PDA

View Full Version : Харесвам го ужасно много....



stteLii
12-25-2011, 18:36
Първо Весела Коледа.. : )
Направо към историйката ми.. Тази година съм в ново училище и още на 16ти септември едно момче ми каза,че ме харесва и ме занимаваше около месец,но не се получи.. Докато това момче ме занимаваше харесах негов съученик,с който се движат постоянно заедно из даскало.. От началото на годината го харесвам..до сегаааа.. На първият месец му казах,че го харесвам,мина малко време и го попитах дали ще стане нещо и той ми отговори следното: 'Щом наистина искаш да знаеш ще ти кажа..не,нямам чувства към теб,кефиш ме,но не до такава степен,забавна си,хубава си,но толкова' .. Тогава не го харесвах толкова много,но сега просто :Х Ходих с едно момче 1 седмица,но продъжавах да си мисля за въпросното и скъсах с другото.. От 2 месеца това момче да го наречем П. ме закача супер много в даскало,а от скоро не спира да ме гледа.. забелязах,че когато е на даскало групичката му и той включително постоянно са на 2рия етаж до нашата стая,седят си на парното и той винаги ме гледа..ВИНАГИ.. А когато не е на училище никой от групичката му не слиза на 2рия етаж..И много често погледите ни се засичат и когато се засекат той поглежда на другаде.. ^____^ Прави ми постоянно комплименти,днес съм била мн. секси и такиива подобни..Обичам да си похапвам много и на даскало като ме види да ям нещо ми казва,че ще надебелея и като му кажа,че имам нужда той ми казва,че така съм си много добре,щяла съм да си разваля хубавото тяло и,че много съм му харесвала така .. В скайп ми праща целувки,прегръдки..даже 1 път ме покани на един концерт,но не можах да ида.. И така както и да е..знам,че има нещо,но ме е страх да го попитам,защоото се сближихме много и сме добри приятели..Ако го попитам и ако няма никакви чувства,просто приятелски може да си загубим приятелството и за това не искам да рискувам.. Но пък ако имаше нещо щеше да ми го каже или покаже.. :/ Какво мислите ?

ICanSeeTheFireBurning
12-25-2011, 20:25
Питай го директно. Няма да си загубите приятелството, ако каже, че няма чувства. Обясняваш му, че питаш понеже просто се съмняваш и сменяте темата. Макар че така, като ми го описваш може и да не каже не. ;)

BornToRaiseTheHell
12-26-2011, 04:26
Няма смисъл да го питаш. Стой си на дупето, пускай намеци и само ще си покаже. Ако много се проточи ( примерно, няколко месеца седите и си задавате неудобни въпроси или играете на стрип покер.. ама по скайп), можеш вече да действаш. В смисъл, да говориш с него. :) Успех! ;)