти виж ти колко си разбрал.Имах в предвид , че като нямам въпрос към нея да не се меси , а ти ко ми обесняваш ? А на теб изкам да каже , че това че си на СУХО е защото явно нямаш приятел , и едвали си на пости от 1 месец така , че не си ти човека който трябва да ми каже и да ми направи забележка отностно това......ПИЛЕ

granger
12-24-2011, 19:24
х ,ама ти да не се засегна нещо :D Да на сухо съм защото вече нямам приятел, щом си констатирал този факт,явно си констатирал факта и че съм момиче, а само да те светна ,пиле, че се пише иСкам ;) Все пак е форум и ще обеснявам каквото искам и при положение ,че правиш такава тема имам право и забележки да правя ;) Айде със здраве и Весели празници!

Yligyfrena
12-24-2011, 19:56
хаха..засегнал съм се аз....боже...просто се чудя как уж се правите на големи хора а всъщност половината сте с детско разбиране и умове... :) А да не говоря че след един-два поста на лично и глътвате бастуна, не ми се иска да ви видя реакцията навънка...затова ви казвам като знаете , че несте такива НЕСЕ правете на такива каквито несте пред компютърчетата ви . Със здраве - трийте темата , че ми става нервно още като ви видя мненията ^^

Extremescream
12-24-2011, 20:18
Само да отбележа, преди да ти заключа тъпата тема: ''Не се'' и ''не сте'', се пишат разделно. За другите грешки няма дори да коментирам. Дано Дядо Коледа ти донесе учебник от първи клас.