PDA

View Full Version : Какви са вашите интереси?



dreamwalker
12-24-2011, 14:38
С какво обичате да се занимавате, като хоби или сериозно? Какви са бъдещите ви планове за избор на професия?

mynichkaTanq
12-24-2011, 17:39
не съм мислила за професия, но пък обичам да гледам ТВ, слушам музика, някой път да уча по нещо, което обожавам(предмет в у-ще) и да тренирам

dreamwalker
12-24-2011, 18:36
Аз лично обичам да се занимавам с математика, информатика, химия, техническо чертане, история, литература, рисуване, театър. Също и да пиша разкази, стихотворения, (обожавам) да чета книги, да слушам музика. Развивам модата и спорта като хоби.
Насочила съм се към някое от нещата в първото изречение като професия, но не знам точно на какво... ;]]

qkakukla2
12-24-2011, 18:53
Аз много обичам да рисувам, да експерементирам различни техники за гримиране и да пиша и рисувам комикси. За професия не съм се замисляла, но може би бих искала да стана архитект, екскурзовот, дизайнер или аниматорка в някой хотел през лятото разбира се това ще е временно няма я цял живот да бъда аниматорка.

maksimal
12-24-2011, 18:54
beatbox ..

Blab
12-24-2011, 18:54

//пиша в темата, само заради поста с интересите ти:Д

завърших математика и информатика. към онзи момент се занимавах сериозно с музика и писане, аматьорски - с моден дизайн. обмислях архитектура. кандидатствах журналистика. сега уча театър.

днес се интересувам от литература, музика, театър, приложни изкуства, илюстрация, дизайн на книги и изобщо оформление на рекламни материали. напоследък - източни култури, социология т.н.

dreamwalker
12-24-2011, 19:11
Браво на теб ;]]