PDA

View Full Version : OMG и Мойсей от Х фактора бил детствен!



D1esel
12-25-2011, 17:25
Егати нърдския народ

HolyShit
12-25-2011, 17:29
То и ти си девствен ама никой нищо не ти вика нали.....

LovEsIckk
12-25-2011, 17:30
Че то с този коя ще си легне..да я затисне между големите си баджаци и да я засмуче с големите си ноздри

D1esel
12-25-2011, 17:32
То и ти си девствен ама никой нищо не ти вика нали.....

Аз съм имал цели две жени и съм ги е*ал както кон е*е магарица, ако си виждал... ;) Аз съм еблив, защото съм и от еблива рода. Всички в моя род сме ебльовци и похотливци! А като гледам каква детственост има по тоя свят ми идва да се метна...

xhellokittyx
12-25-2011, 17:33
яко секс
хахах

D1esel
12-25-2011, 17:35
Че то с този коя ще си легне..да я затисне между големите си баджаци и да я засмуче с големите си ноздри Леко, че и ти като станеш на 45 щв ти увиснат цицките, а между краката ще станеш като марианската падина след края на света. Неизбежно е. Всички женки погрозняват след 45... А грозните мъже пък се разхубавяват с възраста. Просто не мога да повярвам, че е детствен... Как е възможно да е пълно с детственици в ебалнята балгария...

HolyShit
12-25-2011, 17:36
Е, на хора с психични отклонения не трябва да се пуска интернет......

D1esel
12-25-2011, 17:39
Е, на хора с психични отклонения не трябва да се пуска интернет......

Ако намекваш мен, погледни се ти какъв си жалък. Наблъскал си се с астероиди, стеороиди, а още малко сперматозоиди ще пиеш само и само да зиглеждаш като скала. И си виж пресата също ква ти е зле - отгоре някви тъпи жалки полочици, а отдолу шкембак като на бай ганья. Та ясно е кой е психар...

HolyShit
12-25-2011, 17:40
Ако намекваш мен, погледни се ти какъв си жалък. Наблъскал си се с астероиди, стеороиди, а още малко сперматозоиди ще пиеш само и само да зиглеждаш като скала. И си виж пресата също ква ти е зле - отгоре някви тъпи жалки полочици, а отдолу шкембак като на бай ганья. Та ясно е кой е психар...

Ама,че забавен пикльо :D
Хах :D
Как са те пуснали от Раднево.....

Brooklyn
12-25-2011, 17:42
големите звезди бяха , куул - муул , йооо .. все едно гледаш МТВ Старс ... и кат ги изгониха се изпокендзаха и двамата , ся палят огньове на село :D

D1esel
12-25-2011, 17:44
големите звезди бяха , куул - муул , йооо .. все едно гледаш МТВ Старс ... и кат ги изгониха се изпокендзаха и двамата , ся палят огньове на село :D

Е стига де, добре бяха момчетата, веселиха ни, има къде къде по- злета, които ходят с самочувстие на мега звезди, а са пълни нули

D1esel
12-25-2011, 17:45
Ама,че забавен пикльо :D
Хах :D
Как са те пуснали от Раднево.....

Кой е пикльо бе смръдльооо... Ако ще и мустаци да си сложиш за мъжественост пак ще си останеш същия въшлив девственик

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 17:47
възраста, детствен, детственици, балгария...

хахаха
И не е вярно, че жените погрозняват след 45, в повечето случаи те погрозняват след 25 (за българките говоря)

D1esel
12-25-2011, 17:50
хахаха
И не е вярно, че жените погрозняват след 45, в повечето случаи те погрозняват след 25 (за българките говоря)

Е то Българките са хубави според теб за 5 години. Защото до 20 годишни са пъпчиви пуберки. :D

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 17:52
Е то Българките са хубави според теб за 5 години. Защото до 20 годишни са пъпчиви пуберки. :D

от 17 до 22 са най хубави според мен

Brooklyn
12-25-2011, 17:53
българите и българките са хубави до 23-24 , не ви ли е праило впечатление че момичетата на 23-4 мязат на 30 годишни , а момчетата от цигари , нездравословно хранене и лежанка пред компа изглеждат по на 40 на същите години :D

D1esel
12-25-2011, 17:53
от 17 до 22 са най хубави според мен
Най- хубави са между 22-23 до 34-35

D1esel
12-25-2011, 17:55
българите и българките са хубави до 23-24 , не ви ли е праило впечатление че момичетата на 23-4 мязат на 30 годишни , а момчетата от цигари , нездравословно хранене и лежанка пред компа изглеждат по на 40 на същите години :D

Има нещо вярно. Като се замисля дори си много прав. И като цяло българите сме грозен народ, пък който каквото ще да кавза. Аз рядко виждам красиви хора по улиците, дори и по телевизията. Но съвсем на близо до нас, в Сърбия - е няма такава красота - и жени и мъже - направо да ги нае*еш всичките.

