PDA

View Full Version : Курсове по грим



Barbydolll
12-24-2011, 21:27
Здравейте,момичета!Имам голямо влечение към грима и искам да се науча добре да гримирам а можеби и да превърна грима в моя професия.Искам за искарам професионален курс по грим но да не е много скъп,защото всички по-сероизни обяви на които попаднах са на исключително високи и недостъпни за ученици цени според мен.Ако някой знае добър професионален курс до към 400-500 лв моля да сподели впечатленията си!

Rebirthing
12-24-2011, 22:39
Може да практикуваш и без тапия. И все пак до колкото съм запозната "Евростандарт 28" предлагат добри курсове в областта, но нямам представа за цените. За курсовете по професионална квалификация трябва да имаш навършени 16 години, но като цяло не мисля, че за 2-3 седмици ще научиш и усвоиш всичко, особено ако не си практикувала преди това.

diorissima
12-25-2011, 18:52
Аз карах курсове при гримьорката Диана Стоянова и съм супер доволна.Преди това мислех да се запиша в евростандарт но там цената е 1900 лева а тук ми взеха 390 които си е много добре.На 17 години съм и никой не мие правил проблем за това. Мога да кажа,че точно за 2 седмици се научих прекрасно да гримирам но курсът беше индивидуален и ми се обръщащаше огромно внимание,зедно изработвахме всички техники и видове грим а накрая вече се справях сама и с по сложните гримове.Имах възможност да присъствам и на професионални фотосесии което е страхотно изживяване да видиш как се работи и снима на високо ниво.Страшно съм доволна и препоръчвам на всеки който иска да се научи да гримира професионално.За коледа и празниците гримирах всичките си приятелки,техниките се усвояват в курса а после всичко е много работа и желание ако искаш да работиш тая професия.