PDA

View Full Version : Болка по време секс



Nukito
12-25-2011, 17:51
Ситуацията ми е такава: С приятелката ми водим редовен сексуален живот (правим всеки ден секс), обаче решихме да го понамалим и не сме правили от две седмици. На втората седмица към края решихме да правим, но като започнахме, вече я бях подмокрил и като го вкарах, нея я заболя, а бях много нежен. Пробвахме пак, обаче тя каза че усеща пареща болка. Поспряхме се. След няколко дена пак пробвахме пак и се повтори пак същата ситуация. И вече на следващия ден и дойде цикъла. Днес и свърши уж и се опитахме да правим любов, но нея пак я заболя.. Тя казва, че като и го вкарвам наполовина я боли , но като го вкарам целия усещала по-силна болка..Не знам какво да правим.. Дайте съвет ако сте били в същата ситуация :) И пак казвам при всеки един опит я подмокрях и бях много нежен :)

AnzaRe
12-25-2011, 18:10
Братле има вероятност да се е разранила или да получава раздразнение от често правеният секс.Според мен е от това.
С или без гума го правите?

Nukito
12-25-2011, 18:13
Братле има вероятност да се е разранила или да получава раздразнение от често правеният секс.Според мен е от това.
С или без гума го правите?

Ами различно, последния път като я заболя беше без презерватив, а по предишния със и пак я заболя .. Но по често го правим с презерватив

AnzaRe
12-25-2011, 18:16
Вагинален вестибулит бих казал,защото това е от протриване сменили сте позата и се е зачервила и раздразнила.

Nukito
12-25-2011, 18:22
Вагинален вестибулит бих казал,защото това е от протриване сменили сте позата и се е зачервила и раздразнила.

Ами какви мерки да предприемем?

AnzaRe
12-25-2011, 18:25
Пробвай с вазелин,така ще я омекотиш например от аптеките вземи "Глайтелен" аз съм го използвал много помага.
Другото,което е когато го правите говори,така че да остава спокойна,защото повечето е от психологични причини накарай я да се чувства най-върховната.
Ако не помогне това,трябва да отиде на лекар да й изпишат антибиотици или/и естроген.
Спокойно и весели празници ! :)

Nukito
12-25-2011, 18:27
Пробвай с вазелин,така ще я омекотиш например от аптеките вземи "Глайтелен" аз съм го използвал много помага.
Другото,което е когато го правите говори,така че да остава спокойна,защото повечето е от психологични причини накарай я да се чувства най-върховната.
Ако не помогне това,трябва да отиде на лекар да й изпишат антибиотици или/и естроген.
Спокойно и весели празници ! :)

А вагиналният вестибулит нещо сериозно ли е? Благодаря много за съветите :) Весели празници и на теб

AnzaRe
12-25-2011, 18:29
Не е сериозно така се нарича състоянието когато момичето получава парещи болки.

anonymous708973
12-25-2011, 18:32
Решили сте да намалите секса ли? Това ми звучи като "намалям цигарите", само че да намалиш цигарите е умно, а да намалиш секса е върховна простотия без смисъл.

Да ходи на гинеколог.

Nukito
12-25-2011, 18:32
Не е сериозно така се нарича състоянието когато момичето получава парещи болки.

А с крем "Здраве" ако се маже, дали ще и помогне?

AnzaRe
12-25-2011, 18:35
Не е препоръчително :D

Nukito
12-25-2011, 18:36
Не е препоръчително :D


хихи защо? Аз не ти говоря преди секс да се маже, а през деня... Не говоря да го използваме като вазелин :D

AnzaRe
12-25-2011, 18:40
НЕ съм чувал за обикновен крем да се използва за влагалищни проблеми...

musshy
12-26-2011, 20:24
Мисля, че е отвикнала така да се каже. Когато сте правили редовно секс е имала нещо като тренинг, а като сте спрели тотално (2 седмици) и тя е отвикнала. Нещо такова.. пробвайте с вазелин. Но иначе е по-добре да отиде момичето на лекар и те ще и кажат.

MaLkaTa_LaDy
12-26-2011, 21:09
Отчайвам се! Отвикнала била от секс...
Да отиде на гинеколог. Може да е протриване, но може и да е някаква инфекция.

musshy
12-27-2011, 18:23
Отчайвай се, няма лошо : )