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 17:57
българите и българките са хубави до 23-24 , не ви ли е праило впечатление че момичетата на 23-4 мязат на 30 годишни , а момчетата от цигари , нездравословно хранене и лежанка пред компа изглеждат по на 40 на същите години :D

точно, българките са в форма до 25 максимум и после стават някви хипопотами, изобщо не знам защо много хора смятат българките за красиви при положение, че изобщо не е така. Момче на 30 и момиче на 30 ще са все едно майка и син

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 17:57
Най- хубави са между 22-23 до 34-35

ти си луд бре

D1esel
12-25-2011, 18:01
точно, българките са в форма до 25 максимум и после стават някви хипопотами, изобщо не знам защо много хора смятат българките за красиви при положение, че изобщо не е така. Момче на 30 и момиче на 30 ще са все едно майка и син

Абе прав си. :D Ама все пак има и много красиви българки, макар и малко. В действителност повечето мъже в българия са по-хубави от жените. По-често се срещат красиви мъже, отколкото красиви жени. Но и мъжете тук не са кой знае какви красавци. Абе простотията, тъпотията и злобата погрозняват хората. А тук бълва от такива.

D1esel
12-25-2011, 18:02
ти си луд бре

ВИж сега, не отричам, че съм луд. :D Но зависи за кои жени говорим, нали? Ако говорим за санитарките или касиерките в супера - да, грозни са. Но актрисите, певиците, политичките ни - е не можеш да кажеш, че са грозни докато са млади.

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:04
Абе прав си. :D Ама все пак има и много красиви българки, макар и малко. В действителност повечето мъже в българия са по-хубави от жените. По-често се срещат красиви мъже, отколкото красиви жени. Но и мъжете тук не са кой знае какви красавци. Абе простотията, тъпотията и злобата погрозняват хората. А тук бълва от такива.

Иначе съм съгласен за сръбкините ще добавя също така украинките, рускините , унгарките, чехкините, и скандинавките

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:06
ВИж сега, не отричам, че съм луд. :D Но зависи за кои жени говорим, нали? Ако говорим за санитарките или касиерките в супера - да, грозни са. Но актрисите, певиците, политичките ни - е не можеш да кажеш, че са грозни докато са млади.
аз говоря като цяло и не съм много съгласен за актрисите и певиците

D1esel
12-25-2011, 18:07
Иначе съм съгласен за сръбкините ще добавя също така украинките, рускините , унгарките, чехкините, и скандинавките

Да, и аз съм абсолютно сългасен за украинките, рускините, унгарките, чехкините и скандинавките. Бих добавил и жените от прибалтийските държави -естония, латвия и литва, както и беларуските. ;) А в интерес на истината има и азиатки, които ми вдигат шнура, но не всичките :D

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:10
Да, и аз съм абсолютно сългасен за украинките, рускините, унгарките, чехкините и скандинавките. Бих добавил и жените от прибалтийските държави -естония, латвия и литва, както и беларуските. ;) А в интерес на истината има и азиатки, които ми вдигат шнура, но не всичките :D
да бе за тях бях забраил прав си, а иначе аз говоря за европейките другите не ги намесвам

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:11
само да добавя, че фаворитките ми са украинки и унгарки

D1esel
12-25-2011, 18:16
само да добавя, че фаворитките ми са украинки и унгарки

На мен пък рускините, украинките, но най-вече сръбкините.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:17
Алооо ебача на цели две жени, препоръчвам ти три неща:
1во да си смениш ника на ЕбачаКон
2ро да научиш думата "девственост", от която пък идват и думите "девствен", "девствена" и т.н.
3то да научиш някоя друга българска думичка. Абсолютно сигурна съм, че всеки средно интелигентен човек ще се сети за превод на думата "nerd"
О, и само да добавя - зеленото е хубаво на очи, не на лице. Така че недей да хвърляш завистливи обиди към HolyShit. Момчето тренира и се поддържа, а ти седиш на компютъра и обвиняваш, че хората се "наблъсквали" със стероиди, за да скриеш колко си жалък всъщност. Наистина ми е жал за момичетата, които си е*ал като "кон магарици". Честно казано се съмнявам, че има толкова глупави и отчаяни представителки на нашия пол...

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:21
Алооо ебача на цели две жени, препоръчвам ти три неща:
1во да си смениш ника на ЕбачаКон
2ро да научиш думата "девственост", от която пък идват и думите "девствен", "девствена" и т.н.
3то да научиш някоя друга българска думичка. Абсолютно сигурна съм, че всеки средно интелигентен човек ще се сети за превод на думата "nerd"
О, и само да добавя - зеленото е хубаво на очи, не на лице. Така че недей да хвърляш завистливи обиди към HolyShit. Момчето тренира и се поддържа, а ти седиш на компютъра и обвиняваш, че хората се "наблъсквали" със стероиди, за да скриеш колко си жалък всъщност. Наистина ми е жал за момичетата, които си е*ал като "кон магарици". Честно казано се съмнявам, че има толкова глупави и отчаяни представителки на нашия пол...

....from where is that come from :D

D1esel
12-25-2011, 18:22
Алооо ебача на цели две жени, препоръчвам ти три неща:
1во да си смениш ника на ЕбачаКон
2ро да научиш думата "девственост", от която пък идват и думите "девствен", "девствена" и т.н.
3то да научиш някоя друга българска думичка. Абсолютно сигурна съм, че всеки средно интелигентен човек ще се сети за превод на думата "nerd"
О, и само да добавя - зеленото е хубаво на очи, не на лице. Така че недей да хвърляш завистливи обиди към HolyShit. Момчето тренира и се поддържа, а ти седиш на компютъра и обвиняваш, че хората се "наблъсквали" със стероиди, за да скриеш колко си жалък всъщност. Наистина ми е жал за момичетата, които си е*ал като "кон магарици". Честно казано се съмнявам, че има толкова глупави и отчаяни представителки на нашия пол...

