PDA

View Full Version : Съвет ?



Shaolina
12-25-2011, 17:37
Здравейте , става дума за мен , бившата ми и приятеля ми ...

Преди няколко месеца , бях с едно момиче , и когато излизах с нея , взимах "уш" най-добрия си приятел...
постоянно излизахме на кафета и така нататък, в последствие една вечер разбрах , че ""най-добрия ми приятел"" всяка вечер по скайп и е пишел , какви ли не простотии за мене , какво ли не и само я е обърквал , общо взето , направо ми е забивал нож в гърба .. А, сега ми вика , че просто е сгрешил и повече няма да прави така , че не е мислил какво е правил , и разни такива... да му вярвам ли ,че няма да ме предаде отново ... защото ме е страх ,че ако отново го допусна при мен като приятел може да провали и сегашната ми връзка ....


П.П : не съм сигорен дали беше за тук но , ако има нещо администраторите да преместят темата ... извинявам се ...

SladyYyrka
12-25-2011, 17:45
Не се занимавай с него повече. Личи си какъв ''приятел'' ти е. Щом те е предал веднъж е много вероятно да го направи пак..

Shaolina
12-25-2011, 17:49
и аз съм на тази мисъл но , сякаш ми казва истината :X....

kalito126
12-25-2011, 17:57
Не се занимавай с него повече. Личи си какъв ''приятел'' ти е. Щом те е предал веднъж е много вероятно да го направи пак..

+1 То си личи какъв приятел ти е...
И все пак,ако си решил,дай му шанс.Прав си да не му вярваш,но може наистина да се е променил...Пробвай да бъдете приятели отново,но не му се доверявай прекалено(не рискувай с гаджето си,де).Например не го кани на вашите срещи.Може да бъдете просто приятели,а не най–добри приятели.Ако потръгне ще е добре.Ако не,поне ще си сигурен,че си опитал. :)
П.С:Защо всички са толкова песимистични? 8-)

anonymous708973
12-25-2011, 18:12
Донякъде и ти си си виновен. От какъв зор взимаш някой друг, когато излизаш с момичето, което сваляш? Мега голяма грешка.

Shaolina
12-25-2011, 18:47
Kalito126 е прав/а ..... Че що да съм виновен , и не аз не я свалях , та отношенията ни бяха поече от приятелски ... какво лошо има да взимам приятел с мен ...

anonymous708973
12-25-2011, 18:59
Малоумно е. Изграждаш отношенията с момичето насаме. Аксиома е. Не се доказва.

Shaolina
12-25-2011, 19:13
Когато си изградил отношенията ?! Какво цял живот ще сме само двамата ли ? Не съм съгласен с теб .

djipsito
12-25-2011, 22:11
Не гледай крайностите. Никой не ти казва нонстоп само с нея и само двамата. Просто не трябва на срещите да ходиш постоянно с него. Колкото по-малко, толкова по-добре.

А ти иначе замисли ли се, твойта колко те е познавала щом някой си й променя така лесно мнението за теб и я обърква ? Не казвам, че той не е виновен. Можеш да го допуснеш пак, стига да искаш, просто не му се доверявай напълно. Не му споделяй много за връзката ти, не виждам причина да има скайпа на приятелката ти и т.н.

umri
12-25-2011, 23:40
Приятелите и познатите ги имаш за да си помагате взаимно или поне да не си пречите. Твоят приятел не само ти е пречил, ами се чуда как не си му строшил лъжливата муцуна. Не ти трябва, избягвай го.

