PDA

View Full Version : как да разбера дали ме харесва



dadinka
12-24-2011, 10:11
Моля помогнете,искам да разбера дали едно момче ме харесва.
Вчера имахме коледно тържество и ние двамата бяхме водещи.Аз бях с едно костюмче с пола.Полата не беше много къса-малко над коляното,а сакото беше с 4 копчета.Още като отидох той каза,че тази пола съм си я сложила само за да го разсейвам докато чете сценария.После като си закопчавах сакото,той каза че има много копчета,аз го погледнах , а той каза че с толкова копчета щяло да му бъде много трудно,аз го попитах какво има предвит,а той съвсем директно каза,че иска да бъде с мен(ФИЗИЧЕСКИ).Тогава телефонът ми звънна и не можахме да продължим да говорим.Малко след това копчето ми се скъса,а аз го избазиках,за да видя как ще реагира,че заради него копчето е паднало.Той само се засмя.По време на тържеството бяхме много близко застанали един до друг,но той не се притесняваше от близостта.И друг път като съм ходила с полата и ми е правил комплименти и е казвал,че полата е прекалено къса и съм го подлудявала,но аз си мислех че само ме закача, но сега.
Как да разбера дали наистина ме харесва без да му се натискам ,а и другите не трябва да разберат.Или просто като видят повече крака се побъркват и не знаят какво говорят
помогнете ми

sun251
12-24-2011, 10:24
Първо само един мъничък въпрос ..на по наколко години сте?:) Според мен привличаш момчето,но дали има чувства не се знае!Защо не поговориш с него ..да го питаш какви са тези намеци които ти прави,има ли някакви чувства към теб?Но ако ти не го харесваш няма смисъл да го питаш ..просто остави нещата така защото ако той те харесва,а ти нямаш чувства може да го нараниш!

dadinka
12-24-2011, 10:41
и двамата сме на 14

sun251
12-24-2011, 10:50
и двамата сме на 14

харесваш ли го?

dadinka
12-24-2011, 10:55
изпитвам нещо като привличане към него,но мисля че го харесвам

justasmile
12-25-2011, 15:16
Еми.. като не го харесваш... не се насилвай просто и не се тормози.