1-во - аз съм як е*ач, натискат ми се всички, но аз подбирам. Имал съм шанс да е*а не 2, а 20! Просто съм ги подбирал.
2-ро - Не ме учи ти мен на грамотност. Думата детсвеност я знам, защото съм бил детсвен. Но вече съм я забравил, защото не съм вече детсвен.
3-то - знам много български думички и ще ти кажа цели 3 от тях спецално за теб: "е*и си майката

Момчето дето се блъска със стероиди да се е*е в г*за. Аз ако се наблъскам със стероиди, както той прави за да се почувства повече мъж, аз не мъж, а Херкулес трябва да стана тогава. Тъй, че аз съм най-якия нека те е ят.

D1esel
12-25-2011, 18:24
....from where is that come from :D

Сигурно от грозната балгария... нема откъде другъде

HolyShit
12-25-2011, 18:25
Кой е пикльо бе смръдльооо... Ако ще и мустаци да си сложиш за мъжественост пак ще си останеш същия въшлив девственик

Ти се научи как да пишеш правилно държавата в която живееш,че си смешен..

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:26
Мхм, показа колко си умен. Вместо да дадеш смислени аргументи или да се извиниш, ти започна да псуваш. Такива "интелектуалци" като теб ги пускат по милост в трети клас.

D1esel
12-25-2011, 18:26
Мхм, показа колко си умен. Вместо да дадеш смислени аргументи или да се извиниш, ти започна да псуваш. Такива "интелектуалци" като теб ги пускат по милост в трети клас.

Не съм интелектуалец, а як е*ар - нека те е ят.

D1esel
12-25-2011, 18:28
Ти се научи как да пишеш правилно държавата в която живееш,че си смешен..

Аз как се пише държавъта в която живея мноо добре знам! Пии си астероидите там и трай! И внимавай да не ти окапе пишака от тях, че тогава основното за което го правиш просто няма да можеш да го правиш.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:30
Сигурно от грозната балгария... нема откъде другъде

О, Боже! Ела ме вземи и никога не ме връщай при тези идиоти!

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:33
Не съм интелектуалец, а як е*ар - нека те е ят.
Да ме е яд?! Аз те съжалявам. xD Честно! Кога бЪлгАрският народ стана толкова глупав и неук?

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:34
Да ме е яд?! Аз те съжалявам. xD Честно! Кога бЪлгАрският народ стана толкова глупав и неук?
винаги сме били такива

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:34
....from where is that come from :D
Тос пък български не научил, на английски започнал да се излага... :D

D1esel
12-25-2011, 18:37
Тос пък български не научил, на английски започнал да се излага... :D
Абе разбери, балгарин си, обречен си, детсвен си. Това ти е садбата.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:37
винаги сме били такива
Ти и всички от твоята рода - вероятно, грам съмнение нямам. Но някои хора се опитваме да изчистим лошото име, което такива, като ЕбачаКон без много много старание, посрамват.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:39
Абе разбери, балгарин си, обречен си, детсвен си. Това ти е садбата.
В 12 думи 4 грешки. О.о Абе тебе някой учил ли те е да пишеш въобще?
П.С. По-горе казах за момичета "представителки на нашия пол". По пътя на най-елементарната логика съм момиче..

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:40
Тос пък български не научил, на английски започнал да се излага... :D

що да са излагам бе кенеф ?

D1esel
12-25-2011, 18:41
Ти и всички от твоята рода - вероятно, грам съмнение нямам. Но някои хора се опитваме да изчистим лошото име, което такива, като ЕбачаКон без много много старание, посрамват.

Че кога сме имали добро име? Тия учебници по история нещо много мозъци промиват. :D Винаги българите сме били прости, а жените ни ку*ви. А ако някой е по-умен- другите са го унищожавали със злоба и завист, освен когато е успявал да избяга в чужбина.

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:44
Ти и всички от твоята рода - вероятно, грам съмнение нямам. Но някои хора се опитваме да изчистим лошото име, което такива, като ЕбачаКон без много много старание, посрамват.
продължавай да чистиш и престани да се правиш на много знаеща, като си толко умна стани професор, а не да ръсиш морал из някъв тийн форум

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:45
Амиии отвори си учебника и старателно провери. По едно време наречено "Златния век" българският народ е бил един от най-силните. Но явно после са се появили най-старите представители на вашите родове и са заразили цялата държава с простотията си...

Brooklyn
12-25-2011, 18:46
Аз как се пише държавъта в която живея мноо добре знам! Пии си астероидите там и трай! И внимавай да не ти окапе пишака от тях, че тогава основното за което го правиш просто няма да можеш да го правиш.

няма по смислени и точни думи ! :D евала

D1esel
12-25-2011, 18:47
Амиии отвори си учебника и старателно провери. По едно време наречено "Златния век" българският народ е бил един от най-силните. Но явно после са се появили най-старите представители на вашите родове и са заразили цялата държава с простотията си...

Златния век? Кога е това? Нещо не се сещам... Ако говориш за Цар Симеон, само да напомня, че тогава е било пълно с болести, има го документирано, чел съм го. А хората кога се разболяват? Когато не си дохранват...Златен е бил века за болярите, а за селяните като теб - лайнян.