Щи дам пример какво правят приятелите:
Един мой, по-скоро близък, приятел си има приятелка от доста месеци, но тя е девствена и притеснителна, а той не е типичния пример за Казанова, макар че, като цяло не се справя зле. Ква е моята роля в случая? Като излизахме заедно на кафе много тънко и косвено я манипулирахме. И не в лошия смисъл. Ходят от много време, обичат се, нон-стоп са заедно, правил е кво ли не за нея, а тя два крака не ще да разтвори.. не е като да я заебе след като тя му пусне. Просто е неотворен буркан и много притеснителна. "Манипулацията" се изразяваше в тва, че като сме си говорили на маса съм говорил за определени мирогледи и това, че един мъж обикновено зарязва дадено момиче, ако тя не му е пуснала в първите 1-2 месеца, да не и по-рано, и че ако един мъж чака момиче с месеци, значи е или умствено изостанал или много влюбен. В други случаи съм давал личен пример за някои ситуации или като съм спал с някое момиче съм разказвал пред тях, разбира се подбирайки подходящите думи за ситуацията. Всичко тва с цел да види, че сексът не е нещо страшно, а супер нормално и задължително действие между двама човека, които са заедно, още повече, ако се обичат. Резултатът беше 1-2 седмици след това беше навита, но имаха проблеми с отварянето, а тая вечер ми се похвали, че вече си правили секс без особени проблеми.
Тя от край време ме има за женкар и все се притесняваше като той излиза някъде с мен, за да не вземе да се подведе по мен. Оттам дойде и другата тактика. Като сме излизали с него и някоя му се лепне или заговори нещо или пък имат тънък флирт, намирах момент (тя обикновено питаше) и аз й казвах как еди-коя-си му се е залепила и той не я е отразил или разкарал и след тва добавям: "много те обича тва момче, бе.. ко бях на него да я бях ударил тая, хич не беше лоша" примерно.. Друго е като го казвам аз, отколкото той, щото ако го каже той, един вид парадира с тва пред нея. Следователно тя си мисли: "той има шанс да спи и зарибява други, но е с мен, защото ме обича, пък аз - патката, два крака не разтварям заради собствения си келешлък"

Това е приятелството. Да си помагате, кой както може. Това нещо, което аз в случая съм направил, не може да се купи с пари или бъде заменено по някакъв начин, защото приятелството е нещо повече от това. Или поне моята идея за приятелство е такава.

Ако си подбираше приятелите, сега бившата ти можеше и да не е бивша, макар че не е била от най-интелигентните щом се подвежда толкова лесно. Човешко е да се греши и да попадаш на малоумници, но ще си тъп, ако след тоя случай тоя човек не го разкараш от живота си.

BornToRaiseTheHell
12-26-2011, 04:01
И тримата сте за бой. Ти-защото си водиш приятелите по срещите и им даваш скайп на гаджето си. Той-защото .., ами,явно просто е някво лъжливо леке и тя-защото е повярвала.
Дай му някакъв шанс, но си останете просто познати.

Shaolina
12-26-2011, 08:43
всички сте прави , но донякъде , 1-во в това време всеки намира скайпа на другия , пък и имаме общи познати и така нататък , 2-ро тя не повярва на неговите неща , смисъл в началото повярва , но след това се осъзна и не му вярваше , но проблема е там ,че тя ми каза всичко , и аз толкова бях нервен , че се скарахме с него , и го търсих по дърво и камък за да му чупя зъбите .,.. и тя беше казала ,че не иска заради нея да се караме с него , и в главата и винаги беше това ,че тя е виновна за всичко това .... Ще му дам шанс но както казахте вие , няма да му имам доверие , без това му нямам никакво доверие , и само да усетя ,че отново прави някакви интриги , този път няма да му се размине . Благодаря на всички за мненията :)

SisiStrange
12-26-2011, 08:52
Аз пък не бих му дала шанс. Това са к*рвенски номера. Този явно е някакъв тотален женчо. Мъж интригант... хъх, ужас. Едно е да е сгафил веднъж по някакъв начин срещу теб по погрешка, но системно да злослови срещу тебе не е грешчица, а съзнателно захвърляне на всякакво приятелство.

Meoww
12-26-2011, 10:12
Подкрепям мнението на BornToRaiseTheHell
Много несериозна работа от страна на всички, и на какво отгоре му се сърдиш?

ivcheto0o
12-26-2011, 11:17
Според мен няма смисъл да прекъсвате отношенията си изцяло.Просто се дистанцирай леко от него.