PDA

View Full Version : Сгафих малко...



reperw
12-24-2011, 20:56
Значи,когато си раздадох ме подаръците аз останах малко разочарован защото не получих това което ми се искаше...и леко се умалчах и дадох да се разбере ,че не съм много доволен.Както и да е не съм казвал нищо или пък намеквал,но се разбра и на майками й стана леко гузно и така...Сега да не кажете ,че съм искал самолет...исках колан,часовник и пуловер (а получих таблет с думите :трябвати за училище)...както и да е майками ми каза ,че не могла да намери ,защото нищо не й харесвало а й нямала време.След около 1 час започнах да осъзнавам тъпата си постъпка и отидох и я целунах ,а тя каза: нищо, за рождения ти ден ще намеря хубави и ще купя.
Искам да ви помоля да ми кажете как мога да пооправя нещата защото рабирам ,че съм я наранил ?

Biskfitka
12-24-2011, 22:14
Оф и при мен се получи подобно нещо ;ххх и много тъпо се чувствам.Сестричката ми беше дала толкова много пари за подаръка ми и като ми го даде,аз нищо не казах ,разгледах го и го оставих (а много ми хареса...) и тя после казала на мама,че не съм харесала подаръка й :( Много ми стана тъжно и уж й казах,че ми хареса,но...

Кажи на майка си ,че просто си очаквал друго ,защото нещата,който си искал са ти трябвали,но и таблета ти харесва и й се извини,че си реагирал прибързано. :)

ThEKiNgG
12-24-2011, 22:19
Подарили са ти таблет и ревеш незнам какво да кажа.

SurfSky
12-25-2011, 06:07
Важен е жеста,а не какво искаш :X Неблагодарници

reperw
12-25-2011, 09:22
Помолих за съвет не да ме храните тука...знам какво е важно и какво не

sladkishche11
12-25-2011, 09:42
Добре си постъпил, че да се извиниш.

BornToRaiseTheHell
12-25-2011, 10:35
Ми, просто кажи, че ти е харесал адски много подаръка. А ако се чудиш как да подхванеш темата- кажи , че някой приятел ти го е харесал.

granger
12-25-2011, 11:13
Подарили са ти таблет - мога да ти кажа ,че много биха се зарадвали на тоя подарък. Бъди благодарен. Смятам ,чеси постъпил добре като си се извинил и покажи поне малко на ваще ,че се радваш.Сигурна съм,че тя е искала максимално да те зарадва с този подарък!

mlakniwe2
12-25-2011, 11:24
Аз исках кола за Коледа и майка ми ми подари кола-играчка

Troll mom...

...Okay

naviacha
12-25-2011, 22:12
А пък на мен пък баща ми ми подари кола, ама аз ревнах щото исках вълнени чорапи !

callia
01-03-2012, 14:49
Уфф, мн мразя и аз така... като очаквам нещо, а те ми подарят съвсем друго и... не, че не е хубаво, ама в първия момент ти се струва гадно... на мен тая Коледа ми подариха суитчър, а аз изобщо не се харесах в него...а беше много хубав, от вуйчо ми... добре, че съм добра актриса ;дд
по темата: отиди при майка си, кажи ѝ, че много си харесал подаръка, ама така, че наистина да ти повярва, извини ѝ се, кажи ѝ, че страшно много я обичаш, просто си очаквал друго и в първия момент емоциите са надделели... а иначе.... дрехи и сам можеш да си купиш, таблетът е мн хубав подарък,,,

kyka1
01-03-2012, 20:16
Еха подаряват ти таблет а ти се оплакваш

SunT
01-03-2012, 22:18
Ох бе хора.. не е въпроса какво са му подарили, а това че в първия момент емоциите са надделели както каза callia и той не е реагирал адекватно... Какво като е таблет и пижама да е - в първия момент има едно чувство на разочарование, което проличава и хората се обиждат, особено ако са знаели какво е искал.Големи сте материалисти.
Извини им се, кажи че не е проблем - другия път ще намерят.Откровено кажи, че просто не си очаквал таблета и че го оценяваш.Сигурна съм, че ще те разберат.

И btw, reperw - случайно да имаш тениска с надписа в подписа си?Не че нещо, но съм виждала един човек с такава. :D

SmilezZz
01-04-2012, 09:40
Подари ли са ти наистина хубав подарък, който ще ти върши доста добра работи , а ти ревеш , буквално ,за някакъв часовник, пуловер и разни подобни..

Та , добре си направил като си се извинил.

Но ако все още мислиш , че майка ти е обидена - обясни й просто , че не си очаквал подобен подарък.
Обясни й , че наистина ти е харесал.

bloodyF
01-04-2012, 15:49
ами и аз очаквах подаръка изненада да ми е обици или нещо друго и накрая получих пижама, ама шанс
извини й се там, таблета си е доволен..

Colouring
01-04-2012, 17:04
Кажи й,че просто си бил изненадан от подаръка,защото си очаквал нещо друго,но оценяваш големия жест и много му се радваш,защото ще ти върши чудесна работа.

Di
01-04-2012, 17:19
ГОРКИЯЯЯЯЯЯЯ

Ice Princess JESSICA
01-11-2012, 10:58
Не е хубаво това което си направил .... все пак си получил таблет .... няма как да го оправиш но времето лекува .. тъй че ще ти прости маика ти

Actorr
01-11-2012, 13:26
Според мен си постъпил много добре като си се извинил , защото знаешш .. някой и това нямат :) Спомням си една коледа , когато и при мен се случи почти същото .. леко се бях разочаровал , но след това ми стана кофти ,защото не трябва да бъдем неблагодарни.Трябва да се радваме и на малките неща , които ни подаряват .. даже и да не е това ,което искаме .. са ни го подарили от сърце :)

lad
01-11-2012, 17:25
Продаваш, копуваш каквото ти трябва.
Тцтц, поне си осъзнава грешката.