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:50
Амиии отвори си учебника и старателно провери. По едно време наречено "Златния век" българският народ е бил един от най-силните. Но явно после са се появили най-старите представители на вашите родове и са заразили цялата държава с простотията си...
спри се, че почна да фейлваш вече хахахаха

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:50
продължавай да чистиш и престани да се правиш на много знаеща, като си толко умна стани професор, а не да ръсиш морал из някъв тийн форум
О, представителят ни в Англия се обади. Така скъпи Oy7ofCon7roL аз не ръся морал. (Потърси си значението на думата в речника...) Вместо да си замълчите като себеуважаващи се същества, вие продължавате с глупостите. (Ти малко по-нормално и възпитано от ЕбачаКон, но все пак..) Просто се опитвам да покажа, че има и умни хора в тази държава. Инат съм и докато не си замълчите, няма да спра да ви показвам колко сте елементарни, използвайки собствените ви постове. ;)

D1esel
12-25-2011, 18:50
няма по смислени и точни думи ! :D евала

Мерси, мерси! Жив и здрав да си! :D

HolyShit
12-25-2011, 18:50
Аз как се пише държавъта в която живея мноо добре знам! Пии си астероидите там и трай! И внимавай да не ти окапе пишака от тях, че тогава основното за което го правиш просто няма да можеш да го правиш.

Ами ако не го правя за това,което мислиш ти ? :)

kayns
12-25-2011, 18:51
Аз съм деТствен защото по цял ден правя 110 килограма лежанка пред компа.Не, сериозно, научете го този български език :D

Brooklyn
12-25-2011, 18:51
ем за ко го прайш ве бай хуй ??? :D

D1esel
12-25-2011, 18:52
О, представителят ни в Англия се обади. Така скъпи Oy7ofCon7roL аз не ръся морал. (Потърси си значението на думата в речника...) Вместо да си замълчите като себеуважаващи се същества, вие продължавате с глупостите. (Ти малко по-нормално и възпитано от ЕбачаКон, но все пак..) Просто се опитвам да покажа, че има и умни хора в тази държава. Инат съм и докато не си замълчите, няма да спра да ви показвам колко сте елементарни, използвайки собствените ви постове. ;) Имало умни хора :D Абе ти май в някаква приказква живееш :D Умни хора, ако е имло изобщо някога, те отдавна са в чужбина. :D Тук сме само е*ачи и нърдчета като теб :* Като ме наричаш ЕбачаКон не ме обиждаш, а дори се гордея с това! :)

D1esel
12-25-2011, 18:53
Ами ако не го правя за това,което мислиш ти ? :)

Значи маникенче ще ставаш :oops: Значи освен, че си детствен си и бъдещото гадже на Евг. Минч.

D1esel
12-25-2011, 18:55
Аз съм деТствен защото по цял ден правя 110 килограма лежанка пред компа.Не, сериозно, научете го този български език :D

За какво пишете деТствен с главно Т посредата беее а после аз съм бил прост. Калпавци дето не можете да пишете. рацете ви треперат и нтискате капслока през 2 думи...

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 18:55
О, представителят ни в Англия се обади. Така скъпи Oy7ofCon7roL аз не ръся морал. (Потърси си значението на думата в речника...) Вместо да си замълчите като себеуважаващи се същества, вие продължавате с глупостите. (Ти малко по-нормално и възпитано от ЕбачаКон, но все пак..) Просто се опитвам да покажа, че има и умни хора в тази държава. Инат съм и докато не си замълчите, няма да спра да ви показвам колко сте елементарни, използвайки собствените ви постове. ;)

Нали осъзнаваш, че до тук нищо смислено не каза освен няколко общи приказки, които си разменят бабите на пазара като се видят ?
Ако това те кара да се мислиш за много умна ми става много жално за теб и доказва колко си глупава всъщност.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:55
Леле, ама ти си по-тъп отколкото очаквах. И май нещо много бързо се научи да пишеш а? хахаах Смешковци! Хората се бъзикат с него, а той им вика "мерси,мерси" и "гердея се с това".

D1esel
12-25-2011, 18:58
Леле, ама ти си по-тъп отколкото очаквах. И май нещо много бързо се научи да пишеш а? хахаах Смешковци! Хората се бъзикат с него, а той им вика "мерси,мерси" и "гердея се с това".

Да гордея се, че съм е*ач и е*а като кон! :) Що, трябва да е*а като овца и да чета книги назаем от библиотеката и да си мисля, че съм нещо повече от другите щот съм детствен...??

Brooklyn
12-25-2011, 18:58
тоя с щангите нали се сеща че и 200 кила гигант от мускули да стане , пак ще му чупа едно шише в главата и ще го завържа да го изтезавам и ще мине през ада :D

не е важно да имаш здрави ръце , а да не ти пука и да имаш здраво сърце

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 18:59
За какво пишете деТствен с главно Т посредата беее а после аз съм бил прост. Калпавци дето не можете да пишете. рацете ви треперат и нтискате капслока през 2 думи...
За да ти покаже грешката... Еххх трагичен случей си, момче.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 19:01
Да гордея се, че съм е*ач и е*а като кон! :) Що, трябва да е*а като овца и да чета книги назаем от библиотеката и да си мисля, че съм нещо повече от другите щот съм детствен...??
Абе ти ако щеш и като бик почни да ебеш, но научи български. Тогава поне ще имаш нещо, с което да се гордееш.

