PDA

View Full Version : Ухапване от паяк...



tali
12-25-2011, 17:54
Помагайте хора..тази сутрин забелязах лека червенина на брадичката ми , но не и обърнах голямо внимание. Сега се погледнах в огледалото и направо откачих,станало е нещо като пъпка сравнително забележима.. не знам какво да правя,за да я намаля и да изчезне до 2-3 дни..Ако някой знае някакви бабини рецепти или каквото и да е да се чувства свободен да сподели..Предварително благодаря!!

kalito126
12-25-2011, 18:20
Аз лично не знам някакви такива рецепти...Би трябвало с крем за пъпки да мине,но няма да е светкавично.

П.С: Как разбра,че е ухапване от паяк? 8-)

tali
12-25-2011, 18:51
Мерси за отговора.: ) Ще пробрам с някакво кремче да го намажа и ще се надявам да мине бързо. А разбрах,че е от паяк по начина, по който пъпката изглежда, а и отделно мястото е зачервено и сърби. Ох не знам .. силно се надявам поне до края на седмицата да не си личи толкова :D

SmilezZz
12-25-2011, 20:16
1. Надали е ухапано от паяк.
Като си е съвсем нормално да ти излизат пъпки.

2. Няма такива бабини рецепти или лекарство ,ако щеш , което да ти го излекува за 2 - 3 дена. Слагай крем "Здраве", на мен ми помага , но не очаквай кой знае какъв резултат за толкова време.

Shoo
12-26-2011, 19:35
Охоо, Спайдърмене

tali
12-27-2011, 11:43
Е не знам как прецени, че не е от паяк, но добре : ). А относно бабините рецепти или нещо, което би подействало бързо.. попитах само дали някой знае нещо, което би ми помогнало. Може и да се бъркам(и ако се лично се извинявам за грешката), но реагира малко остро, което според мен не е нужно :? А ''пъпката'' си мина веднага на следващия ден, което си беше за очудване, но се зарадвах :D Мерси все пак за отговорите!

DisappointedDreamer
12-27-2011, 12:04
Охоо, Спайдърмене

:lol:

По темата: не е ухапване от паяк. Ако беше, пъпката щеше да е голяма и ужасно гнойна.

Както по-горе написаха, слагай крем "Здраве" и това ще помогне.

zlatit0o
12-27-2011, 12:35
Най-вероятно е пуберска пъпка.

ImmortalSportFreak
12-27-2011, 20:18
Охоо, Спайдърмене:lol:
Мажи с кремче,ако искаш,както казаха другите,но не я чопли и пипай,за да мине по-бързо.Ако толкова се притесняваш,мацни с фон-дъо тен или коректор,за да не си личи. (: