PDA

View Full Version : ПОДАРЪК ЗА НЕЯ!!!



boyski33
12-24-2011, 11:33
Да ви питам набързо! Какъв подарък да й взема за Коледа? нещо не много скъпо, но пък да не е някаква дреха ако ме разбирате. :) намислил съм да й взема от тия сребърни огърлици (герданчета), на които им слагат някаква буква (в случая, първата от името й), но не знам къде да намеря... Също така може от тия герданчета, които ги правят пред теб за 5 минути с цялото й име (лятото на морето е пълно с такива места по улиците), защото й бях взел такова, но наскоро се скъса. :/ И ако може, някой да ми каже къде мога да намеря такава бижутерия, където има буквички или направо цяло име да ми направят!!! Също така, ако се сещате за други готини идеи, споделете! :))

ПС. спешно ми трябва помощ, защото Коледа вече минава :D !!!

На 16 сме. Доста близки.
Тя каза, че е против да си разменяме подаръци и няма нищо да ми вземе, но аз въпреки това смятам, че е хубаво да й подаря нещо от любов :)

LeprikonA
12-24-2011, 11:54
как може да се сетиш днес?!

във всяка бижутерия има такива сребърни дрънкулки, буквички най-редовно, защото доста хора търсят такива за подаръци. след като вече си и подарявал с цялото и име сега ще се поизтърка доста, ако го направиш пак. няма ли нещо, което си я чувал да иска? или което бии харесало? някоя книга? или пък обеци някакви? ако има някакви интереси по специални към музиката можеш да намериш някой диск с любима банда или нещо подобно. мисли в движение.

boyski33
12-24-2011, 12:19
идвали са ми таквиа неща на акъла (книга, албум и т.н.), ама ми се струва много безлично... плюшено мече звучи добре и мисля нещо такова да взема :) иначе тва че съм се сетил днес не е проблем, тъй като ние ще се видим чак след няколко дни ;)

TheBeliever
12-24-2011, 12:33
Щом тя не е изявила желание да си разменяте подаръци по-добре не взимай кой-знае-какво защото ще я смутиш и ще се почувства зле, че не ти е купила и тя подарък. Ако толкова държиш на жеста вземи нещо малко и символично.

shmatarok
12-24-2011, 12:51
Щом тя не е изявила желание да си разменяте подаръци по-добре не взимай кой-знае-какво защото ще я смутиш и ще се почувства зле, че не ти е купила и тя подарък. Ако толкова държиш на жеста вземи нещо малко и символично.

Съгласна съм, както се казва вземи нещо малко, но от сърце. :) Успех!

DesireToFire
12-24-2011, 12:52
Щом тя не е изявила желание да си разменяте подаръци по-добре не взимай кой-знае-какво защото ще я смутиш и ще се почувства зле, че не ти е купила и тя подарък. Ако толкова държиш на жеста вземи нещо малко и символично.
Именно. Подари ѝ картичка примерно и цвете. Нещо не задължаващо и по-скоро жест, от колкото подарък.

SmilezZz
12-24-2011, 14:47
^ Съгласна съм. Цветето ми звучи доста добре , а все по - малко се подарява. Идеята да й подариш нещо е добра - да , но щом тя не е изявила желание да го правите ,по - добре е да купиш нещо малко (цветя, например) , за да не я смутиш и да я накараш да се чувства неловко.

anonymous708973
12-24-2011, 15:32
Ако ще взимаш цвете, постарай се да е нещо интересно.

Chacho
12-24-2011, 15:51
Шише с писмо.

boyski33
12-24-2011, 17:05
взех едно малко мече с шал и шапка :) и сега мисля да направя няква готина картичка :) тука имам някви коледни, но мисля да си направя изцяло нова, моя. не смятам че е нещо много изискано, така че... ;)