D1esel
12-25-2011, 19:03
тоя с щангите нали се сеща че и 200 кила гигант от мускули да стане , пак ще му чупа едно шише в главата и ще го завържа да го изтезавам и ще мине през ада :D

не е важно да имаш здрави ръце , а да не ти пука и да имаш здраво сърце
Евала нига! :D

D1esel
12-25-2011, 19:04
Абе ти ако щеш и като бик почни да ебеш, но научи български. Тогава поне ще имаш нещо, с което да се гордееш.

Какви грешки имам аз бе... Аз съм грамотен, завършил съм с 6 нула нула и съм най-умния и най-якия в гимназията! Аз се гордея с дипломата си, гордея се и с ебачеството си. Нека те е ят! 8) Чети си Анна Каренина и трай!

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 19:07
Какви грешки имам аз бе... Аз съм грамотен, завършил съм с 6 нула нула и съм най-умния и най-якия в гимназията! Аз се гордея с дипломата си, гордея се и с ебачеството си. Нека те е ят! 8) Чети си Анна Каренина и трай!

ТИ си завършил ГИМНАЗИЯ? хахахаха Кой идиот те пусна? хаха Че и с 6.00? хахаха

D1esel
12-25-2011, 19:09
ТИ си завършил ГИМНАЗИЯ? хахахаха Кой идиот те пусна? хаха Че и с 6.00? хахаха

А после ми говориш как трябвало да уважавам интелектуалците... Учителите ми я дадоха, нещо проблем? Как не те е срам да убиждаш учителите беее глупендер?

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 19:19
А после ми говориш как трябвало да уважавам интелектуалците... Учителите ми я дадоха, нещо проблем? Как не те е срам да убиждаш учителите беее глупендер?
Що за учител би дал диплома за 6.00 на такъв като теб?! Няма да е много умен или просто на човека му е писнало от теб и си е търсел начин да се оттърве от теб. (Надявам се на второто, защото първото говори много много много лошо за образователната ни система.)
Само да отбележа, че дума "глупендер" няма, но поне почна да пишеш без правописни грешки...

HolyShit
12-25-2011, 19:22
Значи маникенче ще ставаш :oops: Значи освен, че си детствен си и бъдещото гадже на Евг. Минч.

ДАНО СТАНА КУЛТУРИСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D1esel
12-25-2011, 19:22
Що за учител би дал диплома за 6.00 на такъв като теб?! Няма да е много умен или просто на човека му е писнало от теб и си е търсел начин да се оттърве от теб. (Надявам се на второто, защото първото говори много много много лошо за образователната ни система.)
Само да отбележа, че дума "глупендер" няма, но поне почна да пишеш без правописни грешки...

Не един човек, а много хора! Висши учители, които са оценили моя интелект като висш и недосагеам :)

Никога не съм писъл с правописни грешки, нещо не си образован както подобава. Селякондур!

D1esel
12-25-2011, 19:23
ДАНО СТАНА КУЛТУРИСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ще станеш кутурист и вурста ще ти е все мек и една жена нема да имаш.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 19:28
Не един човек, а много хора! Висши учители, които са оценили моя интелект като висш и недосагеам :)

Никога не съм писъл с правописни грешки, нещо не си образован както подобава. Селякондур!

Висш и недосегаем си само по простотия. И колко време си тормозил горките хора, че да ти дадът изпита? Ох, горките...
"Никога не съм писЪл с правописни грешки" Колкото и голяма да е иронията, тук имаш правописна грешка. И как не разбра, че съм момиче, бе?
Не спря да си измисляш думи. Толкова ли не знаеш думата "селянин"?! Не е трудна, хайде като добро момче, научи поне едно нещо. ;)

HolyShit
12-25-2011, 19:30
Ще станеш кутурист и вурста ще ти е все мек и една жена нема да имаш.

Мек да е,ма пак по-голем от твоя :D

Oy7ofCon7roL
12-25-2011, 19:31
Тъй като мен ме изолирахте от разговора аз мисля да си лягам :(

D1esel
12-25-2011, 19:32
Висш и недосегаем си само по простотия. И колко време си тормозил горките хора, че да ти дадът изпита? Ох, горките...
"Никога не съм писЪл с правописни грешки" Колкото и голяма да е иронията, тук имаш правописна грешка. И как не разбра, че съм момиче, бе?
Не спря да си измисляш думи. Толкова ли не знаеш думата "селянин"?! Не е трудна, хайде като добро момче, научи поне едно нещо. ;) Миличка, писЪл се пише писАл, а не писЪл. Гледай се колко си неграмотен! Сори, неграмотна! Учителите, които са ми дали дипломата са ми я дали защото съм си я заслужил! А ти зубарка дето дори не може да преписва и като е прочела хари потар се мисли за много ителегентна дори и топките ми няма да смучеш. Така да знаеш. 8) Нека те е ят за което! 8)

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 19:34
Миличка, писЪл се пише писАл, а не писЪл. Гледай се колко си неграмотен! Сори, неграмотна! Учителите, които са ми дали дипломата са ми я дали защото съм си я заслужил! А ти зубарка дето дори не може да преписва и като е прочела хари потар се мисли за много ителегентна дори и топките ми няма да смучеш. Така да знаеш. 8) Нека те е ят за което! 8)
Виж се как си го написал, копирах го от твоя пост... Не съм чела Хари ПотЪр, но щом казваш...

