PDA

View Full Version : ПОМОЩ!! Какво да направя



xxxx123
12-24-2011, 19:51
не съм сигурна че темата е за този раздел.
Така, аз съм момиче на 16 и имам една приятелка с която сме много добри приятелки, но не може да се каже че сме най-добри. Тя имаше няколко гаджета, но с нито едно не беше както трябва. Последното и гадже скъса с нея по много гаден начин, заради някаква. Тъкмо бяха скъсали преди един ден. Тя почна да ми говори за него и такива неща. Много и сачуствах . След една седмица седнахме на една пейка и почнахме да си говорим за момчета. Тя започна да ми говори че до сега не е била с нито един свестен и изведнъж тя ме целуна по устата. Веднага стана и си тръгна. Та въпроса ми е какво да направя. След тази случка не сме чували. Искам да знам как да и помогна, защото според мен тя още не го е преодоляла и сигурно и затова ме целуна. Знам че звучи малко лесбийско, ама.......

Извинявам се за грешки при писането

Hayashi
12-25-2011, 14:48
сЪчувствах. Просто се набива на очи...
Какъв ти е проблемът с обратните?

Обади ѝ се да се разберете. Докато не говориш с нея няма как да разбереш какво е искала да ти каже. о.о

GLaDOS
12-25-2011, 15:05
Готино. Другия път ти я целуни , само така можеш да й помогнеш.

EffinSick
12-27-2011, 06:51
Досега си писах с едно момиче, което е било наранявано толкова много пъти от момчета, че вече се чувства привлечена от женския пол..
Не знам.Тя така ми го обясни е.е
Може и при приятелката ти да е станало същото..
Пък и да не е..
к'во толкова ..
http://prikachi.com/images/632/4191632L.jpg

nocoment
12-27-2011, 11:31
Поговори с нея :)

Concussion
12-27-2011, 12:15
Абе много закостенели са тия "МОДЕРНИ" хора на 21 век, бе. Много сте сухи и безчувствени. Е, к'во, тя харесва ли ти? Целуни я и ти. Това не те прави лесбийка, нито нейно гадже, просто покажи колко държиш на нея с малко ласки.
Като в древността...
http://www.blogcdn.com/www.gadling.com/media/2008/04/sapphoerinna.jpg

thelover3
12-30-2011, 18:36
Извинявам се за грешки при писането
Има за какво.
По темата:Говори с нея. Покажи и, че я подкрепяш. Не я упреквай за целувката-очевидно момичето е много съсипано и объркано. Покажи и, че си до нея и я подкрепяш. Както казват хората"приятел в нужда се познава." така че...