PDA

View Full Version : :[[[



Desperate15
12-25-2011, 14:54
Zdraveite i vesela koleda na vsichki...! Minavam napravo na vuprosa. Imam seriozen problem.Eto kak stana vsichko...Predi okolo 10 meseca zapochnah da si pisha s edno momi4e.Tq jivee v moqt grad i ychim v edno ychilishte, no do togava ne me beshe zabelqzvala.Pisahme si okolo mesec predi da se suberem v edno zavedenie s klasovete si.Popiinahme si vsi4ki ii nie s neq se celynahme.Gore/dolo ot togava si govorim vsqka Boja vecher po telefona.Zapo4nahme da izlizame ot vreme na vreme i taka postepenno neshtata stavaha po-seriozni.Dori predi nqkolko meseca tq mi kaza 4e me obicha, na koeto az otvurnah sus sushtoto.Sled koeto zapo4nahme da izlizame po4ti pri vsqka ydobna vuzmojnost (i da se 4yvame po 5 puti na den), a kogato izlezem sme postoqnno hvanati za ruka/pregurnati/ili se celyvame.I eto go moqt problem: kogato sme samo dvamata vsichko e neveroqtno, no ima li nqkoi okolo nas - nito kapka blizost.Postoqnno mi povtarq 4e ne hodim i che ne sme zaedno, no kogato q popitam dali iska da e s men, otgovarq polojitelno.Imala e mnogo tejki momenti sled posledniqt si priqtel, koito q e izostavil i sega q e strah tova da ne se povtori.Tolkova mnogo q obicham 4e za nishto na sveta ne bih q naranil.Kak da q nakaram da se pochyvstva sigyrna i da stanem istinska dvoika ?!? Molq vi, pomognete mi...! :ss

sunman
12-25-2011, 15:12
НЕРАЗБИРА!!!!!

BumpyRide
12-25-2011, 15:18
Как да я накараш ли? Просто бъди до нея. Не спирай да се доказваш и нещата ще си дойдат на мястото. :)

Sh@d0w
12-25-2011, 16:15
Кирилица .