D1esel
12-25-2011, 19:36
Мек да е,ма пак по-голем от твоя :D

По-голям? Путко, ку*а се мери от подножието му, а не от топките бе кретеноид астероиден! И по-голям да ти е като е мек какво можеш да направиш? Виш се колко си жалък беее! Фали ми се че му била мека пи*ката. Егати тъпия астероиден жалкар. Аз с моите 13 санта чудеса правя, защото е твърд като камък! Може да се видим да ми го пипнеш и сам да се увериш ,путьовецо мек!

D1esel
12-25-2011, 19:38
Виж се как си го написал, копирах го от твоя пост... Не съм чела Хари ПотЪр, но щом казваш...

Пак не мога да разбера кретеноидния ти пост. Кви грешки виждаш като ги няма? Ай сиктир! Тъпа офца.

HolyShit
12-25-2011, 19:38
По-голям? Путко, ку*а се мери от подножието му, а не от топките бе кретеноид астероиден! И по-голям да ти е като е мек какво можеш да направиш? Виш се колко си жалък беее! Фали ми се че му била мека пи*ката. Егати тъпия астероиден жалкар. Аз с моите 13 санта чудеса правя, защото е твърд като камък! Може да се видим да ми го пипнеш и сам да се увериш ,путьовецо мек!

Хаха,плача(от смях) :D
Направо нямаш си напредстава колко си забавен :D:D
А сигурно си някоя тъпо 12-13 годишно дето си бие чикии пред компа като ме гледа.
Срам :D

D1esel
12-25-2011, 19:42
Хаха,плача(от смях) :D
Направо нямаш си напредстава колко си забавен :D:D
А сигурно си някоя тъпо 12-13 годишно дето си бие чикии пред компа като ме гледа.
Срам :D

Виж как сигурно значи и несигурно. ;) Тъпак! Бия си чекии много често. И точно вкъщи пред компа. Досега не съм си бил чекии гледайки твоята жалка снимка, но сега ще си бия една ей така за кеф и ще е точно на твоята снимка. Ще си представям как те пребивам от бой, а за десерт как ти наливам сперма в устата докато молиш за милостиня.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 19:52
Виж как сигурно значи и несигурно. ;) Тъпак! Бия си чекии много често. И точно вкъщи пред компа. Досега не съм си бил чекии гледайки твоята жалка снимка, но сега ще си бия една ей така за кеф и ще е точно на твоята снимка. Ще си представям как те пребивам от бой, а за десерт как ти наливам сперма в устата докато молиш за милостиня.
Въображението е хубаво нещо. Още по-хубаво ще е ако HolyShit те хване и ти покаже кой кого ще пребие. :D

D1esel
12-25-2011, 19:53
Въображението е хубаво нещо. Още по-хубаво ще е ако HolyShit те хване и ти покаже кой кого ще пребие. :D

Това, че организмът му е пълен с астероиди не означава, че е по-силен от мен. Тоя ако му бия два шамара ще се насере.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 19:55
Не един човек, а много хора! Висши учители, които са оценили моя интелект като висш и недосагеам :)

Никога не съм писъл с правописни грешки, нещо не си образован както подобава. Селякондур!

Ето копирах го от твоя пост, като не помниш какво си писал - просто дай една страница назад и ще видиш. Дори "овца" не можеш да пишеш...

D1esel
12-25-2011, 19:57
Ето копирах го от твоя пост, като не помниш какво си писал - просто дай една страница назад и ще видиш. Дори "овца" не можеш да пишеш...

Овца си го пиша много добре. О В Ц А! Какво не ти харесва?

HolyShit
12-25-2011, 20:03
Виж как сигурно значи и несигурно. ;) Тъпак! Бия си чекии много често. И точно вкъщи пред компа. Досега не съм си бил чекии гледайки твоята жалка снимка, но сега ще си бия една ей така за кеф и ще е точно на твоята снимка. Ще си представям как те пребивам от бой, а за десерт как ти наливам сперма в устата докато молиш за милостиня.

XAxaaxhxahxhaxhahxahxahaaaaaaaaaaxhha

Ще си копвам тия неща в notepad да ги чета от време на време (rofl)

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 20:04
Пак не мога да разбера кретеноидния ти пост. Кви грешки виждаш като ги няма? Ай сиктир! Тъпа офца.
Ами... виж се. Цъ цъ...

HolyShit
12-25-2011, 20:05
Това, че организмът му е пълен с астероиди не означава, че е по-силен от мен. Тоя ако му бия два шамара ще се насере.

Е много ясно,че ще ме набие.На слаби,хилави жени с пишката навътре не връщам ;}

D1esel
12-25-2011, 20:05
Ами... виж се. Цъ цъ...

Жалкарке, глледай се колко си жалка! Що ми променяш постовете ма, а?

D1esel
12-25-2011, 20:07
Е много ясно,че ще ме набие.На слаби,хилави жени с пишката навътре не връщам ;}

Tрай бе астероида с меката шипка... Като те хвана ще те пребия, после ще те е*а като куцо магаре, после ще ми плюеш спермата. Но това няма да е всичко. За финал ще ти завра главата в тоалетната чиния и докато пускам водата ще повторя е*ането ти в гъ*за ти отново.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 20:10
Жалкарке, глледай се колко си жалка! Що ми променяш постовете ма, а?
Ти, че си тъп, тъп си, ама чак пък толкова... Я се виж на горе! Ко съм ти променяла? Даже да превъртиш нагоре не можеш. Сега ако ми кажеш, че си висшист по информатика и, че висши умове са ти дали и тази диплома за недосегаемите ти знания. хаха Ни на мозък го докарваш, ни на оригиналност.

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 20:12
Tрай бе астероида с меката шипка... Като те хвана ще те пребия, после ще те е*а като куцо магаре, после ще ми плюеш спермата. Но това няма да е всичко. За финал ще ти завра главата в тоалетната чиния и докато пускам водата ще повторя е*ането ти в гъ*за ти отново.
Уж само го плюеш, че със стероиди се тъпчел и не знам си какво друго, ама нещо бързо си смени сексуалната ориентация.

D1esel
12-25-2011, 20:13
Ти, че си тъп, тъп си, ама чак пък толкова... Я се виж на горе! Ко съм ти променяла? Даже да превъртиш нагоре не можеш. Сега ако ми кажеш, че си висшист по информатика и, че висши умове са ти дали и тази диплома за недосегаемите ти знания. хаха Ни на мозък го докарваш, ни на оригиналност.

Тъпачке, скролвам назад и гледам. Написано си е нормално и правилно - О В Ц А. А ако искаш да знаеш в момента уча вишо по туризъм и съм най-якия! Секскурзовод ще ставам. Нека те е ят! 8)

ohluv
12-25-2011, 20:13
Отм много време не се беше появявал :D

D1esel
12-25-2011, 20:14
Уж само го плюеш, че със стероиди се тъпчел и не знам си какво друго, ама нещо бързо си смени сексуалната ориентация.

Ще го е*а аз, а не той мен. Истинските мъже е*ем всичко! ;)

D1esel
12-25-2011, 20:14
Отм много време не се беше появявал :D

Йес. Но сега съм тук 8) Жив, як и велик! 8)

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 20:18
Йес. Но сега съм тук 8) Жив, як и велик! 8)
По-скоро жалък, смотан и незадоволен. ;)

HolyShit
12-25-2011, 20:29
Ще го е*а аз, а не той мен. Истинските мъже е*ем всичко! ;)

Да ми лапаш дву километровия надървен питон :D

celucchoo: Тук в кофата може да псуваш който и по колкото си искаш,не се мъчи да обесняваш ,то тва и в другите теми го прави той :D Дали е просто или се прави не знам :D

D1esel
12-25-2011, 20:31
Да ми лапаш дву километровия надървен питон :D

celucchoo: Тук в кофата може да псуваш който и по колкото си искаш,не се мъчи да обесняваш ,то тва и в другите теми го прави той :D Дали е просто или се прави не знам :D

Бате айде млъкни с твоя питон, защото е МЕК. Ако ще и колкото обиколката на екватора да е, мек ли е значи ни тъ бивъ! :(

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 20:31
Да ми лапаш дву километровия надървен питон :D

celucchoo: Тук в кофата може да псуваш който и по колкото си искаш,не се мъчи да обесняваш ,то тва и в другите теми го прави той :D Дали е просто или се прави не знам :D
Толкова добре никой не може да се прави :D:D:d

CeLuVcHo0o
12-25-2011, 20:33
Бате айде млъкни с твоя питон, защото е МЕК. Ако ще и колкото обиколката на екватора да е, мек ли е значи ни тъ бивъ! :(
Гаджето ти друго каза. ;);)

HolyShit
12-25-2011, 20:36
Бате айде млъкни с твоя питон, защото е МЕК. Ако ще и колкото обиколката на екватора да е, мек ли е значи ни тъ бивъ! :(

Няма е.Ако твоя е скала,моя е стомана....
Ела го пробвай уе ! :)

D1esel
12-25-2011, 20:42
Няма е.Ако твоя е скала,моя е стомана....
Ела го пробвай уе ! :)

С химията, едва ли. Жалък си.

DjBaloon
12-25-2011, 20:43
велики спорове се водят тука

Anichkaxxwee
12-25-2011, 20:48
:lol: :lol: .. .

D1esel
12-25-2011, 20:52
:lol: :lol: .. .

Виж Холи Шит и хората ти се смеят...

HolyShit
12-25-2011, 20:53
С химията, едва ли. Жалък си.

Ква химия вари се гръмни !!
Ела ти покажа една химия ,да не можеш да седнеш после
Тъй ще поря анала с надървения чеп

D1esel
12-25-2011, 20:59
Ква химия вари се гръмни !!
Ела ми покажи една химия ,да не могa да седна после
Тъй да ми пориш анала с надървения си чеп

8)
10 bukwi

DjBaloon
12-25-2011, 21:01
сложете си го за да ви мирне мерака :D

HolyShit
12-25-2011, 21:02
8)
10 bukwi

Много си тъп Сашe.....

D1esel
12-25-2011, 21:05
сложете си го за да ви мирне мерака :D

Пич, наистина бих го боднал на много хора с удоволствие, бих дал на много хора и на мен да го боднат, ама на този астероид - никога. Нека го е ят! 8)

D1esel
12-25-2011, 21:05
Много си тъп Сашe.....

ти пък си дебел. 8)

HolyShit
12-25-2011, 21:14
ти пък си дебел. 8)

Дебел,дебел,не съм жена кат' теб :D
Тоя на аватара ти като на джъстин бийбър,направо къртиш мъвки!!!!
Лапай и гълтай

D1esel
12-25-2011, 21:17
Дебел,дебел,не съм жена кат' теб :D
Тоя на аватара ти като на джъстин бийбър,направо къртиш мъвки!!!!
Лапай и гълтай
Аз и жена да бях пак щях да съм по-як от теб, защото по начало съм най-якия. Нека те е ят!
Щв лапам, ако искам и ще гълтам ако искам. Нямам проблеми с това. Но ти си тоя дето иска да лапа чепа на любовника на майка си.

HolyShit
12-25-2011, 21:21
Аз и жена да бях пак щях да съм по-прост от теб, защото по начало съм най-простия.
Щв лапам, и ще гълтам, моля те да ме ебеш!! Нямам проблеми с това да правя свирки и да гълтам. Но ти си тоя с надървения чеп и искам да ми го ръгаш анално,от гъза ми кръв да се лее

Съгласен съм :)

D1esel
12-25-2011, 21:29
Съгласен съм :)

Ти пък да не видиш нещо. Копираш ме! Мечатаеш си да си като мен, но никога няма да си. Нека те е ят 8)

HolyShit
12-25-2011, 21:33
Е да,наистина те копирам.Признавам си,един път използва мозъка си,вместо члена си или проста кура ти е много мъдър :D

D1esel
12-25-2011, 21:47
Е да,наистина те копирам.Признавам си,един път използва мозъка си,вместо члена си или проста кура ти е много мъдър :D

Аз мисля и с двете по начин, по който никой друг индивид на тази земя не мисли. Затова съм най-якият. Нека ви е ят! А сега предлагам да привършваме вече. :D Айде признавам не си чак толкова зле. :D Moже и да си пич сега като се замисля. :D И аз имам същите гащи като твоите междудругото. :D E, телефона и прическата ти са малко демоде, ама след като издържа 4 часа да спориш с мен, значи заслужаваш най-малкото похвала. :D

HolyShit
12-25-2011, 21:58
Хаха :D :D:D:
Яко си е кво :D
Ся кат' нямам к'во да правя :D

EinGutesKind
12-25-2011, 21:59
То Рафи бил девствен, вие за Моисей прасето проблем правите :lol:

D1esel
12-25-2011, 22:00
Хаха :D :D:D:
Яко си е кво :D
Ся кат' нямам к'во да правя :D
Гледай порно :D www.gaytube.com :D

majestic001
12-25-2011, 22:00
Егати нърдския народ

Братле пише се ДЕВСТВЕН.. Твоята неграмотност само говори, че ти си виждал женски полови органи само в порно филми :)

D1esel
12-25-2011, 22:00
То Рафи бил девствен, вие за Моисей прасето проблем правите :lol:

Наси, ще те е*е отбор от власи!

D1esel
12-25-2011, 22:01
Братле пише се ДЕВСТВЕН.. Твоята неграмотност само говори, че ти си виждал женски полови органи само в порно филми :)

Ми аз как съм го написал? Д Е В С Т В Е Н! ;) И не ми се прави на остроумен, че можеш само да ми излъскш обувките. Нека те е ят 8)

HolyShit
12-25-2011, 22:02
Гледай порно :D www.gaytube.com :D

gaytube няма да е..

Ама ся празници няма кво да правя..
Та като нямам кво да правя поне да си бия 15-20 чикии да ми се протърка хуя или да споря с теб.Днес избрах второто :D:D

D1esel
12-25-2011, 22:03
gaytube няма да е..

Ама ся празници няма кво да правя..
Та като нямам кво да правя поне да си бия 15-20 чикии да ми се протърка хуя или да споря с теб.Днес избрах второто :D:D

Ами един разговор с мен винаги е най-готиното, което може човек да прави. По-готино е дори и от секс без презерватив. :D

HolyShit
12-25-2011, 22:05
И то през форум,а не на живо :D Смятай :D:D::D

D1esel
12-25-2011, 22:08
И то през форум,а не на живо :D Смятай :D:D::D

Виж как добре се ориентираш! ;) Ех, хората колко много ме харесват, колко много ме хвалят. Направо ме досрамява, ама какво да направя. Тъкъв съм си. Най-якия! 8)

machoka
12-25-2011, 23:18
Като те гледам как говориш и ти си виждАл п**** само след дванаесеее :D

D1esel
12-26-2011, 00:09
Като те гледам как говориш и ти си виждАл п**** само след дванаесеее :D

С две мацки съм бил и съм най-якия! 8) Нека те е ят 8) А какво имаш предвид под п**** - па*ки или пу*ки. Щото са близки по звуков състав, но са съвсем различни по значение :D

mrankoniiii
12-26-2011, 19:25
Абе хора вие кво само съдите.............. Вас кво си бъка , че е детствен ? И от къде знаете кой го е проверил

Brooklyn
12-26-2011, 19:27
^ Moisei ti li si ? :D